1

@Hosh A to muszą w głównym?
Podali poniżej więc nie widzę problemu.

3

Podsumowanie centrolewicy.


1

@Hadziuk Patrząc na rosnące bezrobocie wśród młodych Polaków to drugie.
Młodzi wymagają niewiadomo czego a Januszexy chcą jak najbardziej wyzyskać ludzi.
To jest złożony problem

0

@takisobiektos Potrafisz czytać?

0

@Chaoss A za uczenie kogoś?

0

@Azazel_Pazuzu @macio_944
Trudno chwalić coś co nie wiadomo jaki będzie miał końcowy kształt.
To dopiero prace nad ustawą i może to przyjąć różne kierunki
Jestem ciekaw czy np będzie to obejmowało praktyki wakacyjne studentów medycyny którzy wyrabiają ogrom godzin a robią to za darmo.


0

@Kinginiesta No i co że występuje w Jeziorach?
Najwyraźniej to nie problem jeśli w ostatnich kilkunastu latach nie było Polaka by się w ten sposób zaraził.
Co robić?
Nie wpuszczać nielegalnych imigrantów, ograniczyć mocno wizy dla imigrantów z Afryki bo w ostatnich widzimy znaczny wzrost ilości ich wydawanych.
Po prostu wróćmy do tego co było a nie zwiększajmy ich populacji w Polsce.

0

@AbelKabel Były przypadki?
To ty poczytaj bo nie masz kompletnie wiedzy na ten temat.
Oficjalne statystyki mówią jasno był jeden przypadek w 2019 indyjskiego marynarza.
U nas tej choroby po prostu nie było od kilkunastu lat.

0

@Kinginiesta podaj źródło tych danych

2

Przypadki Cholery w Polsce lata 2010-2025
Źródło GIS
Indyjski marynarz w Świnoujściu 2019 r
Kobieta w Stargardzie która nigdzie nie podróżowała
I tyle

Ale i tak tutejsi "eksperci" napiszą że ABSOLUTNIE nie można łączyć tego z migracją z Afryki gdzie umiera tam najwięcej ludzi na świecie z powodu tej choroby.


0

@Kinginiesta Ile było przypadków cholery u nas w Polsce w ostatnich latach?

0

Komentarz usunięty

0

@Rifek @Matt_i1992 @Hosh @takisobiektos
Oczywiście to błąd i nie zauważyłem.
Jednak to kompletnie nic nie zmienia.

0

Rzad manipuluje?
No niemożliwe


2

choroba z Afryki w polskim mieście?
Hmm dziwne..
Ale tak problem imigracji nie istnieje.

0

@JohnKennedy Jak może odegrać dobrze rolę Severusa skoro ta postać miala inny kolor skóry?
To będzie zakłamanie i brak odzwierciedlenia wyglądu postaci.
Chyba że go pomalują na biało ale w to wątpię.

2

Obliczenia wydają się być dobre.


0

@Karol145 A co ja napisałem?
"Nie zagrał nawet 15 meczów chyba"
Dla mnie to kot w worku i obstawiam że go nie wykupimy.


0

@Karol145 Odżył?
Nawet nie zagrał na 15 meczów chyba.
2 gole i 2 asysty to jest nic.

0

@Lionel_Messi10 Puchacz umie ładniej.

0

Mnie jakoś Rashford nie przekonuje i uważam że nie odpali u nas.
Ostatni dobry sezonie to 22/23 później gigantyczny zjazd.
O tyle dobrze że to tylko wypożyczenie.
Ruch typu "Nic nie stracimy a nuż się uda"


4

@July_6_BcN Nie pozostawiacie nam wybory.
Tak działa wolny rynek.


3

A jakby tak zezwolić na wszelkich imigrantów ale tylko kobiety?
Ręce do pracy
Brak problemu z przestępczością
Chętniejsze do rodzenia dzieci niż Polki
Łatwa asymilacja.




0

Osoby odpowiedzialne za organizację ruchu drogowego w Krakowie zeslalbym co na najmniej na syberie a człowieka który wymyślił bus pas bym skazał na najgorsze tortury tego świata.
Każda jakas ingerencja w organizacje ruchu doprowadza do ogromnych korków

Najnowsze osiągnięcie tych nieudaczników to zakorkowanie skrzyżowania przy zalewie nowohuckim na którym nigdy nie widziałem wypadku a przejechanie go,nawrotka i ponowne przejechanie mogło zająć maksymalnie 3 minuty gdy był bardzo duży ruch pieszych.
Teraz postawili wszędzie światła na tym skrzyżowaniu i taka operacja by pewnie zajęła z 15 minut.
Nie bylo sygnalizacji, jeździł tramwaj, ludzie chodzili, aut było sporo ale ruch był mega płynny i bezpieczny a teraz to jest jeden wielki korek.

Przykładów na destrukcje ruchu drogowego w tym mieście jest mnóstwo mógłbym wymieniać bez końca a zmian na plus po prostu nie ma.
Wydawanie grubych milionów na pogorszenie ruchu. Absurd

U was w miastach jak to wygląda?

4

@Kazragore Piekna gra na jeden kontakt

3

@Kaktusek Jak La Masia może ratować Barcelonę jak La Masia to Barcelona.
Stworzyliśmy sobie to korzystamy.

1

@RoberDzik Ja kupowałem na przełomie 23/24 i często zapominam że je mam xD
A to już kupe kasy się uzbierało i w sumie nie wiem kiedy się tego pozbędę.

18

Jerzy Urban xD


3

@Eklerek dobrze jest.
Ziemia z czasem wokół się wyrówna i będzie idealnie.
Ziemia cały czas pracuje i jakby zrobili prosto to po czasie by się spieprzyło.
A poziomica jest tylko dla spokoju klienta który i tak uja się zna.

2

@RoberDzik Btc to syf.
Piramida finansowa i nic więcej.
Wyślij mi je póki są coś wart w zamian za herbowanie komentarzy przez tydzień.
Przynajmniej będziesz coś miał z tego za nim to runie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?