3

@gumaz Można wszystko zrobić oczywiście.
Oczywiście też można wszystko zweryfikować.
Warto zaznaczyć że Giertych nie zaprzeczył że to miało miejsce a próbuje odwrócić kota ogonem i gada że go atakują bo podnosi temat uczciwości wyborów

1

@Kgorecki2500 Na Ai to nie wygląda.
Chyba aż tak by się Republika nie skompromitowała.

5

Pamiętajcie
Jeśli atak nadchodzi z powietrza to spodziewajcie się też ataku z ziemi.


0

@Cule1234 To Sakiewicz to jutro puści xD

9

Wyciekła całość afery taśmowej



0

@Popitek12 Jaki stopień wysmażenia pani sobie życzy?
Nie

7

Wziąłby Iran zrzucił na Izraela @jowita i byłoby po temacie.

11

@Kessie Jaki Arsenal człowieku...
Manchester United to bierze jak nic

1

@kanver_ Nie wydaje mi się żeby bądź co bądź ogromne telewizje czyli Republika i wPolsce aż tak pojechały po bandzie i walnęli AI
Trzeba czekać na rozwój sytuacji.
Póki co nie wygląda to dobrze dla Tuska

9

Mamy wycinek afery taśmowej




0

@RichardWinters Napisał "nie użyją" a nie "nie użyli"

5

Straszenie atomówkami już jest xD

0

@Safrani A skąd wiesz co tam było skoro jest zamazane?

1

@Kgorecki2500 Kawka i Herbatka

0

@Tasde Gdzie konfederacja atakuje o to rząd? Konkretnie.
Nie manipuluj.
Płaczek podał jedynie informacje które dostał od ministerstwa,nie ma słowa o rządzie.


2

@Starrk" Identycznie mogłoby być z chińskim"
Ale nie jest,nie da się każdego języka wprowadzić do szkół, kto za to zapłaci?
Socjal to moim zdaniem jest przywilej który powinnien wiązać się z obywatelstwem i tyle.
Jak chcą pracować to niech pracują, już wystarczająco im Polska nieba przychyliła.

14

@Starrk
@macio_944
@Arden Myślę że kompletnie nie rozumiecie o co chodzi prawej stronie
Nikt Ukraińców nie wygania, wręcz przeciwnie. Ukraińcy budują naszą gospodarkę.
Natomiast inną sprawą jest np. rozwieszanie flag, rozdawanie socjal czy wprowadzanie języka ukraińskiego do szkół.
Ukraina na czele z Żeleńskim na nas plują,nie potrafią uszanować historii ważnej dla Polski a my wchodzimy im w pupcie.

0

@Messibestplayerintheworld Jest Suarez i Kane a nie ma Lewego hmmm
Czyżby Robercik nie był aż tak kompletnym zawodnikiem?

8

Który to?
Przyznawać się.


0

@clyde Większość to są nieudacznicy którzy już teraz żyją na koszt obywateli jak np Kapela.

3

11

@Jonyx Gratulacje.
Wychowaj jak swoje.

0

@Rifek Janusz i wywalone w politykę?
xDDD
Przecież już chodzą słuchy że dogaduje się z Braunem co do wspólnej partii.
Nie zdziwię się jak go jeszcze zobaczymy jako posła w sejmie.

32

Mam wrażenie że Janusz ma ostatnią większą radość z życia.


2

Nie najgorszy rzut xD

0

@Irmscher10 Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, tym razem ze zrozumieniem.

0

@Kondziubarca Ale gdzie on go obraża?
Wyzywał go czy co?
Przedstawił swoją opinię i tyle.
Dla mnie to też najemnik z przerośniętym ego.
Obrażasz to ty go wyzywając od frajerów.

Widzę że osoby broniącego Lewego w sprawie jego różnych zachowań są zaslepione i wplatają w to futbol który nie ma nic do rzeczy.

7

@barcelonaLM A co ma wyjść?
Pewnie nieprawidłowości wyjdą ale 12 komisji to jest nic.
I dobrze że to policzą, może Giertych i niektórzy się przestaną kompromitować i mówić że wybory są sfałszowane

0

@Nefir No tak, uważam że na 10 czy prawym skrzydle mógłby być znacznie lepszy.

0

Ja bym sprzedał Olmo i Fermina i ruszył po Alvareza i skrzydłowego.
W pomocy ma kto grać u nas i możemy też na stałe tam przenieść Raphinhie który na lewym skrzydle się trochę męczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?