Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pax Ale przecież wyraźnie to napisałem że nie obejmuje tych wydarzeń więc o co ci chodzi?
Jeśli chodzi o IBRIS to jeszcze nie widziałem go, musiał wyjść dziś pewnie.
Po za tym wiemy jak Duma się skompromitował przy pierwszej 1 turze więc tak sondaż OGB jest wiarygodniejszy.
0
@Jakchcesz Tak, dobrze myślisz
0
Najnowszy sondaż OGB.
Nie obejmuje wydarzeń z końcówki zeszłego tygodnia
Nawrocki 51.3 -0.2
Trzaskowski 48.7 + 0.2
Co ciekawe widzimy inne sondażownie siedzą cichutki i nic nie publikują, to też jakaś podpowiedź.
2
Teraz sprzedać wszystkich i kupić wszystkich.
A tak na serio to potrzebny jest.
Bramkarz
Napastnik
Lewo skrzydłowy
Boczny obrońca najlepiej który zagra po obu stronach
Obrońca w zależności od czy Araujo odejdzie
8
Do spraw zalania xd kisne
1
@Vurt Szkoda że kosztem Espanyolu.
9
@Ojciec5tkidzieci To są zwykli kłamcy.
4
Ale bym sobie taką piękną Barcelone oglądnął z pięknym Pedrim i pięknym Yamalem jak pięknie demolują Real Madryt.
2
@norbi77 A to tak.
Sędziowie nam nie sprzyjają mówiąc delikatnie.
0
@Eklerek Co za uniwersum xD
7
@norbi77 Starcie ostateczne
Schnepf vs Danusia
Edit: Debate by musiała prowadzić "neutralna" Gozdyra
1
@Ghostface Za darmo i bardzo niską pensją tak.
11
Szkoda tej LM.
Naprawdę było to do ugrania.
Trzeba jednak się cieszyć bo piękny był to sezon
6
Ach koniec sezonu.
Spokojnie.
Za tydzień wybory
Potem unieważnienie ich
Wojna domowa
Saga transferowa
Pre sezon i będziemy z powrotem !
Szybko zleci
0
@KrwawiaceoczyVEB i gdzie ta wcinka?
0
Lewy coś taki smutny się zrobił xD
1
Jak nie było spalonego to faul i karny
4
Lazio kompromitacja totalna.
Grając z ogórkiem grając pół meczu jednego więcej przewalili puchary xd
Szkoda Pedro
0
@FcPortoFan1999 Ktoś musiał zdjęcie zrobić
3
Pena top interwencja
4
Yamal bez sensu.
Pedri miał hektary miejsca po prawej stronie
10
@barcelonaLM xD
2
Popsuł to.
To musi być gol.
1
AKTUALIZACJA pichichi
Jednak pogrzebałem trochę i tak naprawdę nie ma nigdzie warunków kto zdobywa króla strzelców przy równej liczbie goli.
Różne źródła różnie podają.
Niestety tak jest bo nagrodę przyznaje Marca a nie liga.
1
@kuz Lewy ma mniej
0
@tbas Ale czemu do Valencii?
Ta drużyna jest strasznie niepewna sportowo i instytucjonalnie.
1
Dużo osób pyta.
Przy równej liczbie bramek pichichi zdobywa piłkarz z mniejszą ilością minut.
Czyli Lewandowski bo ma około 300 minut mniej
2
@kuz @norbi77
Tu się liczba minut liczy
0
@Herato Ale tu nie chodzi tylko o bramki.
Mecz trwa 90 minut i na boisku trzeba pracować a nie tylko wykończyć akcje.
Po za tym zapominasz że on ma kosmiczną pensje
0
@Bartula Liczba minut.