La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

2

Właśnie jestem w drodze do Czarnogóry.
Aktualnie jestem na Węgrzech, zatrzymaliśmy się pod jakimś zamkniętym barem bo stoliczki są na zewnątrz i można coś w spokoju zjeść.
Chwilę później podjeżdża auto, gościu dosłownie wypadł najebany z tego auta.
Poszedł gdzieś ledwo idąc, wrócił po 10 minutach z dwoma piwami w ręku wsiadł i odjechał xD
Powiem szczerze patrząc na to jak wyjechał z parkingu i wjechał na skrzyżowanie to ewidentnie mu lepiej idzie jazda autem niż chodzenie. Myślę że bezpiecznie dotrze gdziekolwiek jedzie.


1

@Roobo wspaniały i wolny kraj, niech mu się darzy. W polsce juz by sie przyczepili

2

@Roobo trochę jak dzień jak codzień w Sosnowcu

1

@Lanosss Otóż to.
Moim zdaniem chłop jest bezpieczniejszy dla otoczenia niż nie jedna kobieta w Polsce za kierownicą xD

2

@Roobo Oznaczylbym pewnego użytkownika, gdyż to mógł być on, ale nie oznaczę bo nie mogę. Jeśli to czytasz to pozdrawiam serdecznie kierowniku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?