14

@Starrk
@macio_944
@Arden Myślę że kompletnie nie rozumiecie o co chodzi prawej stronie
Nikt Ukraińców nie wygania, wręcz przeciwnie. Ukraińcy budują naszą gospodarkę.
Natomiast inną sprawą jest np. rozwieszanie flag, rozdawanie socjal czy wprowadzanie języka ukraińskiego do szkół.
Ukraina na czele z Żeleńskim na nas plują,nie potrafią uszanować historii ważnej dla Polski a my wchodzimy im w pupcie.

0

@Messibestplayerintheworld Jest Suarez i Kane a nie ma Lewego hmmm
Czyżby Robercik nie był aż tak kompletnym zawodnikiem?

8

Który to?
Przyznawać się.


0

@clyde Większość to są nieudacznicy którzy już teraz żyją na koszt obywateli jak np Kapela.

3

11

@Jonyx Gratulacje.
Wychowaj jak swoje.

0

@Rifek Janusz i wywalone w politykę?
xDDD
Przecież już chodzą słuchy że dogaduje się z Braunem co do wspólnej partii.
Nie zdziwię się jak go jeszcze zobaczymy jako posła w sejmie.

32

Mam wrażenie że Janusz ma ostatnią większą radość z życia.


2

Nie najgorszy rzut xD

0

@Irmscher10 Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, tym razem ze zrozumieniem.

0

@Kondziubarca Ale gdzie on go obraża?
Wyzywał go czy co?
Przedstawił swoją opinię i tyle.
Dla mnie to też najemnik z przerośniętym ego.
Obrażasz to ty go wyzywając od frajerów.

Widzę że osoby broniącego Lewego w sprawie jego różnych zachowań są zaslepione i wplatają w to futbol który nie ma nic do rzeczy.

7

@barcelonaLM A co ma wyjść?
Pewnie nieprawidłowości wyjdą ale 12 komisji to jest nic.
I dobrze że to policzą, może Giertych i niektórzy się przestaną kompromitować i mówić że wybory są sfałszowane

0

@Nefir No tak, uważam że na 10 czy prawym skrzydle mógłby być znacznie lepszy.

0

Ja bym sprzedał Olmo i Fermina i ruszył po Alvareza i skrzydłowego.
W pomocy ma kto grać u nas i możemy też na stałe tam przenieść Raphinhie który na lewym skrzydle się trochę męczy.

0

@Aragorn33
@tbas
@lithotripter
Pieniądze z funduszu norweskiego miały być rodzajem rekompensaty za dopuszczenie do wspólnego rynku a zostały rozdzielone według ideologii
Fundusze norweskie szły na takie organizacje jak np Akcja Demokracja czy fundacja ocalenie.

Matczak to chory fanatyk.

0

@Eric_Abidal_22 Jeśli na linii strzału byli ludzie to nie są to wtedy strzały ostrzegawcze.
To że na linii strzału byli ludzie to tylko uzasadnienie prokuratury.
Oddać 12 strzałów w stronę ludzi i nic nikomu się nie stało?
Dziwne.
Dalej zastraszajmy żołnierzy żeby nie używali broni to będą kolejne ofiary.


1

@FcPortoFan1999 Jeśli ma być Polak to Jan Urban

1

Zarzuty dla żołnierza który oddawał strzały ostrzegawcze na granicy.
Przecież to jakiś żart.


0

@Ignareks No widziałem tą szczerość wiele razy.
Po kompromitacji z Finlandią zamiast mówić o tragicznym poziomie gry to gadał o polaryzacji Polaków.
Ten gość to dramat.

2

@Transu96 Uważam że Nawałka miał więcej farta niż rozumu.
Całe Euro 2016 stało na niskim poziomie piłkarskim, dużo reprezentacji przeżywało kryzys. Podsumowaniem tej imprezy było wygranie do bólu beznadziejnej Portugalii. Polscy piłkarze byli w peaku formy i to wszystko złożyło się na dobrym występ.
Później była kompromitacja na MŚ, całkowicie źle przygotował tą drużynę.


0

@Ignareks Bednarek to ciepła klucha.

0

@bartekvisca Bo był kapitanem bardzo słabym?

3

@RosjaninBut
#GiertychDebil

0

Co z opaską kapitańską?

- dajemy znowu Lewemu
- Zieliński ją zatrzymuje
- dajemy komuś innemu

Zdecydowanie opcja numer 3.
Lewy i Zielu się do tego nie nadają całkowicie.
Czas na nowe otwarcie i moim zdaniem trzeba czegoś świeżego.
Moim zdaniem jedyna słuszna opcja to Zalewski.
Jedyny który ma trochę jaj i jest najlepszym zawodnikiem tej kadry.
Wiem że to się nie stanie ale tak powinno się stać.

0

Dajcie tą kadrę w końcu Urbanowi.
Wieczny kandydat na to stanowisko,jak nie teraz to już chyba nigdy.
Uważam że to najlepszy wybór jeśli chodzi o polskich trenerów.

3

Czyli czterech trenerow odeszło w ciągu 4 lat xD

0

Co jest xD
Co tak nagle z dupy poleciał komunikat o Probierzu.

2

@draxidox Ilość manipulacja jest tu ogromna.

Zgodnie z oficjalnymi statystykami 12 tysięcy to liczba ciąż a nie dzieci.
Ciąża z Invitro jest bardzo zagrożona i szansa na donoszenie to około 25-40%.

Po drugie pisanie że dzięki programowi jest to 12 tysięcy to manipulacja.
To tak jakbyś napisał że dzięki 500+ rocznie rodzie się 250 tysięcy rocznie
Pary decydowały się na invitro gdy programu nie było przecież.
Nieoficjalne statystyk mówią bo tylko takie są mówią o 6-10 ciążach rocznie.
Czyli program dał dodatkowo 2-6 tysięcy ciąż rocznie.


Czy ten program okaże się sukcesem to trzeba poczekać na to ile dzieci się finalnie urodzi.
Wydaliśmy na program 800 milionów, wiemy ile przeciętny Polak wprowadza do systemu emerytalnego więc łatwo będzie można to obliczyć.


7

Polska spłaca pożyczkę którą wzięła Ukraina.
Ja rozumiem wysyłanie sprzętu ale czemu mamy płacić za coś co Ukraina mogla by bez problemu zapłacić.
To samo co z starlinkami, przecież to jest niedorzeczne. A na końcu i tak nas Ukraińcy wyruchają bo nasi bezużyteczni politycy oddają wszystko i liczą że Ukraina okaże serce i odwdzięczy się po wojnie.


0

@Hosh Jeszcze debil machał bo myślał że pociąg się zatrzyma xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?