Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Safrani @Kinginiesta
Myślicie że jakby powiedział Flickowi że jest zmęczony i ma jeszcze ważne mecze to by go na siłę wstawial do składu??
Nie on wolał grać bo myślał do końca o królu strzelcu.
Pracodawca też człowiek i zawsze można się dogadać, tym bardziej że to były mecze o NIC.
Ps:Nie wiem co tu ma do rzeczy jakaś "prawość".
1
Ogólnie mi to wisi czy Lewy na tej repce będzie czy nie, sportowo też moim zdaniem niewiele to zmieni.
Jednak tłumaczenie że nie jedzie bo jest zmęczony sezonem to takie średnie tłumaczenie.
Po co w takim razie grał w dwóch ostatnich meczach Barcelony o nic?
Jakby Barcelona grała w klubowych mistrzostwach świata to też by powiedział że jest zmęczony i by nie grał?
Mam wrażenie że już od dłuższej chwili ta reprezentacja go nie obchodzi pod kątem drużynowym a myśli jedynie o indywidualnych statystykach.
Jego sprawa czy chce być w bardzo ważnych momentach bo te dwa mecze takie są.
Ale niech jasno powie że nie ma zamiaru już być twarzą tej reprezentacji, że teraz inni muszą pociągnąć ten wózek.
Oczywiście to wiąże się z oddaniem opaski kapitana.
Wybaczcie ale nie może być tak że kapitan który nie ma urazu odpuszcza ważne mecze z takiego powodu.
Nie musi też przecież od razu grać w podstawowym składzie.
3
@michal26 Kłamią i kręcą ostro.
Sikorski miał to wypisane na twarzy.
Mówią o tej klauzuli że nie przyjmiemy imigrantów bo przyjęliśmy Ukraińców.
To czemu nie pokażą stosownego dokumentu? To byłaby ogromna wartość dla nich w wyborach.
Unia w tym roku też się określiła i żadnej klauzuli nie ma.
Tak jak w Rumunii będzie,dwa tygodnie po wyborach i już jasne że pakt wejdzie w życie.
11
@Kozinho. trzeba czekać na zeznania Murana, dzikiego reportera i Najmana.
Wtedy się wszystkiego dowiemy
14
Nie możemy brać reperacji bo Niemcy są głównym płatnikiem w UE i Polska zyskała teren.
Brak słów.
https://x.com/KoneserUnii/status/1927111679084495185
8
@barcelonaLM Nikt mi nie będzie Pana GOATA dziennikarstwa szanownego Bogusia obrażał.
0
@arasz1819 Ale sprawa byłaby cały czas maglowana a właśnie teraz ludzie sprowadzili to do Murańskiego.
Poważne zarzuty a on z tym pajacem wyjechał.
1
W jakim celu Tusk poszedł do wywiadu w TVP i dziś u Pana dziennikarza Rymanowskiego?
Naprawdę nie rozumiem tego ruchu,w czym to ma pomóc Trzaskowskiemu?
On mu literalnie zaszkodził.
To tak jakby z własnej woli Menzten wypuścił Korwina dwa tygodnie przed drugą.
Oczywiście JKM zrobił by większe spustoszenie ale poziom tego ruchu ten sam.
0
@michal26 Jeśli by chodziło o polityków to okej ale mówił ogólnie o Polakach.
8
Pamiętajcie że dziś DZIEŃ MATKI.
Jeśli nie mieliście okazji się spotkać to chociaż zadzwońcie i złóżcie życzenia.
Ostatni dzwonek.
0
@michal26 Ej ale on powiedział też że to największy mąż stanu, jeden z największych Polaków( nie polityków)
I dodał że znajduje się zaraz za JP2.
1
@Barca_Big_Moment Jakie będą skutki to zobaczymy xD
To już będzie za późno bo zniszczenie drugiej strony politycznej będzie znacznie łatwiejsze.
Nie umiesz odpowiedzieć na kluczowe pytanie kto będzie recenzował to.
A ja wiem, władza która ma chore zapędy.
0
@konrad1661 Ja bym nie powiedział że Kretyn.
On perfidnie po prostu agituje.
Nie pochwalam bo jest to słabe ale swoją robotę robi.
To jest po prostu tuba propagandowa Pisowców, kiedyś był za platformą xD
0
@michal26 Przecież to co powiedział o Tusku będzie się ciągło latami.
To wtopa totalna.
Zgodzę się że ogólnie dobrze ale najważniejsze są momenty które zostaną wyciągnięte.
0
@Ojciec5tkidzieci To jest ta właśnie miłość, tolerancja i akceptacja do bliźniego
8
Ktoś tu pisał że włączenie Sikorskiego w ostatnim etapie kampanii to będzie game changer.
Jego osiągnięcia
wkurzył prawicę akcją z piwem co zadziałało raczej mobilizująco na nich.
Wkurzył lewicę że pije z faszystą co zadziałało raczej demobilizująco
Ośmiesza siebie i swoją partię w Kanale zero
Uważałem go za aktualnie najlepszego polityka w KO i nadal tak uważam co pokazuje poziom tej partii.
Nawrocki jest turbo beznadziejny a i tak mają z nim ogromny problem.
Dzisiaj powinny rywalizować sztaby Zandberga i Menztnena a nie ci dwaj nieudacznicy którzy w swoich sztabach mają ludzi o inteligencji głowonoga.
2
I tak to właśnie w Polsce jest.
POPIS jest pogrążony wzajemnie.
Oni muszą się zastanowić czy oskarżyć kogoś bo przy okazji mogą pogrążyć siebie.
https://x.com/KoneserUnii/status/1927073968277672277
2
Aż szkoda komentować te wydarzenia.
Jedna rada
POPIS na śmietnik historii
5
@partymaker Ustawa ograniczająca wolność słowa już została przegłosowana.
Tylko czekają na prezydenta
0
@macio_944 Jedyni którzy się nie zgadzają z wieloma rzeczami to posłowie PSL a
Patrząc na te obrazki po pierwszej turze jak Hołownia przerzucił swoich wyborców jak worek ziemniaków, później Kamysz się ośmieszył bo zrobił to samo,człowiek polskiej wsi przekazuje poparcie lewicowemu kandydatowi
Oni są pożarci i wysrani przez Tuska.
Nie są żadną gwarancją.
Oni w ramie w ramie głosowali za ustawą zakazującą wolności słowa pod przykryciem walki z nienawiścią i tylko czekają na swojego prezydenta by to podpisał.
0
@macio_944 Dramatem było wybranie tych dwóch kandydatów do drugiej.
Teraz wyborcy zastanawiają się jaka droga będzie najkorzystniejsza dla Polski.
Mamy wybór między kompromitacją i ośmieszeniem albo pełna władza Tuska
4
Warto całe przesłuchać xd
1
@Hosh Czy Pan Bóg może stworzyć tak wielki kamień którego sam nie podniesie?
Właśnie polska polityka jest tym kamieniem.
4
Tu można z Braunistami się zgodzić
https://x.com/czarkye/status/1926908164970058215
1
@Azazel_Pazuzu Taka ciekawostka to Papież Franciszek też stał na bramce w klubie w Buenos
0
@draxidox Ból gardła ?
Mnie jakoś nie rusza
Najgorszy jest ból brzucha i zęba i to o wiele.
0
@Szmulek A to pisowcy nie byli za szczepionkami i nie reklamowali ich wszędzie?
0
@tbas Jestem fanem w miarę rzetelnych sondaży a nie sondaży które manipulują do bólu.
Powtarzam IBRIS się skompromitował przy pierwszej turze
0
@Jakchcesz Porównanie z dupy.
To tak jest jak z wariografem, samo badanie nie jest najważniejsze a reakcja na propozycje takiego badania
0
@MOLESTA Jakiej propagandy na rzecz kogo?
Ja na wybory raczej nie ide.
Oboje kandydaci są beznadziejni a zalety ich obu razem można na palcach jednej ręki wymienić, wady się nie kończą.
Tak IBRIS mi nie pasuje,jak sondażownia się myli o 20 pp to się nadaje do zamknięcia a nie publicznego pokazywania.