Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Musisz trzy razy oglądnąć.
0
@MesQueUnClub_87 Dodaj jeszcze zmarnowany na napisanie komentarza.
0
Niespodziewalem się tego xD
1
@partymaker @Bocheno1
Myślę że znaczna większość to komentarze o piłce.
Oczywiście są okresy gdzie o polityce dużo pisze jak np okres wyborczy albo jak sezon się kończy i o piłce nie ma co pisać. Kiedyś jeszcze mnie jarały okienka transferowego ale od ponad roku odpuściłem bo już mnie te farmazony newsowe zaczęły irytować, zaczeło się od odejścia Messiego i później z plotkami na temat jego powrotu.
Teraz sezon się zaczął więc można coś o piłce popisać.
10
@macio_944 Ale jaka kontrowersyjna?
Kontrowersyjna osoba jest wtedy kiedy zdania o niej są podzielone.
Schnepf to wstrętne obrzydliwe babsko.
Stano to hipokryta i jest zakłamany ale przy niej to jest anioł jak każdy z resztą.
Bardzo dobrze że jedzie z nią ostro.
10
Nawrocki powinnien sobie taką nalepkę przykleić jak kasjerki "uczę się"
1
@ShawnC To ci zazdroszczę.
Wczoraj jak jechałem do sklepu tylko to gościu nawracał w tunelu xD
Też musiałem ostro hamować.
1
Jestem już prawie tydzień w Czarnogórze i takie sytuacje to normalka tu.
Naprawdę boję się tu jeździć, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej na ostrych zakrętach których jest multum przy wybrzeżu to u ich jakiś sport narodowy.
Jadąc dzisiaj do Kotoru jakieś 70 kilometrów na kolejkę linową( polecam, widoki po prostu genialne) takich sytuacji miałem 3-4 gdzie musiałem ostro hamować żeby typ nie poszedł na czołówkę ze mną.
Już nie mówiąc że notorycznie trąbią i nie potrafią człowieka wpuścić.
Także szanujmy polskich kierowców bo może być znacznie gorzej.
0
@Aragorn33 Myślę że rząd się cofnął się do tyłu bo po prostu nie miał wyjścia bo by się narazili na ośmieszenie że oni chcą bardzo pokazać te świetne relacje rząd- Trump a ten by nadal pokazywał że ma ich w dupie i woli kontakt z pisiorami.
Tak czy siak był to dla nich dobry ruch.
Uważam że o czymś nie wiemy bo dla pisiorow pokazywanie się w obecności prezydenta jednego z największych mocarstw to jak przykazanie z dekalogu i oni zazwyczaj takich rzeczy pilnują, tym bardziej że rozmowy na temat pokoju na Ukrainie to jedno z najważniejszych politycznych wydarzeń ostatnich lat.
0
@Aragorn33 A na konferencji przedstawiciele państw dziękowali za zaproszenie Donaldowi Trumpowi.
I bądź tu mądrym.
0
Wojenka i przerzucanie winy trwa a obywatele nie znają jasnego powodu dlaczego nie ma tam polskiego przedstawiciela.
Żenada.
0
Betis gol.
Mam nadzieję że w końcu powalczą o top4 w sezonie
0
@Transu96 To jest na stałe?
Jeśli tak to wielkie xD
3
@Kgorecki2500 Aż mi się przypomniało jak w piątej podstawówce nauczycielka która uczyła przyrody i geografii wysłała mnie po mape polityczną Europy taką dużą zwijaną,no i wziąłem tą mapę , zacząłem gonić kumpla i naparzać go tą mapą
Jak to Pani zobaczyła to aż mnie za kare z kółka przyrodniczego wywaliła xD
1
@kubix05 Cena aż 17mln ale podobno ma być to związane z transferem Lookmana.
0
@Starrk Myślę że w tym stuleciu nie takie wynalazki nas zadziwią.
Też uważam że 2026 to abstrakcja ale myślę że koło 2040 jest to możliwe.
Uważam że nauka bardzo przyspieszyła i nadal będzie przyspieszać w jeszcze większym stopniu.
0
@JimMorrisonFCB Niestety taka jest kolej rzeczy.
Prędzej czy później się to uda a w końcu przyjdzie taki moment że będzie to normalne a nawet pożądane bo kobieta nie będzie chciała się męczyć 9 miesięcy.
Jest to smutne że przyjdzie taki czas że macierzyństwo będzie czymś obcym dla kobiet.
5
Na co komu wybredne Polki??
Prototyp ma być gotowy w 2026 roku.
10
O Atletico przegrało.
Od kilku lat już pisze że im tam trener nowy potrzebny a nie transfery za 200mln.
0
@Kgorecki2500 Według konstytucji to on nie jest już prezydentem.
1
@draxidox xD
Nikt normalny nie jeździ przepisowo.
I nie mówię tu o bezmózgach co jadą 100 w zabudowanym.
Jak droga pozwala to zawsze jadę więcej o te 10-20.
2
MU i Arsenal zaczynają drogę po kolejny rok bez pucharów!
0
@Criss18Barca Mocne uderzenie w głowę xD
Typ główkował czołem czyli najmocniejszą częścią głowy.
To nie było zderzenie głowami gdzie zawodnik dostaje w tył głowy i wtedy faktycznie jest problem.
Już nawet mówiąc że to nie był to hiper mocny strzał.
8 sekund to jest nic.
Piłkarze czasami leżą kilkadziesiąt sekund aż sędzia gwizdnie po np uderzeniach łokciem w głowę.
0
@Criss18Barca Byłoby wycie xD
Na jakiej podstawie to stwierdzasz?
Jakby piłkarze przerywali grę od razu jak piłkarz z drużyny przeciwnej się kładzie to piłkarze nic innego by nie robili.
1
Drugi kupon wszedł dzisiaj hehe
Za 2 dyszki 312zł
100% skuteczności w tym sezonie.
0
@macio_944 Nie da się grać na pełnej intensywności przez cały sezon.
Mam wrażenie że Flick tego nie rozumie.
Wynik był bezpieczny i rywal z dwoma czerwonymi.
Uważam że świetny i intensywny początek poprzedniego sezonu miał wpływ na wyniki pod koniec w LM.
0
@esem91 Ale co z tego że sędzia bierze gwizdek do ust?
Gra się do momentu gdy go się użyje.
Obserwował sytuację i chciał być przygotowany w razie czego na gwizdnięcie bo piłka była blisko pola karnego.
Nie można nic w tej sytuacji zarzucić sędziemu.
2
@esem91 Myślę że Flick popada w skrajność.
2:0 i rywal z dwoma czerwonymi kartkami.
Jesteśmy po okresie przygotowawczym i jesteśmy w tej chwili narażeni na kontuzje.
W zeszłym sezonie mieliśmy genialny początek sezonu i graliśmy na 100% a pod koniec brakło pary w LM.
3
@Szmulek Nie wiem czy można powiedzieć że to była 9 w tym meczu.
Bardzo często Olmo wchodził na 9 a Rashford schodził do skrzydła.
0
Golazo!!!
Mają farta bo mi bramki na kuponie brakowało xD