10

@Karol145 Czy te ruskie są teraz z tobą w pokoju?

0

@michal26 Hutnik też liderem w 2 lidze.
Cracovia też niezły start.
Kraków w dobrej formie

16

Bardzo dobry pomysł z tym wydłużeniem.


1

@Kgorecki2500 Może to pociągnąć za sobą innych prezydentów miast
W kilku miastach chodzą słuchy że jest chęć na referendum odwoławcze jak np u mnie w Krakowie,nie często się to udaje więc po sukcesie mogą się na to zdecydować.

0

Po tym jak widziałem jedną połowę Oviedo -Villareal i po tym dzisiejszym meczu raczej można stwierdzić że rewelacją rozgrywek to oni nie będą.
Walka o utrzymanie co najwyżej ale myślę że to będzie spadek i to z ostatniego miejsca.

1

Kandydatka wspierana przez KO odwołana z funkcji prezydenta Zabrza przegrywa przedterminowe wybory.
Wygrywa Kamil Żbikowski jeden z organizatorów referendum odwoławczego.
Z tego co czytam to nie ma nic wspólnego z żadną partią.

Jutro w Zabrzu pewnie Giertych wyląduje i będzie żądał ponownego liczenia xD


0

Czyli klasycznie.
Można wyłączyć

0

@cymanski15 Był Nicolas Paz.
Teraz gra w Como.

7

Nie dość że Real Madryt to jeszcze ubrany po niemiecku.
Podwójna obrzydliwość

2

Był kawał od JKM to teraz kawał od Jońskiego.


1

Moim zdaniem Villareal może w tym sezonie na poważnie powalczyć o top3.

7

JKM umie w dowcipy.


2

@Lionel_Messi10 To się ma albo się nie ma.
Liga nie ma znaczenia

0

@FcPortoFan1999 Lis jako że wygrał rok temu i pewnie zmiótł by znowu konkurencję to nie startuje.

0

Mój faworyt Gortat niestety już odpadł.
Teraz trzeba głosować na Giertycha.




0

@SelloutCrowd Ja też się zapoznałem z szczegółami w poszczególnych klasach i mam całkowicie inne zdanie.
Nie mam zamiaru się powtarzać 10 raz na ten temat dlatego odsyłam do mojego krótkiego komentarza który pokazuje tylko mała część problemów tego przedmiotu.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15974111#comment-15974349

1

@Danny Gaucho Faktycznie.

0

Ferran 2 gole
Aubameyang 1 gol * jednak dwa gole
Lewandowski 0 goli
Factos

2

@Bocheno1 @Kgorecki2500
Oczywiście chodzi mi o Real Oviedo

0

@reloaded z realem

0

Nie wiem jak wy ale ja dzisiaj całym sercem za Realem.

0

@wawrzyn1 Stawiać domy na Cracovię.
Liverpool też można na spokojnie grać.

0

I znowu tydzień czekania na piękną Barcelonę.
Jak żyć?

22

Orłowski kiedyś bardzo dobry komentator a teraz to jest dno dna.
To już się zaczęło grube lata temu, pamiętam jak komentował mecz jakiś ogórków w La Liga.
Dosłownie mi obrzydził ten mecz wtedy.
Nic nie robił tylko narzekał jaki to słaby mecz i mówił że nie da się tego oglądać.
To ma być komentator?
Jemu płacą za umilenie meczu odbiorcy a nie wprost przeciwnie.
Weźmy takiego Borka mimo że to pajac ale który nawet mecz okręgówki by skomentował jakby to były rozgrywki LM.


3

No i git.
Trzy punkty i lecimy dalej.

0

Ryzykuje życiem by oglądać mecz Barcelony.

Dałem koleżance kierować auto przez kręte drogi na Słowacji bo oprócz mnie jedyna trzeźwa.
Ciemno jak w dupie, zwierzęta na poboczu tylko czekają żeby wyskoczyć przed maskę.
Grunt że Internet łapie i meczyk leci.

Szkoda że przegrywamy xD

0

@Eklerek Żebyś wiedział.
Człowiek się starzeje a co raz głupszy.

5

@draxidox Wszedłem na stronę Realu Madryt.

3

Kuźwa 5.5h na granicy Serbsko-Wegierskiej.
Już kij z tym zmęczeniem ale na meczyk Barcy nie zdążę.

5

@Starrk Miejmy nadzieję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?