0

@partymaker Nie debil tylko wprawiony propagandysta.
Wbrew pozorom wie co robi xD
Co nie zmienia faktu że jest to nie smaczne.


4

@Transu96 Stare Babcie czyli beton pisowski.
A nie czekaj....

0

@PanMietek No ja bym w jeansach nie poszedł.

28

7

@D10SLEO Pierwsze idą wdeptywać putina w ziemię

3

Nie wiem gdzie tu afera.
Przecież od dawna wiemy jak bardzo Onet jest "niezależny"
https://x.com/KoneserUnii/status/1935250799254237211

7

@Luciano99 Mówisz o tym piwie co mu wypadło z torby uber eats jak jechał do klienta i nawet nie zauważył?

0

@Aragorn33 No nie badają roli Trzaskowskiego, badają możliwą rolę Trzaskowskiego.
To są dwa zupełne inne terminy.
Brniesz gdzieś daleko wysuwając jakieś oskarżenia o manipulację a wywaliles się na samym początku.

0

@Aragorn33 Tu moja wina bo z góry założyłem że ci żadne słowo nie umknęło i z rozbiegu zapomniałem pisać "możliwej" roli, co jest kluczowe Chyba ci różnicy nie muszę tłumaczyć?
Więc twoje tłumaczenia są z góry złe.

0

@Aragorn33 To po proszę o przepis który mowi że nie można badać roli świadka w sprawie.
Przecież mogą mu zmienić status a żeby to zrobić to chyba muszą ustalić co miał wspólnego.

11

Budują a zbudować nie mogą xD
Mam wrażenie że to wygodna wymówka dla usprawiedliwienia pewnych działań


5

@D10SLEO Widzę że wracamy do sojuszu KOnfederacji xD
Ludzie mają naprawdę zryte banie.

1

@Aragorn33 "Został już przesłuchany w związku z decyzją o zmianie kompetencji w Ratuszu.
Ten wątek - jak się dowiedział dziennikarz RMF FM - śledczy wyłączyli do odrębnego postępowania w połowie maja."
No jak nie badają jego roli jak to on podjął tą decyzję w sprawie zmiany kompetencji.
Robisz aferę o nic, postępowanie się toczy, artykuł jest przejrzysty i wszystko jest dokładnie opisane.

0

@Aragorn33 Jeśli prokuratura dopiero to bada to chyba oczywiste że najpierw musi coś mieć a następnie postawić zarzuty.
Myślę że niepotrzebnie się czepiasz słówek.
W nagłówku masz jasno napisane że jest to badane a nie że Trzaskowski jest winny.

0

@SelloutCrowd Ja mam medicovera, płace 120 miesięcznie , klikam w aplikacji i po prostu idę na badanie krwi xD, ojciec mnie u siebie w pracy zapisał bo u mnie nie mam taniej możliwości
Ostatnio 2 plomby pełnie profesjonalnie z pełną kulturą a nie z pretensjami jak na NFZ i za darmo ( 3 plomby rocznie za darmo mogę)
Mnóstwo dobrych lekarzy i chętnie przyjmą cię z każdym problemem i się tobą zaopiekują.
Jak ktoś ma możliwość to polecam.

5

@Gomess Tak.
Za Fermina ma kto grać a na lewej stronie mamy biede

1

W tych śmiesznych taśmach republiki to mnie zdziwił trochę jeden fakt.

Giertych jest grubszą rybą w platformie niż myślałem i jest bardzo blisko z Tuskiem.
Można nawet powiedzieć że Tusk kontrolował platformę gdy był w Brukseli właśnie przez Giertycha.

Najbardziej rozśmieszyło mnie w tych taśmach to że Giertych cały zachwalał Kidawe i ją pchał na prezydenta a Tusk podzielał to zdanie, wiemy jak się skończyło xD

2

Ta afera taśmowa to taki kapiszon że to szok.
Nie ma tam nic poważnego albo czegoś o czym byśmy nie wiedzieliśmy.

Można się kilku ciekawych rzeczy dowiedzieć albo pośmiać np że uważali Kidawe za wspaniałą kandydatkę

0

Republika puściła nową taśmę Giertycha dosyć świeżą bo z kwietnia.
Ciekawe kto nagrywał.
A tak po za tym to gówno tam jest.
Ciekawe czy jeszcze coś puszczą.

4

Janusz by się szybciutko pozbył problemu.

4

Można powiedzieć że mają informacje z pierwszej ręki.
https://x.com/KoneserUnii/status/1934631483886407808

2

@Kondziubarca Już nie mówiąc o tej sytuacji to polscy piłkarze zawsze siedzą schowani i nigdy nie potrafią się wypowiedzieć gdy sytuacja tego wymaga.
Afera premiowa cisza
Zmiany trenerów cisza
Porażki i kompromitacje cisza
Inne afery no alkoholowe cisza
Oni są tak bezpłciowi że to szok,nie ma tam pół osoby z jajami.

0

@Kinginiesta Nie żyje, zmarła chyba dzień po ataku.

4

@Kgorecki2500 Zapowiedź zbrodni wojennej...

1

@Criss18Barca Wynik Bruna do abstrakcja.
Brak struktur go pożre w wyborach parlamentarnych.

0

@Safrani Nadal nie widzę tu żadnej próby manipulacji.
Zamiast dyskutować o sednie sprawy to odwracasz kota ogonem i czepiasz się o byle gówno by tylko się doczepić i odwrócić uwagę od tego że takiego mechanizmu nie ma a ministerstwo to ukrywa łamiąc przy tym prawo.

Nawet jeśli przyjąć twoją wersję o nieznajomości prawa z czym się nie zgadzam to żaden obywatel nie zna prawa w 100% a przeciętny Polak zna pewnie w 10%.
Kto pyta nie błądzi, wręcz przeciwnie.


0

@Ojciec5tkidzieci Też nie rozumiem czemu to wtedy zamazał tym bardziej że tam nie było nic jak się później okazało kto podejmował decyzje.
To było po prostu głupie.

2

@Arden jeśli Robert to tylko Makłowicz.

0

@FCB_dimiC A największy goat wśród Robercików to @Roobo ex aequo z Robertem Makłowiczem.

0

@Safrani Czyli?
Jaki jest tego morał?
Rafał Trzaskowski bezczelnie kłamał w kampanii wyborczej że nie przyjmiemy imigrantów albo nie będziemy za nich płacić bo jest taki mechanizm.

Nie widzisz problemu w tym że Trzaskowski kłamie i wprowadza Polaków w błąd ale widzisz problem u osoby która spytała i chce dowieść prawdy.
Ja od razu wiedziałem że to kłamstwo ale nie każdy się tym tak interesuje żeby wiedzieć o takich szczegółach.
Płaczek wykonuje kawał dobrej informując ludzi.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?