Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Rutkowski zmienił fryz xD
To już wolałem wcześniejszą...
26
Ewa do pustej.
21
Janusz w formie
8
@gumaz młodszego od niego na pewno nie ma
@plemnik17
0
@lithotripter Badania jasno pokazują że tranzycja bardzo często nie pomaga.
A wręcz przeciwnie, ludzie po tranzycji znacznie częściej chorują na poważne choroby a i jest też duży odsetek samobójstw.
Ludziom się wmawia że tranzycja im pomoże a tu jest na odwrót.
Już nie mówiąc że to środowisko wmawia zdrowym ludzią czy nawet dzieciom że mogą sobie wybrać płeć.
To jest zamach na społeczeństwo i promowanie szkodliwych rzeczy.
Osobom z zaburzeniami trzeba pomóc a nie je okaleczać .
1
Czyli stało się co się miało stać.
1
@Matheu12 Ale tu nie chodzi o poglądy tylko o promowanie rzeczy sprzecznych z nauką i np osób trans które mają zaburzenia osobowości.
A jakby była wystawa np. o płaskiej ziemi to też by ci się podobało?
3
Widzę że Braun znowu się odpalił xD
Z jednej strony nie powinien niszczyć czegokolwiek według jego mniemania i powinnien ponieść konsekwencje.
Z drugiej strony jakakolwiek wystawa promującą LGBT+ w sejmie nie powinna stać.
I jeszcze jedna sprawa ,jestem ciekaw kto tą wystawę postawił i jakim prawem.
Nie zapominajmy że urzędnicy państwowi w miejscach publicznych nie mogą robić co chcą bo nie jest to zakazane.
Muszą też działać w granicach prawach.
Np wywieszanie flag np Ukrainy na budynkach publicznych jest zaprzeczeniem działania w granicach prawa.
0
Ja nie wiem jak Kosiniak spogląda w lustro.
Tak upaść to jest niemożliwe.
On nie jest już przystawką on jest osobistym podnóżkiem Tuska.
Wszedł w koalicję z osobami z przeciwnymi poglądami i został po prostu sprowadzony do roli psa.
Oni muszą mieć na niego jakieś haki bo inaczej nie potrafię tego zrozumieć.
6
Prawica sprowadza politykę do memów.
Natomiast Lewica to mem.
9
@Stinger_ Upadek PZPN
2
Długo jeszcze będą te pytania zadawać?
Dali by już to głosowanie...
0
@michal26 Żeby pokazać się
0
@michal26 O której głosowanie?
Miało właśnie teraz być według planu chyba nie ?
0
@M_Kos Szkoda może nie ale nie lubię marnowania zasobów w bezsensowny sposób
0
I bardzo dobrze że Probierz zostaje.
Zaoszczędzimy pieniądze bo nie wydamy na trenera.
A kto by nie przyszedł to i tak będzie dno dna.
Po za tym beznadziejny trener idealnie nadaje się do prowadzenia beznadziejnych zawodników bez jaj.
0
@szymonekk Ja ładowałem w mieszkaniu.
Jeśli się boisz a raczej ma nie padać to ładuj na balkonie.
Najwyżej przykryj go jakąś folią.
7
Betfan z dobrą reakcją.
Nie oszukujmy się za kursy odpowiadają ludzie i jakiś debil chciał se jaja zrobić.
2
@Mario96w No faktycznie masz rację.
1
@NeroTFP1 Jeśli to nie przypadek to debilizm.
0
@mmaciass On jest z agrounii i startował z list KO czyli można powiedzieć że tak.
2
Chłop się czuje oszukany bo sprzedali mu wykształcenie xD
Hit.
https://x.com/KoneserUnii/status/1932677240619507849
Warto to jeszcze zobaczyć xD
0
@szymonekk Jak właśnie brałem dziadkowi aku do ładowania to miał 3.8v
Udało się naładować i śmiga już 2 tygodnie
Spróbuj naładować prostownikiem przez noc i powinno być git.
0
@Shapiro
Nie słuchaj ich bo trochę bredzą,temat jest bardziej złożony i "prąd" w neutralnym przewodzie to pojęcie zbyt ogólne i nie fachowe
Jaki masz konkretnie problem?
Powiedz to pomogę
0
@Irmscher10 Hahahahahahaha
0
@gumaz Nie bo na Probierza mam słowa.
Kolega alkoholika,nieudacznik trenerski,kretyn i wiele wiele innych
0
Według Tuska miedzy innymi spadek inflacji daje wyższe płace xD
9
To co Tusk bredzi to jest niepojęte.
Aż mi brakuje słów by to opisać.
9
Ja nadal czuję zażenowanie po tej sytuacji.
29
@Zoker Szkoda to komentować nawet.
Połowa to bzdura.
Natomiast nie wiem co ty chcesz zasugerować?
A może byś napisał o lewicy która rządzi już bardzo długo np. Francją czy Hiszpanią.
Jak tam się sprawy mają?