1

@FcPortoFan1999 Caps tylko coś gra reszta dramat, szczególnie Skewmond.
A mogli Jankosa brać xD

3

Przypominam że oni wybory sfałszowali xD

2

Instrukcja była niejasna ...
Miauron
https://x.com/LocalBateman/status/1941044559221334390

2

Cooooo????


3

@Faro jedyny rozsądny wybór.
https://ibb.co/rRsNRj7g

4

@fart Gorzej xD
Jestem ciekawy co by powiedział jakby do tego doszło.

0

Hołownia w koalicji z Pisem xDDDD
Chciałbym to zobaczyć.
W sumie to jedyne wyjście dla niego by nie zdechnąć politycznie,to samo PSL.

https://x.com/TomaszJanusz/status/1941137606038921227

4

@4drian0 Te swoją karę porządkową mogą sobie w dupe wsadzić bo nic wspólnego nie ma to z prawem.

34

Nie bez powodu Vinicius wstrzymał rozmowy odnośnie przedłużenia kontraktu, czekał bo wiedział że transfer Nico może się wysypać

Idealny transfer dla nas,fajny, miły, inteligentny chłopak.

1

@Kgorecki2500 Dawno temu nad wodą jak byłem to przyjechała para z kotem.
No i im ten kot zniknął,pytali nas czy go nie widzieliśmy.
No ja żartowałem wtedy że moze to im ten kot na to drzewo wszedł nad nami.
Oni mówią że to niemożliwe bo ten kot ma kilka miesięcy.
Po 10 minutach usłyszałem miauczenie i patrzę a ten kot na tym drzewie xD
Zawołałem gościa no i gościu wlazł na to drzewo, a to było ogromne drzewo.
Zrzucił tego kota, wszystko w porządku z nim było a gościu jak schodził to nagle spadł po drodze zahaczył o wystającą dość ostrą gałąź spadł na ziemię i karetka go zgarnęła, miał całe plecy we krwi.
Koniec historii.

1

@GeneralXavi Jakby był tak mocno przywiązany do Bilbao to by uciął spekulacje już dawno i by nie grał z nami by Bilbao dało więcej kasy.

0

Dobrze że całkowicie ostatnio olewam ekscytowanie się okienkiem i doniesieniami dziennikarzy

0

@KacperVEB Ale to dalej bez sensu bo taki Olmo też może zagrać na lewej czy nawet Fermin.

1

Tak naprawdę Barcelona nie chciała Nico.
Szwagry tylko grały żeby Bilbao więcej hajsu zaoferowało Nico.
Szachy 5d by dopiec tym pajacom.

0

Ładnie po nim jadą.
Mimo że ogólnie lubię go bo jest takim pozytywnym wariacikiem to już kolejny raz się mocno skompromitował.


0

Mnie Lookman i Rashford nie przekonują.
Pewnie byśmy ruszyli po Diaza ale teraz Liverpool pewnie go nie puści.
Ciekawe co zrobimy.

0

150% to jednak za mało.

1

Czyli Nico grał z nami na wyższy kontrakt.
Niech kisi się w tym Bilbao.
Już rok temu powinnien przejść do innego klubu i wskoczyć półkę wyżej i się rozwinąć.
Miał potencjał na najwyższy level a tak to będzie średniakiem i stopniowo będzie przygasał tam.

0

@Hosh Ładne te koszulki Jagi.

2

@RozowaPantera Po co jest odpowiedź B jak jest to jednoznaczne z odpowiedzią A ?

3

@Eklerek Dlatego warto było kupić na płycie.
https://ibb.co/9QfWHxw

7

@Kapitan hawk Robert Lewandowski

0

@Comentateiro
Cenckiewicza uważam za dobry wybór tylko dlatego że było grono kandydatów znacznie gorszych, nawet Macierewicz się przewijał.
Mogło być po prostu gorzej.
Jakbym ja wybierał to nigdy bym się na takiego typa nie zdecydował.


0

@Rafalloxfcb Myślisz że czemu jest taki wysyp fundacji i każdy bogatszy ją zakłada?
Bo przepisy są jakie są i wyprowadzanie pieniędzy jest prosty i zgodny z prawem.
Można np zawyżać koszty prowadzenia takiej fundacji albo pensje pracowników czy zarządu.
Sposobów jest naprawdę dużo.

13

@Comentateiro U mnie w Pisie xD
Nie ma przypadków w tym że pajac chodził po mediach i agitował politycznie przy czym się ośmieszył.

Jestem za tym żeby ta kasa została w kieszeniach obywateli a nie pobierana i później wydawana po znajomości.


5

No można było się tego spodziewać.


5

@Luciano99 Kasia Bella donna?
TOP!

0

@Guess Nieszczęsna autokorekta, niestety nie zauważyłem.

5

Ktoś pytał niżej czy ruch obrony granic w ogóle coś zdziałał i nie dopuścił do nielegalnego przerzutu migranta.
Tu mamy taki przykład.



Niech sobie patrolują i przeciwdziałają takim akcją Niemców jak ta ale niech nie utrudniają życia zwykłym ludzią.
Zatrzymywanie zwykłych aut czy busów i kazanie pokazywać bagażniki to idiotyzm i bezprawie.

1

Ja rozumiem 5 letnie dziecko jakby to zrobiło ale nie 11-latek.
Ja nie wiem co się z tymi dziećmi dzieje, z pokolenia na pokolenie co raz mniej rozumu.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?