Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzaskowski chwali Trumpa xD
0
@RoberDzik Tak to będzie ogromny wstyd.
Ale Polska będzie bezpieczna bo Platforma nie będzie mogła robić tego co chce.
2
@July_6_BcN Ach te kobiety...
Tylko o jednym...
0
@Kamiloza91 Normalnie.
Nie kręci,nie kłamie.
To byłoby żałosne przy dowodach i jego wcześniejszych wypowiedziach
Jeszcze obrócił to w stronę Tuska który robił to samo.
1
@Bobo25 To jest dobra decyzja.
Ma kłamać że nie jak każdy zna prawdę?
11
Uczciwie trzeba przyznać że Nawrocki nie najgorzej wybrnął z tych ustawek.
6
Mam nadzieję że każdy kto oddał na tą dwójkę głos w pierwszej turze czuje zażenowanie i wstyd.
0
@Kinginiesta Można było przewidziec ale ty wierzysz że ktoś taki jak Trzaskowski to zrobił?
Fakt faktem takiej klauzuli nie ma.
Oficjalne stanowisko UE z tego roku.
https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/E-10-2024-002557-ASW_PL.html
0
@Kinginiesta No tak ale to po 2022 roku przybyło do nas najwięcej, więcej niż w poprzednich latach łącznie.
0
@Szmulek Czekaj czekaj.
Który fakt jest nieprawdziwy?
Ja coś powiedziałem o wojnie?
Pytałem czy Trzaskowski wiedział że przyjmiemy mnóstwo Ukraińców kilka lat później
0
Myślicie że chociaż padnie jedna odpowiedź na pytanie w tej debacie?
Żałosne to jest.
9
Trzaskowski kłamie.
Nie ma takiej klauzuli.
UE w tym roku zajęło stanowisko w tej sprawie.
Już nie mówiąc że mówiąc coś takiego się ośmiesza.
W 2015 wiedział że będziemy Ukraińców przyjmować? xD
0
@RoberDzik A ktoś proponuje prywatyzacje służby zdrowia?
0
@RobsonPL Smutne to było głosowanie na nich w pierwszej turze.
Teraz pozostali wyborcy zostają zmuszeni do wybierania człowieka który będzie mniejszym zagrożeniem.
0
@RoberDzik To że był kibolem i nawalał się nie jest niebezpieczne dla Polski a Rafał jest niebezpieczny bo nie będzie bezpiecznika na szkodliwe działania Tuska.
1
@Irmscher10 Co?
Oboje patrzą i nawet bym powiedział że Trzasku częściej zerka.
Tak czy siak nikt się nie wyróżnia w tym względzie
9
Mentzen pewnie ogląda i zapisuje słowa na jutrzejszą ofensywę.
9
Trzaskowski się myli.
Nie będziemy wybierać prezydenta który ma doświadczenie.
Będziemy wybierać prezydenta który nie jest Rafałem Trzaskowskim.
3
Nawrocki lepszy bo ma ładniejszy garnitur według mnie.
Tylko na tym można się skupić bo reszta to dno.
0
Na tym marszu pisowskim co będzie wszyscy powinni przebrać się za Zorro xD
8
Uważajcie,po sieci lata fake i bardzo wielu ludzi się już nabrało.
Dobrze że mamy demagoga który czuwa.
0
@stool Ale czekaj ,mówiliśmy o tym co będzie przy następnych wyborach
Po za tym ja nie głosowałem na Nawrockiego więc o co chodzi?
0
@Culer9002 Dogrywka w papier, kamień, nożyce.
0
@kamiVeB Mentzen mógł mu dać papier do podpisania że rezygnuje z wyborów.
0
@stool Czyli nie warto próbować i od razu popełnić błąd głosując na POPIS?
Ciekawe
0
@stool Zawsze jest to ryzyko ale cóż mi pozostało?
0
@Aragorn33 Ta ciągle się kłócą ale za niebezpieczną ustawą dotyczącą "mowy nienawiści" zagłosowali za.
Tylko czekają na swoje pachołka w domu prezydenckim.
0
@Comentateiro Może przejąć władzę xd
Na ten moment jest to bardzo dalekie a wręcz niemożliwe.
Tu konfederacja będzie tym bezpiecznikiem w razie czego.
Ps: łamanie prawa to domena nie tylko PiSu ale też platformy?
Czy "niezależna" prokuratura zajęła się już łamaniem ciszy wyborczej i nielegalnym finansowaniem kampanii wyborczej?
1
@Encore @Comentateiro opinia?
Czy były kibol i patusiarz tak jak ty to określiłeś w stosunku do Batyra może być premierem który ma największy wpływ na państwo?
0
@Comentateiro Człowieku z tobą jest gorzej niż myślałem.
Po pierwsze rozbrojona bomba nadal jest bombą i stwarza zagrożenie, tak prosta metafora cię przerosła
Po drugie czy ty właśnie porownujesz bestialski czyn jakim jest gwałt do sytuacji gdzieś dwóch dorosłych mężczyzn chce sobie dać po mordzie?
Nikt nie jest zachwycony Nawrockim a wręcz przeciwnie.
Tylko że on nie jest niebezpieczny a Trzaskowski który ma za sobą Tuska (też kibola bijącego się kiedyś w ustawkach) jest ultra niebezpieczny dla przyszłości Polski.