1

@Safrani Wybacz, masz co najmniej 45 obstawiam że 48-49 ale zasadniczo nic to nie zmienia, idealnie się wpisujesz w profil betonu partyjnego.

3

Komentarz usunięty

9

@Safrani Co ty pieprzysz.
Z choinki się urwałeś?
Sama SG to przyznaje że oni nie mają pojęcia kim oni są.
Tak jak na filmiku z wczoraj pani z SG przyznała że najpierw biorą tych ludzi ze strony Niemiec zawożą do placówek SG i tam dopiero ustalają kim są.
Tak wygląda readmisja ?
Oczywiście że nie.
Skończ kłamać ,bronić Tuska i jego świty.

5

@Safrani hahahahahaha
Nie ma to jak się chwalić kasą w internecie,tym bardziej jak nie masz pojęcia o tym na jakim poziomie ja żyję i jaki majątek posiadam.


8

@Safrani Cała prawda xD
Ile ci płaczą za sianie tej propagandy?

0

@Jakchcesz Też nad tym właśnie się zastanawiam.
Wiem że kabury są lewo i prawo ręczne, chyba to ma tu znaczenie i po prostu babka ma złą ale pewności nie mam

20

To GTA VI naprawdę się genialnie zapowiada
https://x.com/sernique_/status/1939450447997092053

0

@aleksandrowielki Tam są funkcjonariusze z oddziałów specjalnych do poszukiwań KGP czy kontrterrorysci z BOA.

3

Łymyn


1

@draxidox Tymi komunikatami to się tak kompromitują że to szok.
Ostatni napisali że inżynierowie których zawinęli to byli tak naprawdę funkcjonariusze po cywilu xD

2

@KamQiX Graty.
Dla mnie RDR2 genialna gierka ale do takiego luźnego grania,nie potrafiłbym tego przejść na 100%
Dziwnie to zabrzmi ale to jest gra dla mnie bardziej do podziwiania a nie do grania.
Piękna grafika, ogrom detali i fajna fabuła.


0

@Uukasz_93 Strach pomyśleć co by było jakby rządzili oni przez 8 lat a nie PiS.
Byśmy mieli drugą Francję.
Byśmy przyjmowali te odpady jak leci.

2

@Przemek2323 Rozumiem że musi być specjalny osobny nazwany oddział do "szukania dziada w lesie który ma tylko strzelbę"
Tam przecież już są funkcjonariusze z jednostek specjalnych np.BOA
Jest też tam specjalny oddział do poszukiwań z termowizjami i z psami.
Już nie mówiąc o zaangażowaniu Black hawka.

2

@PatrychoO Całkiem możliwe że celowo.
Oczywiście to fake ale śmieszy xD



2

@Przemek2323 O czym ty bredzisz.
Policja ma jednostki specjalne do takich celów.
Są tam policjanci którzy są specjalnie szkoleni do poszukiwań takich osobników.
Jeśli nie potrafią to po co oni są?
Do dawania mandatów po sklepem?
To jest jeden chłop że zwykłą strzelbą.
Bez jaj

0

@PatrychoO Latają nawet teraz na Polsacie pokazywali xD

1

To jest kompromitacja.
Pół tysiąca policjantów, dodatkowo już zaangażowane wojsko a typ nadal sobie siedzi w lesie i ma to w dupie.
To są ogromne koszta ale co tam podatnik zapłaci.
To proponuję ogrodzić teren, policjantów zostawić do pilnowania i utworzyć rezerwat.
Powinny wejśc do lasu, znaleźć typa i go odstrzelić w pół dnia.
Rozumiem że bezpieczeństwo służb też jest ważne ale no za coś im płacimy ...

Strach pomyśleć jakby to nie był dziadek że śmieszną strzelbą a np 10 terrorystów uzbrojonych po uszy.

0

Oho już w ujęcie Dudy zaangażowali wojsko xD
Czekam kiedy USA się włączy w tą akcję.

3

Szczęście w nieszczęściu


0

@Rupert_Haubica Suarez prime> Lewy prime
Jak ktoś uważa inaczej to ma nieźle na bani.

0

@FiscaelBarca Ale te celniej strzelają xD

1

Ile by polska reprezentacja z nimi przegrała?


5

@Kgorecki2500 Wprowadzenie dwukadencyjnosci to jedna z niewielu dobrych rzeczy które PIS wprowadził.
Brak limitu doprowadziło do zabetonowania systemu np w miastach.
Prezydenci miast naprawdę mają dużo narzędzi do kontroli miasta i jest o wiele łatwiej im starać się o następne kadencje.
Przykład mój Kraków.
Majchrowski który był beznadziejny był prezydentem 22 lata!!!!

0

@clyde Ja cię rozumiem ale ja jestem przeciwny każdemu przepalaniu kasy, jakbym miał wpływ na to najpierw bym zaczął usuwanie takich patologii które wymieniłaś a potem patrząc na stan budżetu decydował o lotach w kosmos.


0

@Gall To że ma żonę to z PO to nie ma dla mnie żadnego znaczenia, kto by to nie był miałbym taki sam stosunek.
Co do finansowania Kubicy też jestem przeciwny.
To nie są tanie rzeczy, uważam że są ważniejsze rzeczy, mimo że jestem fanem Roberta i życzę mu jak najlepiej.
Ogólnie jestem przeciwny finansowania z budżetu państwa sportu.
Rozumiem budowanie infrastruktury np budowa orlików czy hal sportowych ale to też bym chciał żeby było finansowane bardziej lokalnie z budżetu gminy.

4

Już widzę jak trener się drze.
"Graj szybciej do Huja"

I zawodnik nie wie czy faktycznie ma szukać podaniem Huja.

0

@clyde
@Comentateiro
@Kazragore
Czyli przepalajmy więcej kasy bo i tak są przepalane.
Tylko że to jest największy problem polskich finansów
Wydawanie małych kwot na rzeczy bezsensowne.
Tam 8mln ,tu 70 ,tam 200 i zbierają się miliardy.
Marnotrawstwo.

Czytam jeszcze że te eksperymenty będą wykonane w Polsce w warunkach sztucznych pod Tarnowem.
https://xyz.pl/13-prac-slawosza-pod-tarnowem-eksperymenty-rownolegle-w-kosmosie-i-na-ziemi-wywiad/

Znalazłem jeszcze że część tych eksperymentów były już przeprowadzane, na ziemi.
Teraz to ma być tylko potwierdzenie.
Całkowicie nowe eksperymenty są tylko dwa.

Ja wiem że my Polacy jesteśmy niestety przyzwyczajeni do przewalania pieniędzy przez rządy i nam już to obojętne ale kiedy powiemy dość i skończy się marnotrawstwo?

0

@Gall
To jest zdanie nauki a nie jednego profesora.
Z punktu widzenia układu nieinercjalnego można powiedzieć że ziemia jest nieruchoma a słońce krąży ale trzeba wprowadzać dodatkowe siły bezwładności.
Jest to oczywiście sztuczny model ale matematycznie poprawny.

Uważam że Bosak nie potrzebnie wszedł w taki temat publicznie bo żadnym autorytetem w tym temacie nie jest ani użytkownicy Twittera nie są tak zaawansowanymi fizykami by to rozumieć i o tym dyskutowac.

Szukanie afery i oczernianie kogoś o jakieś szurskie teorie bez znajomości tematu jest słabe.


0

@Karol145 Ja też uważam że na naukę nie ma co żałować ale uważam też że pieniądze powinno się wydawać jak najefektywniej czy wydanie 300 mln na 13 eksperymentów nie wydaje ci się przesadą?
Tym bardziej że mogliśmy te badanie zlecić?

3

Czy uważacie że polski podatnik powinien płacić za loty w kosmos które no oprócz jakiegoś prestiżu i bycia dumnym z tego nie wnosi nic więcej?

Rozumiem jakbyśmy byli w genialnej sytuacji finansowej no ale tak nie jest.
Sto razy lepiej byłoby dofinansować konkretne badania naukowe.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?