1

Joan Garcia!!!!!!!!!!!

0

@partymaker No tak był przed nim obrońca ten który go faulował, więc gdyby nie to wejście to Yamal by tą piłkę zgarnął.

0

@sokot Karny był normalny.

0

Raphinhia i Olmo do zmiany.
Tylko psują.

2

Postraszył gołębie na stadionie

0

Olmo Jezus Maria

1

Var podobno nie działa
Hahahahahaha
Póki co sędzia ogarnia i liniowi też.
Oby było tak dalej.

13

Naprawdę niektórych oczy mają w dupie.
Karny w 100%

0

@partymaker No jak stracił, dobiegł by do niej gdyby nie to wejście.

3

@LeszekFCB Coooo? xD

0

Wleciał w noge Yamala nie dotykając piłki.
To nie jest miękki karny tylko ewidentny.

0

Ewidetny karny nie wiem o czym tu dyskutować.

0

@Szmulek To ewidentnie było złe podanie a nie że Ferran za wolny.

0

Ale zjebał to podanie

Raphinhia już dwa gole zmarnował.

0

@Pawlusek Biorę pod uwagę piłkarzy z pola ale tak Joan TOP.

1

Póki co Pedri i długo długo nic

2

Eric kolejne podanie przez środek i strata...

0

Brawo Joan. !!!

0

Co ten Raphinhia.
Ferran by miał praktycznie tylko dołożenie nogi.

2

@Popitek12 Ty to masz łeb popituś.

8

Kretyni, wprost przyznają że sędziowie działają na ich korzyść.

0

@Encore Gibbs TOP

0

@Messi1000000 Kiedyś deklarował się jako kibic Barcelony.
Dla mnie to on dawno zmienił Barwy.
Ostatnie lata to ciągła krytyka Barcy i na każdym kroku podniecanie się Realkiem

0

@directedbyfcb Tak kapitalne ale co innego komentować z emocjami a co innego podniecić się jak dziecko

2

Ale się podniecił po tym wybiciu piłki.

Kiedyś kibic Barcelony a teraz zwykły przerzut.

9

Krecidło dalej ze co on miał zrobić z tą ręką xD
Chłop kompletnie nie rozumie przepisu i ręce w ataku.

5

Krecidło dalej walczy.

3

Krecidło twierdzi że to kontrowersja xD
Weźcie mu ten mikrofon.

3

Krecidło mówi że nie można sędziować z przepisami w ręku i nie mógł z tą ręką nic zrobić xD
Krecidło to kretyn.

3

To powinna być cofka.
Każda ręką w ataku to przewinienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?