Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lanosss Otóż to.
Moim zdaniem chłop jest bezpieczniejszy dla otoczenia niż nie jedna kobieta w Polsce za kierownicą xD
2
Właśnie jestem w drodze do Czarnogóry.
Aktualnie jestem na Węgrzech, zatrzymaliśmy się pod jakimś zamkniętym barem bo stoliczki są na zewnątrz i można coś w spokoju zjeść.
Chwilę później podjeżdża auto, gościu dosłownie wypadł najebany z tego auta.
Poszedł gdzieś ledwo idąc, wrócił po 10 minutach z dwoma piwami w ręku wsiadł i odjechał xD
Powiem szczerze patrząc na to jak wyjechał z parkingu i wjechał na skrzyżowanie to ewidentnie mu lepiej idzie jazda autem niż chodzenie. Myślę że bezpiecznie dotrze gdziekolwiek jedzie.
6
Dochodzi kolejny aspekt do tej afery.
4
@kundee Za niewinność.
3
Yamal? To przeszłość.
0
@Konradowskyy Ale to są kontuzje powstałe po ciężkim okresie przygotowawczym.
Jakby piłkarze wypadli po KMŚ z kontuzjami ominął by ich presezon i byliby nieprzygotowani na początek sezonu.
0
@Azi No ale właśnie chodzi oto że państwo chciało by przedsiębiorcy dywersyfikowali swoją działalność
2
To jest kluczowe pytanie teraz.
Czy państwo ma prawo teraz domagać się zwrotu kasy.
1
@Stinger_ Zabiorą.
Pij póki możesz.
10
Nie ma dowodów na to że rząd Tuska wiedział o tym jak wydawane są pieniądze z KPO.
3
Jesteśmy w okresie gdzie kontuzje to coś normalnego niestety.
To że wśród tych zawodników jest Olmo to zero zdziwienia. Oby szybko wrócił
0
Lewy out a wiadomo już co z Ferranem?
Bo on też miał jakieś chyba dolegliwości?
1
@JohnKennedy Tak Unia ustala z państwami i tu już zaczyna się problem.
To od początku jest tak realizowane by ktoś mógł się nachapać.
I oczywiście nie mówię tu o 1.2mld tylko o całym KPO gdzie kwota wynosi 250mld.
Część powinna iść na budowe publicznych inwestycji CPK czy elektrownie atomowe a część na np obniżenie podatków.
0
A potem rząd wychodzi i mówi że nie ma kasy na np obniżenie podatków.
Wystarczyło za tą kasę obniżyć np obniżyc podatek dochodowy i każdy obywatel by na tym skorzystał a i zablokowało by to jakiekolwiek złodziejstwo.
4
@Tasde Byłoby by dobrze gdyby państwo przestało się brać w nadmierny sposób za najpierw pobieranie pieniędzy od obywateli a potem ich dystrybucje.
Tam gdzie socjal i dotacje zawsze jest złodziejstwo w mniejszej lub większej skali.
Lepiej po prostu zostawić kasę obywateli w ich własnych kieszeniach.
0
Są już wstępne szacunki ile już wyprowadzano pieniędzy na jachty lody ekspresy do kawy i inne złodziejstwo?
Jestem ciekaw skali tego skandalu.
5
Przerażające jest to że wygląda to na zorganizowaną akcje.
To nie są pojedyncze przypadki, tylko jest tego cała masa.
Tak jakby wszyscy doskonale wiedzieli że takie wnioski można składać i zostaną zaakceptowane.
Trudno mi uwierzyć że tyle ludzi pomyślało sobie a cóż szkodzi spróbować sobie wniosek o jacht złożyć.
Państwo z kartonu.
3
@michal26 Trochę jak z pisowską tarczą przy covidzie.
Ci co mają dużo najwięcej się nakradli.
Kolejny przykład PO-PISOWEGO państwa z kartonu.
0
@clyde Ale co to ma do rzeczy?
Rozumiem że jak tu można przepalać hajs to tam również?
Jedno i drugie jest dla mnie ogromnym marnotrawstwem.
2
Cała flota xD
3
KPO afera?
No kto by się spodziewał?
Ja się pytam kto tworzył przepisy i kto akceptował te wnioski?
To jest nieśmieszny żart.
A my to będziemy później spłacać bo nie można zapominać że duża część KPO to pożyczka.
0
@mkord Reprezentacja na tą chwilę powinna być dla niego miłym dodatkiem a nie głównym celem.
Jeśli nie dostanie powołania to trudno
5
Kompromitacja to mało powiedziane to jest przerażające.
0
@mkord Ale to nie chodzi o potencjał.
Co temu Ziółkowskiemu da kolejny sezon w tej Legii ?
Nic, on musi się rozwijać mając dookoła siebie lepszych piłkarzy i trenerów.
Być może źle robi że idzie do Romy a nie do troszkę słabszego klubu ale lepsze to nic kiszenie się w beznadziejnej ekstraklasie.
Inigo też masę błędów popełniał.
35
Cubarsi 18-latek szefem obrony w przyszłym sezonie w Barcelonie.
Dzisiaj w studiu przed meczem Legii jakiś "ekspert" zastanawiał się czy to nie za wcześnie dla 20-letniego Ziółkowskiego by przenieść się do Romy
Kocham tą polską mentalnośc w polskiej piłce xD
1
Wchodzę właśnie na stronę i naprawdę się zdziwiłem.
Natomiast uważam że Inigo nie jest niezastąpiony.
Moim zdaniem taki Christensen na lepszym defensorem tylko musi mu zdrowie dopisać.
Pierwszy sezon Inigo u nas był po prostu słaby drugi bardzo dobry ale też nie idealny.
Nie ma co płakać.
0
Lech gol!!
Piękne wykończenie
0
Ostatnie minuty zdecydowanie dla Lecha.
1
Bardzo ładna akcja Lecha
1
@Lucyffffer1922 Mi było wszystko jedno.
Ale chwilę temu na moim kuponie znalazła się wygrana Lecha.
Całym sercem za Lechem!!!