0

@Laminedependencia Tylko czy Braun albo jego wyborcy wcześniej mówili coś niezgodnego z prawem?

Tu należy go dotkliwie ukarać bo jest to złamanie prawa.

12

Tobias Vinicius xD
To niezły research zrobiła


23

@Tasde Braun zrobił rzecz karygodną.
Natomiast plucie na ludzi bo zagłosowali na Brauna jest rzeczą również podłą,mieli przewidzieć że coś takiego powie?
Wcześniej robił co robił ale nie były to rzeczy które uderzają w Polaków a wręcz przeciwnie.
Ciekawe też że centrolewica siedziała cicho i broniła minister który mówiła " o polskich obozach."
Czemu wtedy nie grzmiałes?

Polacy głosują na nie mniejszych odklejencow typu Jachira, Żukowska,Jozefaciuk,Kohut i wiele wiele innych ludzi.
Jednak ja na nich nie pluje mimo że ich nie rozumiem.


0

@Comentateiro Przecież to jest zaprzeczenie konserwatyzmu.
Jesteś głupszy niż ustawa przewiduję.

5

Brak mi słów...
Tu go konkretnie odkleiło.
Myślę że to kolejna próba zaistnienia medialnie ale tu już przesadził grubo.
Jak dobrze że typa wywalili z konfy.



0

@tbas Wcale nie było przykładów z imigrantami xD
Hahaha

1

@tbas Fajnie a gdzie argumenty i jakieś podstawy by uważać że tak nie będzie?

6

@tbas Proszę cię...
Ty naprawdę nie widzisz co się dzieje?
Część chorych ustaw już zostało przeglosowanych tylko czekali na Trzaska ,np o "mowie nienawiści" Którą wprowadza cenzurę tak naprawdę albo zniesienie dwukadencyjnosci co by zabetonowało władze w samorządach.

PSL mógł coś zdziałać bo ma całkowicie inne poglądy ale jak widać oni potrafią tylko szczekać a jak przychodzić co do czego to są potulni jak np Sawicki.
Naprawdę oni zeszli na samo dno.
Weszli do koalicji z ludźmi którzy są całkowicie na innej planecie politycznej dla stołków.
Konfederacja może się okazać bezpiecznikiem (nie musi tak być) ale jest chociaż trochę na to szansy.
PSL czy Hołownia się takim bezpiecznikiem nie okazali i wszelkie lewicowe postulaty KO, Lewicy zostały by wprowadzone już nie mówiąc o szkodliwych pomysłach UE.


9

@tbas Martwisz się o to co będzie za dwa lata a nie widzisz tego co byłoby teraz gdyby Trzask wygrał.
Piszesz o skrajnej prawicy a tak naprawdę skrajny to jest Braun który moim zdaniem nie przekroczy progu bo nie ma struktur.

13

Ach te pamiętne czasy gdzie 80% La Rambli wyzywało Lucho od wuefisty i domagała się zwolnienia go.

Później był tryplet,bardzo dobry okres w repce Hiszpanii, gdzie naprawdę z przeciętniaków stworzył repke która rywalizowała na najwyższym poziomie.
A teraz idzie po sekstet z PSG.

Mam nadzieję że kiedyś jeszcze wróci do nas.

1

@Roobo Jednak nie ,poebało mi się coś xD

1

@Vurt Faktycznie, zapomniałem o tym a Flashscore kłamie.
https://ibb.co/0y4MCYPm

0

W sumie jak to liczyć?

Przez zmianę formatu KMŚ tak jakby zostały przesunięte bo po zwycięstwie Realu w LM ich nie było więc teoretycznie odebrano im możliwość zdobycia tego trofeum czy liczyć te?

PSG jak chce zdobyć sekstet to musi wygrać te czy następne KMŚ?

2

Jakby nie było zmiany formuły KMŚ to na nich z Europy grałby tylko Real Madryt.

Czyli Real Madryt pierwszy raz od 2012 roku przegrał KMŚ jako zwycięzca LM.
Wtedy to Corinthias zaskoczyło i wygrało z Chelsea 1:0


3

W tej chwili zobaczyłem wynik Realu.
Mimo że ten turniej gówno mnie obchodzi to taki wynik od razu humor poprawia.
;)
Real aż tak beznadziejny czy PSG takie mocne?

10

Smutne ale prawdziwe.


0

@July_6_BcN Bo chcą oprzeć głowę o twoje ramię.
Troche zrozumienia dla ciężko pracujących którzy są zmęczeni po pracy.

0

@Safrani Można narzekać że nie ma go na tych głosowaniach i rozumiem to.
Mi to przeszkadza.
Natomiast pytać czy jest leniem to xD
Chłop ma kilka biznesów, ukończył studia, zarobił grube miliony,ma żonę dziecko a do tego został politykiem i dopiero co objechał wszystkie powiaty.
Jeśli on jest leniem to 99.9% ludzi na świecie to lenie.

1

@BorzyKrzys A hejterzy mówili że on nie istnieje.
https://ibb.co/LD59gg75

0

@Safrani Nie.

4

@paweldunajecfcb Delfinem, elegancko sobie pływać i jeść owoce morza.
Na pewno nie chciałbym być Viniciusem tu chyba nie muszę tłumaczyć

8

Dbajcie o swoje kobiety.


0

@Safrani
Jeśli ktoś poczuł się urażony bo mu jakiś sztuczny model napisał kilka wulgaryzmów no to raczej z nim jest coś nie tak.

10

@Safrani Bez przesady.
Była beka i tyle.
Czasami trzeba wyjąć kij z dupy.

15

@macio_944 Pewnie tak.
Ciekawe czy salto w tył czy w przód zrobiła.

0

@ElKamil Co ty bredzisz.
Proszę o źródło tych "rekordów"
Rekordowy to był rok 2021 gdzie nowych instalacji było prawie 400 tysięcy. Np poprzedni rok to było poniżej 150 tysięcy.
"Skoro ludzi stać na polskie rachunki za prąd to stać też na instalacje."
Co za farmazon.


20

Jak Grok dziś taki odważny to niech napisze co sądzi o @wpwelement .


1

@michal26 Przecież Musk mówił że go poprawili.
Faktycznie jest lepiej xD


0

@ElKamil źle cię zrozumiałem i myślałem że chodzi ci że teraz będą musieli przechodzić na nowe warunki.
Szał na PV zaczął się w 20/21 więc większość użytkowników ma co najmniej umowy do 2035 roku.
Nie zmienia to jednak nic co napisałem.
Warunki w tej chwili są nie opłacalne,ludzi nie stać a opłaty za stare panele mogą wejść bo tu chodzi o dostosowanie polskiego prawa do wymogów unijnych.
Fakty są takie że z roku na rok ilość nowych instalacji spada drastycznie,bo jest znacznie więcej problematycznych rzecy.
Jedyny w miarę sensowny sposób na ominięcie części problemów związanych z PV to off grid.

0

@ElKamil Jakie domysły xD
Projekt już został wpisany do prac legislacyjnych rządu.
"stać na to większość ludzi"
Chłopie w jakim ty świecie żyjesz.
Wiesz jaki koszt?
Za małą instalacje PV trzeba liczyć powyżej 30k teraz.
Co za brednie, ludzie na starych zasadach nie będą musieli przechodzić na nowe.
Opluto ludzi którzy teraz chcą zakładać PV.
Widać że nie masz pojęcia o temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?