Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo
@macio_944
@Comentateiro
Co wy macie w tych głowach xD
To żart z mojej strony a wy się zesraliscie tak że to szok.
Przykre jest to że nie możecie tak prostej rzeczywistości pojąć.
Jesteście po prostu odklejeni
0
Przypadek?
2
@Kgorecki2500W tamtym roku byłem w Turcji w październiku, 2100 zł all inclusive na 5 nocy.
Za taką kwotę nie jest realne pojechanie nad polskie morze przy za samo paliwo bym z Krakowa wydał jakieś 700-800 zł w dwie strony.
1300 zł zł na nocleg z jedzeniem w Polsce to wolę sobie tego nie wyobrażać nawet.
Zagranica jest po prostu tańsza i lepsza.
9
Żydowskie MMA xd
3
@Kgorecki2500 Akurat jeśli dobrze zorganizujesz sobie wyjazd to zagranica może wyjść taniej a na pewno nie drożej niż polskie morze.
Taka Chorwacja na której byłem już kilka razy w tej chwili wychodzi podobnie cenowo jak polskie morze mimo że ostatnio bardzo mocno podrożała. Jeszcze kilka lat temu była tańsza niż opcja polska.
takie są niestety fakty.
1
@July_6_BcN To ty rozchwytywana jestes.No ładnie
19
Kilka tysięcy to protesty z peselem Romana Giertycha
Inteligencją to oni nie grzeszą
0
@Roobo Pierwszy sezon mimo że grał tylko w LM to od razu pokazywał klasę.
W kolejnych trzech się zachwycaliśmy i był to bez wątpienia jego prime.
Pozniej nastąpił regres całej drużyny i jego też.
Pamiętam że sezon 20/21 miał też naprawdę dobry.
No i sezon 22/23 gdzie nawiązał do swojej topowej formy i był jednym z głównych architektów sezonu mistrzowskiego.
6
Dzień dobry.
Pamiętajcie piwo jest szkodliwym napojem.
4
@norbi77 Jak jestem zdania że jego czas już dobiegł końca w poważnej piłce głównie przez kontuzje to przesadziłeś.
Większość miał świetnych/genialnych.
Na 10 miał ze 4 słabe albo tragiczne
4
Nawet to potrafili spieprzyć xD
0
@Comentateiro A jakie ma to znaczenie czy przypadkowo i w ilu komisjach?
Skręcenie może być na małą skalę i nieznaczące dla kończącego rezultatu
Tak element nielegalnego finansowania kampanii z pewnością pomógł Trzaskowskiego.
Tu nie potrzeba danych bo takie są fakty, najbardziej przy wyborach majstrował rząd i musisz się z tym pogodzić.
To są oszuści i ludzie których interesuje tylko władza a nie żadna demokracja.
0
@Comentateiro Mieszasz dwie różne rzeczy.
Zamieniali głosy albo przez przypadek albo żeby właśnie teraz mogli drżeć mordę o sfałszowanych wyborach a 13 komisji i tak nic by nie zmieniło
Druga sprawa to finansowanie nielegalne kampanii na korzyść Trzaskowskiego i niekorzyść Menztena i Nawrockiego.
33
Nie powiem dałem się nabrać przed ostatnim zdaniem xD
1
@Joe_Barbaro W Krakowie fajnie bo jest dosyć mocny wiatr i jest naprawdę przyjemnie przy 30 stopniach.
0
@Kgorecki2500 Blokowanie cieśniny to będzie tragedia dla naszych portfeli.
5
Murański postać znana...
Rządowy ekspert przemówił więc chyba nie ma wątpliwości.
10
Dlaczego mężczyźni żyją krócej
0
@pozor Czyli system w którym PKW sobie wybiera kogo bez kontroli bo kto ma to kontrolować?
Teraz jest idealnie, w komisjach siedzą ludzie ze wszystkich opcji i każdy sobie patrzy na ręce.
Te 13 komisji to nic nie znaczący margines który i tak został wykryty.
Uważam że u nas uczciwość i transparentność wyborów stoi na bardzo wysokim poziomie.
1
@Comentateiro w sposób pośredni czyli machloje podczas kampanii ich kandydata.
W sposób bezpośredni zamieniając głosy,tu skręcili na korzyść Nawrockiego czy specjalne czy przypadkowo to już trudno powiedzieć.
8
@michal26 Są dwie opcje.
Są nieudacznikami,ofiarami losu i nie potrafią prostych rzeczy zrobić albo zrobili to specjalnie.
14
Na to wychodzi że najbardziej wybory skręcił rząd.
To ich ludzie zamieniali głosy.
To Rafał Trzaskowski zorganizował sobie nielegalnie debate w TVP
To kampania Rafała Trzaskowskiego była nielegalnie finansowana z zagranicy i atakowała konkurentów a NASK udawał że nic nie widzi a nawet to ukrywał
To są ci demokraci @Comentateiro ?
0
@draxidox @tbas Nadal twierdzisz że trzeba przeliczyć wszystkie głosy by odebrać narzędzie do fałszowania pisowcom?
10
Śmieszy mnie twierdzenie że konfederacja i jej zwolennicy to są wielbiciele Trumpa.
Niektóre odklejone osobniki wymyśliły sobie że jak ktoś wolał Trumpa od Kamali albo go pochwali za niektóre rzeczy to od razu jest on wielkim jego fanem xD
Oczywiście są takie jednostki które nawet tu na forum widziałem ale to jest garstka.
Co do polityków to Bosak wielokrotnie dawał do zrozumienia że polityka Trumpa mu się nie podoba, Menzten twierdził " Trump to nie moja bajka".
Korwin swego czasu nazywał go "małpą" która raz robi dobrze a raz źle przez przypadek.
Sosnierz też mówił " On nie jest żadnym wolnorynkowcem tylko bardziej protekcjonistą"
I mógłbym tak jeszcze długo wymieniać.
Dzisiaj się znowu potwierdziło że Ameryka i Trump to są pieski zbrodniczego państwa Izrael. Trump użył żałosnej już wymówki że zaatakowali obiekty nuklearne a Netanjahu nadal będzie robił co chce bo nad sobą USA. To jest dramat...
5
@Kgorecki2500 Tarczyński to po prostu troszkę mądrzejszy Janusz Kowalski i to tyle. Taki sam krzykacz który jest nikim w polityce.
0
@urbipl Pięknie to wymyślili
Przenośna spalarnia śmieci.
1
@Gogonatra ale to już trwa.
6
@Kgorecki2500 Garnitur musi być dopasowany a tak to wygląda się jak menel Adam z mojego osiedla, tylko że on miał garnitur w kolorze sraczki pomieszanego burakiem i miał ładniejsze buty.
0
@MatBac1991 Fajnie jakby wrócił do Hiszpanii.
0
@Gogonatra To ty nie rozumiesz.
Nie można od tak przeliczyć wszystkich głosów.
Można zgłaszać protesty wyborcze dotyczącej konkretnej komisji i gdy są podstawy to głosy są tam ponownie przeliczane i tak się stało w 13 komisjach.