Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Kraków Nowa Huta.
Czyli tam gdzie mieszkam.
0
@JohnKennedy Bo chyba 6 kolejka wypada pod koniec września a wtedy Celta i Betis będą grały w lidze Europy.
2
Marc Bartra z golem.
Celta Betis 0-1
Edit Celta w tej chwili wyrównała.
2
@Ramon_Villaverde Bo tam ładnie trawa rośnie? xD
0
@AlphaNumeric Ale jest zakazana więc i traktujemy bo kojarzy się z tym jednym.
To samo jest z kolorami bandery,jest znakiem banderowców a nie jakieś farmazony jakieś że dla Ukraińców to kolory oddziałów kozackich.
0
@AlphaNumeric Czyli swastyka nie jest zła?
0
@Rifek Tak,już starożytności.
Oznaczała "szczęście" lub "dobrze być"
2
Że Matiemu się chce dyskutować z takimi odklejencami.
Chłop wymienia lepszych od Pedriego xD
0
@Rastafarnianin @macio_944
Piękna manipulacja.
To co ten chłop czyta to PRZYKŁADOWY program nauczania czyli to nie ma mocy prawnej a szkoły będą musiały opierać na rozporządzeniu ministra z 6 marca 2025 który zawiera o wiele więcej chorych rzeczy
Nawet w tym przykładowym programie znajdują się na przykład takie kwiatki.
"Pojęcia związane z tożsamością płciową, w tym różnice między płcią biologiczną, tożsamością płciową ekspresją płciową.Poszanowanie różnorodności."
Czemu ten typ tego nie przeczytał tylko sobie wybrał jedną wygodną klasę?
6
Nie ma dowodu na to że Hitler chciał wojny.
0
@JohnKennedy Hmmm no nie wiem
Może Ukraińcy?
0
@Tasde Po tym przykładzie z autami przestałem czytać.
Dawno nie słyszałem czegoś tak debilnego, bezmyślnego i pozbawionego sensu.
2
@Who_you_mam Oczywiście że będzie miała przeciwników,tak jest ze wszystkim.
Chyba głównym argumentem przeciwników jest bezpieczeństwo bo boją się drugiego Czarnobyla ale nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.
Uważam że przeciwników będzie znacznie mniej bo wiatraków się planuje grubo ponad tysiąc w całej Polsce a elektrowni co najwyżej kilka, kilkanaście patrząc daleko w przyszłość.
Elektrownie nie utrudniają codziennego życia mieszkańców a wiatraki już tak.
To już lepiej farmy fotowoltaiczne stawiać.
4
@Who_you_mam Migotanie świetlne, ogromny hałas w szczególności w nocy i intensywne czerwone światło w nocy.
To jeśli chodzi o mieszkańców.
Po za tym dochodzi kwestia niestabilności takiego źródła energii, ogromny problem z utylizacją fundamentu takiego wiatraka i jego łopat.
Są jeszcze inne mniejsze problemy jak np że taki wiatrak to maszynka do zabijania ptaków.
Wiatraki tak ale w rozsądnej ilości i nie na lądzie tylko na Bałtyku.
Powinniśmy iść w zdecydowanie w stronę atomu a nie zalewać Polskę wiatrakami.
5
@wyrek Magazyny Siemensa przepełnione więc trzeba gdzieś to upchnąć.
1
@Safrani Sondaże przede wszystkim próbują kreować rzeczywistość.
To co sondażownie w ostatniej kampanii odwaliły nie ma nic wspólnego z pokazywaniem trendów a tylko i wyłącznie z zakłamaniem.
1
@gumaz Idealne porównanie.
6
Ale oni razem słodko wyglądają.
4
@mordini123 Tak powinno być.
Nasza piłka na to nie zasługuje i tyle.
0
@Safrani Realistycznie wygląda wynik 4 ostatnich partii.
Po za tym powtórzę już kolejny raz że w tej chwili jakiekolwiek sondaże nawet OGB mają mało wspólnego z rzeczywistością.
0
Najważniejsze wydarzenia w kampanii.
W sumie do przewidzenia.
Tak jak myślałem że debata w Końskich nie była aż tak ważna jak co niektórzy myśleli.
19
No i git.
1
@Kasy To nie jest chateria czy shotboux tylko miejsce do dyskusji.Załozcie sobie jeden watek o Harrym Potterze i tam piszcie, a nie spamujecie po całej La Rambli.
2
@ini_barca Zgadzam się.
Taki Fermin jakby poszedł za 40 to byłoby dobrze chociaż wolałbym bym się pozbyć Olmo ze względu na jego problemy z kontuzjami.
2
@NeroTFP1 A to tego nie znałem.
Złoto.
1
@Gary To już kwestia nauczycieli czy potrafią utemperować takich osobników xD
Ja też byłem wredny i potrafiłem zajść za skórę nauczycielom.
Niemiło wspominam religie w gimnazjum gdzie katechetka była odklejona i nieprzyjemna, oczywiście klasa dłużna nie pozostawała, było wtedy dużo afer i rozmów na ten temat z dyrektorką.
Natomiast już w technikum mieliśmy naprawdę miłą ale zarazem ostrą katechetkę która umiała sobie poradzić z towarzystwem.
Bardzo dobrze wspominam te lekcje, nawet zadeklarowany ateista który był wypisany z tej lekcji siedział na tej religii bo wolał to niż się nudzić w bibliotece.
0
@Rastafarnianin Okej chociaż nie wiem co to zmienia.
Szkoły ponadpodstawowe to około 60%
To mało?
Najmniej w Warszawie gdzie Licea 27% a Technika 21%. Tu faktycznie można powiedzieć że mało.
0
@Safrani Bo to na pewno ułatwienie dla dzieci i rodziców?
Po co dzieci czy rodzice mają marnować pieniądze i czas na dojazd najpierw do szkoły a potem do kościoła jak można to zrobić w szkole?
3
@GeneralXavi @Bogan Niestety już dawno wszystkim puściły hamulce na mediach społecznościowych
Ciekawy jestem czy na żywo Żukowska miała by jaja by powiedzieć to prosto w oczy Giertychowi.
15
Żukowska zlomuje Giertycha xD