5

Ale bym sobie oglądnął taki mecz Argentyna-Hiszpania w finale MŚ

0

@Cataloniec94 A po co?
Niech się bawią chłopaki.
Barcelona nie gra

0

Deschamps beton oby jak najdłużej w tej reprezentacji siedział

5

Mbappe ma flashbacki pewnie

1

Pedriiiiiiiiiii
Cudo!!!
Francja na kolanach

0

Yamal!!!!!
Gol!!!!!!!!

0

@Encore Wiesz że to dla beki xD
Przed tym meczem na konferencji pytali Yamala czy to mecz o ZP

5

Pięknie.
Jazda z nimi.
To by Barcelona właśnie robiła z PSG w finale.

0

Czyli Yamal ZP bo Hiszpania wygrywa

3

Oyarzabal świetnie się zastawił.
Nie pamiętam kiedy Lewy tak zagrał w polu karnym

0

Nico!!!!!
1:0
No i humor gitówa

1

Rabiot to taki placek że to szok.
Francja ma z 5 lepszych na tą pozycję a Deschamps go pcha tam na siłę

0

@Jonyx Każdy by chciał zagrać na MŚ a robić w meczu z Finlandią i Mołdawią nie ma komu.
Wylewa się na niego hejt bo jest kapitanem a olewa zgrupowania.
Niech oddaje opaskę i niech se robi co chce.

0

@Konradowskyy OZE to tylko dodatek.
Nie można na tym opierać swoje energetyki.
Polska póki co nie ma nic stabilnego oprócz węgla.
Jak będziemy mieć elektrownie atomowe to wtedy trzeba odejść od węgla.
Na tą chwilę trzeba palić węglem na całego i odrzucić wszelkie opłaty przez który jest on droższy

4

Zbrodniarz ale gust ma xD


0

@gumaz Wiem.
Też za wami tęskniłem

4

Witam wszystkich serdecznie po tygodniowej banicji.
Wyjątkowo ban był zasłużony :)
Szkoda bo było co komentować.

0

@July_6_BcN Według mnie ma ponad 40 ale to tylko domysły.
Patrząc na jego szczegółową wiedzę z bardzo starych okresów skoków narciarskich to by się potwierdzało

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@michal26 W kontekście mobilizacji na drugą to jest bardzo ciekawe.


1

@tbas Ale ktoś twierdzi inaczej?
Politycy chcą rządzić wow nigdy bym się tego nie spodziewał.

4

Nie sądziłem że Braun powie że zagłosuje na Nawrockiego.Myślałem że będzie siedział cicho w tej kwestii.

https://x.com/KoneserUnii/status/1928014276909752591

0

@RoberDzik Doradzanie komuś United to wyższy poziom nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka

4

@Kondziubarca IBRIS + ONET
Zabójcze kombo manipulacji.
Mimo że cieszyłby wynik konfy nawet nie zastanawiam się czy ten sondaż może być jakkolwiek realny.

24

@GTBTP Oczywiście odwracają kota ogonem.
Afera kompanią Trzaskowskiego jest bardzo poważna i może mieć przykre konsekwencje dla Polski dlatego próbują to przykryć.

0

@barcanawieki To niech zrezygnuje z kadry i odda opaskę kapitańską

0

Widzę że Duduś też dziś dał "pokaz" w Kanale zero
Wykaz błędów w kampanii na dziś:
Naleśnik w Końskich
Duda w K0
Wyjątkowo sztaby i kandydaci się aż tak nie ośmieszyły.
Przewidywane wtopy na jutro
Wywiad Komorowskiego u Rymanowskiego.


2

@Danny Gaucho Że człowiek z Wrocławia nie jest...
Bym je Zaprosił na polski Kraft a nie te szczyny dla meneli.

0

Co on zrobił xD

1

@Barcafan2020 La Rambla jest od wszystkiego i użytkownicy nie interesujący się piłka też mogą tu być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?