0

@JordiAlbion Timing moim zdaniem akurat dobry patrząc z perspektywy Probierza.
Natomiast robienie to przez telefon to debilizm i wtopa ogromna.

1

@Kinginiesta Myślę że już nie ma czego zbierać.
Nie ma liderów,nie ma ludzi z jajami,nie ma dobrego PZPN,nie ma dobrego szkolenia w Polsce,nie ma dobrego trenera.
Na czym mamy oprzeć obecną reprezentacje?
Dobrych piłkarzy którzy mogą stanowić o sile tej drużyny jest może dwóch -trzech.
O charakternych postaciach nie ma co mówić bo ich po prostu nie ma.

5

@Kondziubarca "Przecież mówimy o 37-latku, który po całym sezonie ma prawo czuć się zmęczony i nawet jeśli nie zagra w jednym meczu, to nic się nie dzieje."

Taki zmęczony że grał w meczu o nic z Bilbao.
Mógł nie grać albo nie zagrać w meczu z Mołdawią.
Zagrałby z Finlandią i żadnego konfliktu by nie było.
Fakt że Probierz zachował się jak pajac z formą odebrania opaski ale sama decyzja była trafna.


0

@szymonekk Po odłączeniu akumulatora różne cuda się dzieją.
Pokazuje ci jakieś błędy?
Spróbuj kilka, kilkanaście razy przekręcić kluczyk by ty akumulator się załączył.
Być może jakieś czujniki muszą się "dostroić" i na nowo zebrać dane.
Np. Ostatnio brałem dziadkowi akumulator do ładowania bo padł i po podłączeniu auto nie chciało przekroczyć 2k obrotu po kilkunastu km wróciło do normy.
Najlepiej byłoby zmierzyć napięcie na aku przed przekręceniem kluczyka

0

@Zoker @JordiAlbion
A ja myślę że to tylko wygodna wymówka dla Lewego

4

Kiedyś się śmiano z ambasady argentyńskiej że kibicuje Argentynie w meczu Polską.
Teraz rodzi się ambasada finlandzka xD

0

@D10SLEO Chciałem napisać "średniowiecze" ale tam byli o wiele mądrzejsi w tej kwestii,w sumie tak jak w innych epokach.
Oni nas cofają do momentu gdzie świat jeszcze nie był. Magicy.

0

@gaucho104 C
Jak ktoś opowiada się w tej sytuacji za jedną ze stron to jest grubym fanatykiem patrzącym przez różowe okulary.

1

Po gdybajmy trochę.
Wygrywamy dziś z Finlandią dosyć pewnie np 2:0
Probierz zostaje, kończy eliminacje i mamy awans do MŚ.
Pytanie co wtedy?
Lewy nie jedzie?
No nie oszukujmy się to ostatnia impreza międzynarodowa na której może zagrać.
Mam wrażenie że Lewy tego nie bierze pod uwagę a na MŚ na pewno chciałby zagrać, zagrał all in i moim zdaniem może się przeliczyć i to mocno bo mimo że Polska jest tragiczna to awans jest możliwy.
I co wtedy próbuje zagadać z Probierzem i się z nim przeprosić?
Trochę komicznie by to wyglądało.

1

@Danny Gaucho Tak.
W celu weryfikacji wieku trzeba wpłacić niewielką kwotę. Wyślę numer konta.

1

@FcPortoFan1999 Myśl taktyczna
Probierz
Wybierz jedno xd

1

Zaraz po tym jak Polska się zesra dzisiaj z Finlandią, Probierz poleci i wszystko ucichnie to Polacy będą mieli kolejny temat
U nas nigdy nudno nie będzie xD


0

@Rifek Ale do czego mieli go przekonywać?
Wiesz o czym gadali?

2

Myślę że niektórzy mają problem z czytaniem i słuchaniem.
Komunikat PZPN i słowa Probierza się nie wykluczają.

Probierz mówił że rozmawiał zawodnikami i sztabem,nie wiemy z którymi i tak naprawdę jak wyglądały te rozmowy.
O Radzie drużyny nic nie ma

Powiedział że decyzje podjął sam dzień później po przemyśleniu wszystkiemu
Czyli też nie była to wspólna decyzja podjęta w jednym pokoju z radą drużyny.


0

@JordiAlbion Jak na moje to się nie wyklucza jedno z drugim.Rozmawiał z zawodnikami i sztabem nie wiadomo o czym i w jakim tonie a później sam podjął decyzję dzień później i ja wcielił z życie.

0

@jacobFCB Kiedy Probierz powiedział że ustalił to z radą?
Mówił że rozmawiał z piłkarzami i ze sztabem a później dzień myślał i wymyślił xD

1

@PatrykBarca Typowa hipokryzja.
Ludzi boli że ich idol był słabym kapitanem i jest osobą toksyczną i to wypierają.
Wchodzą w dupcie Lewemu ostro.

1

@Goralkov Normalnie.
Razem nie ma struktur i dlatego jest jak jest.

0

Szkoda czasu by to nawet punktować.
Oceny z dolnej części ciała.

2

Tu się można z Cwiakałą zgodzić.
Bycie za jedną z stron to jak zapisywanie się do PO -PIS
Probierz by nie odebrał mu opaski gdyby drużyna uważała go za dobrego kapitana
Probierz musiał coś zrobić bo wiedział że ten okręt tonie i wybrał drastyczną opcje która uzdrowi drużynę albo ją po prostu dobije.
Lewy nie do końca przewidział co się stanie i wybrał najgorszą z opcji czyli ogłoszenie rezygnacji gry u Probierza.



2

@KacperVEB Nie no xD
Jeśli to była decyzja trenera to tak ma to być podane.
Lewy znowu pokazał że najważniejszy dla niego jest PR a nie opaska czy reprezentacja.

0

@PatrychoO A kto jest aktualnie?

16

Znamy wynik.


3

@bari_94 Nie wiem co ma poziom sportowy do zachowań kapitańskich i poza boiskowych

2

@Stinger_ Probierz i Lewy są siebie warci.
Jeden i drugi out.

1

@esem91 Lewy i wszystko robione pod publiczkę?
Nowe,nie znałem.

3

Bardziej wierzycie Lewemu czy Probierzowi?
Osobiście uważam że jeden i drugi jest zakłamany i opowiadanie się za jedną z stron to jakaś abstrakcja.


1

@GTBTP Tak był zdeterminowany że powiedział że jest zmęczony mentalnie xD

0

@takisobiektos napisałem jeśli to prawda...
Po za tym uważam że to w stylu Lewego.Najważniejszy PR.
Myślę też że Probierz by sobie od tak tego nie wymyślił.

0

@BORO_12 O czym ty piszesz?
Wątki ci się pomieszały.
Nigdzie nie wspomniałem o jego rezygnacji z gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?