La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 783 Culés

0

Mnie jakoś Rashford nie przekonuje i uważam że nie odpali u nas.
Ostatni dobry sezonie to 22/23 później gigantyczny zjazd.
O tyle dobrze że to tylko wypożyczenie.
Ruch typu "Nic nie stracimy a nuż się uda"


1

@Roobo W Villa odżył, nie przesadzaj.

6

@Roobo Sporo piłkarzy po odejściu z United odżywa, tam jakby nikt nie miał na nich pomysłu i marnowali ich potencjał.

0

@Karol145 Odżył?
Nawet nie zagrał na 15 meczów chyba.
2 gole i 2 asysty to jest nic.

0

@Roobo 10 meczów, a nie 15 to po pierwsze, po drugie tak odżył, był zagrożeniem i tworzył oraz jego nota poniżej 7 nie schodziła, co udowodnił też w. Meczach w lidze mistrzów. Dobry zawodnik i trzeba liczyć na to, że się uda.

0

@Karol145 A co ja napisałem?
"Nie zagrał nawet 15 meczów chyba"
Dla mnie to kot w worku i obstawiam że go nie wykupimy.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?