Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnie minuty zdecydowanie dla Lecha.
1
Bardzo ładna akcja Lecha
1
@Lucyffffer1922 Mi było wszystko jedno.
Ale chwilę temu na moim kuponie znalazła się wygrana Lecha.
Całym sercem za Lechem!!!
4
@Comentateiro Ty się dobrze czujesz?
Chyba masz tego samego lekarza co Jachira bo efektów żadnych.
Nie dość że nic nie podważałem a wręcz przeciwnie, przedstawiłem sam dane ile jest ciąż z programu in vitro.
1
Przy niej nawet Żukowska nie jest aż tak głupia.
0
@Comentateiro klasyka xD
Znowu sobie wyciągasz z dupy argumenty i mi wmawiasz że sobie wybieram coś w zależności od autora.
A w którym miejscu napisałem coś przeciwnego? No właśnie.
Nie wiem ile ci tam głosów siedzi w tej głowie ale dla twojego dobra słuchaj tylko jednego.
5
@Kgorecki2500 Tak będzie xD
0
@Comentateiro Dlaczego rząd antypolski miałby nie stawiać na urodzenia?
Ktoś musi utrzymywać to ich koryto i całe państwo by robiło na obcy interes.
6
@Safrani A jak jestem wierzący i mam aktualnie nie najlepsze zdanie o kościele i nie chce ich finansować to dlaczego mam deklarować że jestem niewierzący?
0
@Comentateiro
Ogromny przyrost Polaków z in vitro xD
Co za brednie.
Po wejściu programu w 2024 roku było 9200 ciąż.
Ale oczywiście nie wszystkie te ciążę są dzięki temu programowi.
We wcześniejszych latach prywatnie i w niektórych gminach które dofinansowały in vitro szacuje się że średnio rocznie było tych ciąż od od 5-8 tysięcy.
Wniosek jest taki że wspaniały program rządowy dał w 2024 roku maksymalne 4k ciąż.
Ciąża in vitro to ciąża bardzo dużego ryzyka i wiele tych ciąż przepadnie.
Chociaż z drugiej strony takie ciążę są często bliźniacze.
Ogólnie uważam ten program na lekki+, chociaż na ostateczne wyniki dane musimy poczekać do zakończenia ostatnich ciąż z 2024r to z całą pewnością demografii to w sposób zauważalny nie poprawi maksymalnie, pewnie jedynie o jakieś 2-3%.
2
@draxidox Nie można też zapominać o tym że jesteśmy winni wdzięczność Ukrainie xD
Kolejny raz mamy potwierdzenie że to antypolski rząd.
3
Ciekawy sposób na uniknięcie linii frontu , wystarczy mieć granat przy sobie xD
0
@Comentateiro Śliski on jest tylko w twojej głowie.
Nie unika płacenia od kilkunastu lat i robi to w bardzo przyzwoitej kwocie.
To że wtedy płacił bardzo dobre alimenty nie oznacza z automatu że musi płacić więcej ze względu na inflację.
Kolejną rzeczą jest to że matka pobiera 800+ na te dzieci a Płaczek nie.
Płaczek płaci 2500, rozumiem że żona wnosi tyle ze swojej pensji plus do tego 1600 to razem 6600 na dwójkę dzieci.
To ogromna kwota która sprawia że tym dzieciom na pewno nic nie brakuje.
0
@Comentateiro Okej znalazłem.
Płaci 1250zl na każde dziecko.
Średnio w Polsce 2011- 2015 alimenty wynosiły ok 550-650zł
Płacił więc znacznie więcej niż średnia.
Teraz zasądzane alimenty są na poziomie 800zl -1500 zł
Skończ pieprzyć o archaicznych kwotach.
Poza tym to sprawa między nim a żoną którą rozstrzygnie sąd i tyle w temacie bo z czego co czytam to żona wniosła o podwyżkę alimentów i tyle w temacie.
0
@Comentateiro Ale ile konkretnie płaci?
0
@Comentateiro A ile płaci?
Po za tym powinnien płacić tyle i wskaże sąd.
Jeśli jej to za mało zawsze może wejść na drogę sądową i prosić o większe alimenty.
1
@DonCarletto emerytura prezydencka to jedynie 10k.
Szału nie ma.
1
@Comentateiro @macio_944 @FCB_dimiC @Laminedependencia
Wstrętna zakłamana baba.
Płaczek płaci alimenty nawet było to w artykule wyborczej.
0
@esem91 I orderu wódki i zakąski
0
@Kgorecki2500 dosłownie tyle samo mam :D
Można też te cynamonki mrożone u nich kupić, żałuję że nie kupiłem.
1
@Kgorecki2500 Ostatnio właśnie byłem w Ikei i tradycyjnie hot dog siadł ale też właśnie kupiłem sobie tą cynamonke.
Naprawdę bardzo dobra.
Za trzy dałem 9 zł.
1
@Criss18Barca Twaro? TOP
Aż zacznę chyba częściej angielską oglądać.
0
Szkoda że tak łatwo.
Za mało emocji.
1
Polacy demolka totalna.
Nie najgorzej jak na archaiczną siatkówkę.
0
@marcin62 Jak nas zobaczą to padną ze śmiechu i będzie szkoda im taki cyrk niszczyć
0
Już nawet kosmici lecą by pooglądać Barcelonę Flicka :D
1
Taką akcję zmarnować ech...
0
@Rifek No to też dla mnie dziwne.
Rozumiem zniesienie jeszcze dwukadencyjnosci bo jako dobry prezydent nie będzie mógł startować znowu ale to wydłużanie o rok kadencji kompletnie nie rozumiem.
Co im daje to nie mam pojęcia.
3
@Gibbon_FCB Mi też bardziej siedzą prequele.
1
@barcelonaLM 2/3 mandatów w Polsce to bardzo dużo.
Myślę że za naszego życia nie ma na to szans.
Po za tym to że jakaś władza będzie mogła to zrobić nie oznacza że to zrobi.
To bardzo niebezpieczny ruch który mógłby wojnę domową rozpętać albo rozgniewać naszych sojuszników np USA.