Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Joan Garcia!!!!!!!!!!!
0
@partymaker No tak był przed nim obrońca ten który go faulował, więc gdyby nie to wejście to Yamal by tą piłkę zgarnął.
0
@sokot Karny był normalny.
0
Raphinhia i Olmo do zmiany.
Tylko psują.
2
Postraszył gołębie na stadionie
0
Olmo Jezus Maria
1
Var podobno nie działa
Hahahahahaha
Póki co sędzia ogarnia i liniowi też.
Oby było tak dalej.
13
Naprawdę niektórych oczy mają w dupie.
Karny w 100%
0
@partymaker No jak stracił, dobiegł by do niej gdyby nie to wejście.
3
@LeszekFCB Coooo? xD
0
Wleciał w noge Yamala nie dotykając piłki.
To nie jest miękki karny tylko ewidentny.
0
Ewidetny karny nie wiem o czym tu dyskutować.
0
@Szmulek To ewidentnie było złe podanie a nie że Ferran za wolny.
0
Ale zjebał to podanie
Raphinhia już dwa gole zmarnował.
0
@Pawlusek Biorę pod uwagę piłkarzy z pola ale tak Joan TOP.
1
Póki co Pedri i długo długo nic
2
Eric kolejne podanie przez środek i strata...
0
Brawo Joan. !!!
0
Co ten Raphinhia.
Ferran by miał praktycznie tylko dołożenie nogi.
2
@Popitek12 Ty to masz łeb popituś.
8
Kretyni, wprost przyznają że sędziowie działają na ich korzyść.
0
@Encore Gibbs TOP
0
@Messi1000000 Kiedyś deklarował się jako kibic Barcelony.
Dla mnie to on dawno zmienił Barwy.
Ostatnie lata to ciągła krytyka Barcy i na każdym kroku podniecanie się Realkiem
0
@directedbyfcb Tak kapitalne ale co innego komentować z emocjami a co innego podniecić się jak dziecko
2
Ale się podniecił po tym wybiciu piłki.
Kiedyś kibic Barcelony a teraz zwykły przerzut.
9
Krecidło dalej ze co on miał zrobić z tą ręką xD
Chłop kompletnie nie rozumie przepisu i ręce w ataku.
5
Krecidło dalej walczy.
3
Krecidło twierdzi że to kontrowersja xD
Weźcie mu ten mikrofon.
3
Krecidło mówi że nie można sędziować z przepisami w ręku i nie mógł z tą ręką nic zrobić xD
Krecidło to kretyn.
3
To powinna być cofka.
Każda ręką w ataku to przewinienie.