0

@Encore nawet nie wiem jak to określić.
Żenada

3

Czemu wcześniej ja tego w internetach nie spotkałem.
Cudo.


0

@Transu96 Niby rozjeżdżamy madryciaków ale kogo obchodzą takie ogórki.
Tu trzeba transfery na LM porobić

2

@FcPortoFan1999 Jankos niech wraca do G2 bo bym go chętnie na wordlsach oglądnął.

0

Kolejny Polak w Barcelonie.
Czyli mamy Ewke,Szczene, Lewego,Czekolada i teraz Dawciu.


1

@HypeR Sorka mi się pomyliło.
Chodziło mi o Dawcia

0

@HypeR Niestety chyba jako sub tylko

7

Niestety Damian Krępa znany jako Bas tajpan zmarł po nagłym nawrocie raka płuc.
Szkoda kultowa postać w polskim rapie.


0

@Chada Czyli potwierdzasz że nie wszędzie wpycham Owsiaka skoro faktycznie jest to raptem 0.1%.
Dobrze że się zgadzamy.
O Owsiaku pisałem więcej przy okazji ostatniego finału WOŚP, łącznie może kilkanaście komentarzy bo było bardzo dużo aspektów do poruszenia.
A tak to nie pisałem o nim w ogóle, może z 5 komentarzy w ostatnich 10 latach.
Także twoja teza jest całkowicie z dupy

2

@Comentateiro I znowu to samo xD
Ty jesteś niereformowalny.
Czy ja gdzieś napisałem że nie uznaje tego wyroku?
Naucz się czytać ze zrozumieniem,cofnij się do podstawówki bo masz ewidentne braki.
Wyrok jest wyrokiem i tu nie ma dyskusji. Ja po prostu wyrażam swoją opinię która nie ma wpływu ani mocy prawnej.


6

@Chada O czym ty bredzisz?
Nazwisko "Owsiak" tu nie ma znaczenia.
On jest po prostu dobrym przykładem że policja działa na rozkaz partyjny.
I druga sprawa gdzie ja wciskam cały czas Owsiaka?
Obstawiam że on w moich wszystkich komentarzach nie stanowi nawet 0.1%.


6

Za groźby w kierunku Owsiaka jakaś tam baba została zatrzymana o 6 rana dwa dni po wpisie.
Mam nadzieję że polska policja zareaguje tak samo dobrze i skutecznie,to by pokazało że w końcu policja wzięła się do roboty a nie wykonują tylko partyjne rozkazy.


2

@Comentateiro Jak doszedłeś do wniosku że mi to nie przeszkadza?
Moja diagnoza z wczoraj była trafna, widzisz rzeczy których nie ma.
To podchodzi już pod jakiś obłęd.
Jasno wyraziłem już zdanie o ludziach na granicy i pisałem co niektórzy kategorycznie nie powinni robić.
Zwykli ludzie którzy tylko stoją i nagrywają by potem pokazać potem to społeczeństwu są bardzo pożyteczni i brawo dla nich że im się chce.
Bąkiewicz to całkowita inna sprawa i gość po prostu jest szkodnikiem.

Fajnie że wyrok był prawomocny i że Bąkiewicz jest z " jego paczki"tylko co z tego ?
Pokaż mi dowód na którym Bąkiewicz popycha tą babę to przyznam że Duda po raz kolejny się ośmieszył i ułaskawił przestępce.


5

@Comentateiro Kompromitujące byłoby ułaskawienie np mordercy a nie popchnięcie agresywnej aktywistki która cały czas obraża polski mundur.
Już nie mówiąc że ja nie widzę dowodów na to popchnięcie.
To niby to nagranie to pokazuje


Nie zmienia to faktu że uważam prawo do ułaskawienia prezydenta za głupotę


7

Można się oburzyć i merytorycznie pokazać że decyzja wobec Bąkiewicza jest niesłuszna albo się skompromitować i ośmieszyć.
Politycy KO wybrali tą drugą opcję.
Mam wrażenie że oni już od dawna nie budują partii tylko jednostkę specjalną przygłupów.
Znaleźć u nich poważnego polityka graniczy z cudem ale cóż się dziwić skoro nawet Tusk który kiedyś niewątpliwie był poważnym graczem na polskiej scenie politycznej zaczął bredzić powołując się nawet na Murana albo pozwala Giertychowi hasać i wygadywać głupoty.



8

Ułaskawienia prezydentów po 89
Jaruzelski 609
Wałęsa 3454
Kwaśniewski 4302
Kaczyński 201
Komorowski 360
Duda 145
Jestem całkowitym przeciwnikiem tego prawa. Jeszcze jakby to były w 100% ułaskawienia za błahostki to pół biedy.
Jednak nie ma prezydenta który by nie ułaskawił groźnego przestępcę, zabójców czy odklejencow którzy np znęcali się nad własną rodziną.
Obrzydliwe to jest

3

Atletico to powinno ogarnąć sobie nowego trenera.
Kadrę mają super już od dawna a niestety Simeone ich blokuje.
Znowu będzie to samo 2-3 miesiące w sezonie świetnej gry która nie ma prawa dać czegokolwiek w sezonie.
No cóż może Alvarez będzie chętniej napierał na transfer po kolejnym roku z niczym.

3

Pamiętajcie że posiłki mogą mieć tyle samo kalorii ale całkowicie inną objętość.
Także żeby nie chodzić głodnym wybierajcie mądrze :)


35

Złoto.


29

Yamal sobie wynajął karłów, zapłacił im i nie mam z tym problemu.

Natomiast zadaje sobie pytanie po co takie rzeczy ludzie robią?
Żeby się pośmiać?
Bo to praktyczne w jakiś sposób bo jest mniejszy tłok wtedy?
Nie rozumiem jaki tok myślenia tam funkcjonuje .
Wy byście wynajęli karłów czy normalne osoby?
No ja bym karłów specjalnie nie zatrudnił.

11

@Kgorecki2500 Czyli nie jest pewny bo nie ma twardych dowodów.
To ja się pytam po ch... Mówi że to fejk.
Sam nie ma dowodów że ich nie było.
Debil

2

Komentarz usunięty

1

@Roobo Tu całość nagrania.
Warto obejrzeć.


3

@Emial22 Messi z kontuzją

1

@Arcybiskup Pobiegł sobie zająć miejsce w bramce na pierwszy mecz ligowy.

5

Jest gorzej niż myślałem, tytuł tej wystawy to był pikuś.



10

Nie rozumiem tego szumu o Yamala.
Badania naukowe jasno pokazują że organizm się najbardziej rozwija gdy mu nic nie brakuje.

Np na siłowni by budować jak najefektywniej masę mięśniową trzeba dostarczać nadwyżkę kalorii, odpowiednią ilość białka,witaminy i minerały.

Yamal ogarnął prostytutki, narkotyki, duży szum wokół niego, dziwne zachcianki (karły) i podejrzane towarzystwo (Lewandowski)
Wniosek jest prosty , Yamal się skupia w tym sezonie na budowaniu skillów brazylijskich i rozwala ten sezon z 50+ g/a


2

@Kgorecki2500 I to jest właśnie centrolewica w Polsce i ich wyborcy którzy też tu brykają na stronie.
Wydzierają się" praworządność, demokracja, konstytucja "
A tak naprawdę mają te rzeczy w dupie i jak teraz doszli do władzy to jest to idealnie uwypuklone a ich wyborcy ubierają klapki na oczy i udawają że nic nie widzą, słyszą albo bronią ich ośmieszając się.
Obrzydliwe

1

@RoberDzik Wynik oczywiście za wysoki ale po ostatnich akcjach Giertycha im spada mocno.
Nie wiem po co go przyjęli do tej platformy.
Także spokojnie , jeszcze jest nadzieja.

0

@Hosh To o czym jest dokładnie wystawa nie ma znaczenia.
Tytuł wystawy jest całkowicie nie przemyślany i sugeruje że to Polacy wymordowali 6 mln ludzi a nie Rzesza.

Już nawet niektórzy politycy rządu się oburzyli jak np Kosiniak Kamysz i bardzo dobrze ,brawo dla niego.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?