2

Diaz to dla mnie żart, jeszcze tyle kasy trzeba wyłożyć.
To już wole olać lewe skrzydło i skupić się na 9, bramkarzu i lewej obronie.

4

@Pedri16Future Ilość odklejonych stwierdzeń w tym filmie przekracza 1 na 10s. To sporo

0

@BORO_12 @Kubsoleon
Myślę że jakieś 20-30mln można byłoby dać.

0

@ShawnC No dlatego to ostatni gwizdek dla niego
2-3 lata moim zdaniem pociągnię na wysokim poziomie.

24

Rozbawiło troszkę


2

Chcielibyście Sona do nas na lewą stronę?
Czy uważacie że jest możliwe wyciągnięcie go z tamtąd czy on już do końca kariery zostanie w totkach.
Jest w takim wieku że to ostatni gwizdek dla niego by coś osiągnąć.

1

@Lionel_Messi10 Tyle ile będzie trzeba.
Nawet sprzedam komputer by mieć to gta

15

Oni się sami gubią we własnych kłamstwach, czyli nic nowego.


21

Tusk to jednak ma poczucie humoru.


12

@michal26 Opinia 24 jest opłacana regularnie ogromnymi kwotami przez platformę obywatelską.
Tyle tylko chciałem powiedzieć.

0

@Comentateiro Nie zamierzam marnować czasu by cofać La Ramble o ponad dzień by szukać nicków bo na ten moment nie pamiętam ich
Jednego masz już wklejonego powyżej a jak ci nie wystarczy to wystarczy wejść na Twittera tam jest od groma takich ludzi.

0

@Safrani Oczywiście to jest skierowane tylko do tych przypadków które to głoszą takie wysrywy.
Niestety jest to duża część osób.

0

@Bobo25 No nie wiadomo.
Moim zdaniem to po prostu widać po tych psach.
To są duże i bardzo silne psy a tu widać że są padnięte i ledwo idą

1

@Stinger_ Moi rodzice byli na komunii w niedzielę i powiedzieli że jeden z moich kuzynów w pierwszej turze zagłosował na Mentzena a w drugiej zagłosuje ewentualnie na Trzaskowskiego.
Jak widać ciekawy przypadek.

21

Czemu teraz lewo centryczna strona obarcza odpowiedzialnością i robią wyrzuty Mentznenowi i jego wyborcom?

Nie od dziś wyzywają i pokazują pogardę dla prawicowych poglądów a teraz mają pretensje że nie zagłosują na Trzaskowskiego, normalnie hit.

Niektórzy nawet jak pokazała się możliwa mijanka Batyra i Sławka w sondażach to pisali że nie pójdą głosować na Trzaskowskiego tylko na Nawrockiego byle by Mentzen się nie dostał.

To WASZA WINA że tak beznadziejny kandydat jak Rafałek dostał się do drugiej tury i to odpowiedzialność tylko i wyłącznie wyborców POPISU.


2

@clyde Dla mnie to jest przerażające że nikt wcześniej nie zareagował,to trwało aż 2 godziny

1

@Aragorn33 Jaka próba?
Przecież to jest marketingowa porażka i chłop się sam dobija takim gadaniem.
Po pierwsze skłamał bo dzień wcześniej mówił co innego po drugie przerzucanie swoich wyborców dwie minuty po wynikach bez jakich warunków to samobójstwo.
Mógł zachować się z klasą i zachować się jak Zandberg czy Menzten a tak to politycznie straci.
Potwierdził że jest jedynie trzecią nogą Tuska.

1

@Konradowskyy Połowa z tego co napisałeś to bzdura a druga połowa to też bzdura.

0

@Kengo To jeszcze nic, częściej widzę reklamy Nike z pseudo modelkami plus size niż z normalnymi
Tu wydaje się że baba jest po prostu w ciąży co moim zdaniem jest normalne

2

@draxidox Miałem nie iść na drugą turę ale jednak zagłosuje na Batyra.
Przekonał mnie tym.

3

Co za bydle.
To samo zrobić z nim i wrzucić co najmniej trzeci bieg.
Odizolować na stałe od społeczeństwa bo badania jasno pokazują że ci co kończyli na ludziach zaczynali od zwierząt



2

@michal26 Jak dla mnie to kolejne potwierdzenie że on został wymyślony przez Tuska by zdobyć głosy znudzonych platformą obywatelską albo mają na niego jakieś haki i jest posłuszny jak baranek.

0

@Mow_mi_Douglas No właśnie,nie jest to handel głosami czyli kolejny plus tej propozycji.
Mentzen nie mówi że poprze kogokolwiek tylko daje możliwość kontaktu z jego wyborcami.

0

@tadzik447 Prawdopodobnie źle policzyli na początku i to przyklepali ale pewności nie ma.

2

W Wałbrzychu zaginęło 498 kart wyborczych.
Na ten moment nie wiadomo co się stało.
Policja bada sprawę.

5

@Kgorecki2500 Już powiedział że się przejęzyczył i chodziło tylko o Brauna ahahahha

3

@draxidox Moja rada dla Rafałka jest taka że powinnien tam pójść i porozmawiać ale nic nie podpisywać tylko opowiedzieć za niektórymi punktami.
Tak najmniej straci według mnie.

0

@Mow_mi_Douglas Bo tak będzie i o to chodzi Mentznenowi ale widać przerasta cię tak prosta rzeczywistość.
Są dwie opcję albo przychodzą i są upokorzeni albo nie przychodzą i pokazują że mają gdzieś wyborców Sławka.

1

@Comentateiro Oceniam dany ruch a ty jak zawsze się spłakałeś.
Mentzen w tej kampanii miał wiele błędów ale ten ruch jest świetny.
Ból dupy aż się z ciebie wylewa.

16

Mentzen genialny ruch z jego strony.
Nie spodziewałem się aż tak dobrego zagrania.
On na tym nic nie straci a wręcz przeciwnie ,Trzaskowski i Nawrocki trochę się upokorzą jeśli się tam pojawią, jest szansa na Batyra moim zdaniem tylko.
Chciałbym zobaczyć minę wyborców Trzaska zobaczyć jak "klęka i całuje pierścień Sławka" .


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?