Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cenckiewicz bardzo dobry wybór.
To jego Wałęsa oskarżył o to że sfałszował jego teczkę xD
Skończyło się tak że po 6 latach w sądzie Bolek musiał go przepraszać.
2
@Sulimo Tak, wypadek samochodowy.
On i jego brat.
12
@Azazel_Pazuzu Mogł wypaść z drogi z miliona powodów a ty piszesz o prędkości.
Póki co nie wiadomo i w tym momencie sugerowanie bez jakikolwiek informacji jest idiotyczne i nie na miejscu.
19
Diogo Jota jechał wraz ze swoim bratem który też zginął.
Masakra.
0
@Gaucho Brak słów. Aż mnie ciarki przeszły.
[*]
1
@marcin62 To pierwsze mnie dziwi bo piłkarze z topu aktualnie tyle zarabiają że i tak są ustawienii do końca życia i kilka następnych pokoleń też.
No ja wybrałbym przeżycia i wspomnienia a nie trochę więcej kasy której i tak bym nie wydał.
0
Dziwi mnie że piłkarze idą do Arabii za kasą gdy są w swoim prime, zarabiają grube miliony i walczą o najważniejsze trofea.
Bułka zdecydowanie takim piłkarzem nie jest i z jego strony to bardzo dobra decyzja.
Ustawi się finansowo i będzie mógł wrócić w najlepszym wieku dla piłkarza i coś jeszcze pokazać w Europie.
Jedynie co może stracić to reprezentacja bo może się okazać że za 2-3 lata i Skorupski zrobi out i pytanie co wtedy.
1
@macio_944 Zawsze było to 20% niepewności
Tu mamy 150%.
Czyli więcej niż pewne xD
2
@Comentateiro Może ludzie nie głosowali bo nie chcą wydawać na cokolwiek kasy?
Jest opcja żeby nie wydawać pieniędzy na te projekty?
Oczywiście że nie
1
@Comentateiro No tak bo ty myślisz że wszyscy Warszawiacy o tym zdecydowali xD
Nad budżetem głosowało 4% ludzi
9
@Comentateiro Jeśli uważasz że 700 tysięcy złotych wydanych na tęcze jest dobrą inwestycją to dla ciebie nie ma już ratunku.
Drożyzna szaleje, służba zdrowia w co raz gorszym stanie, system emerytalny się załamie za chwilę, policja jest w tragicznym stanie,wojsko wymaga większych nakładów a my wywalamy pieniądze w błoto.
Gratulacje inteligencji.
19
700 tysięcy xD
Dla porównania na poprzednią tęczę wydano 104 tysięcy, razem z monitoringiem, modernizacją i utrzymaniem co i tak było dużą kwotą.
Ta będzie realizowana z budżetu obywatelskiego. Kolejny przykład że budżet obywatelski to sposób na wyprowadzenie publicznych pieniędzy.
Ilość marnowanych pieniędzy w tych budżetach obywatelskich jest niebotyczna.
3
Popływało by się z takim delfinem .
https://x.com/ferrlux666/status/1940372677522608302
18
@Aragorn33 Jakby to nie był Kulesza i PZPN to bym nigdy w to nie uwierzył.
Natomiast to jest Kulesza i PZPN więc brzmi jak najbardziej realnie.
19
Tym bardziej że oni go nawet nie znaleźli i nie zlikwidowali, strzelił samobója a ciało cywile znaleźli xD
11
Skąd oni ją wzięli?
Jedna z bardziej irytujących posłów PO,
taka krzykaczka typu Janusz Kowalski tylko że dwa razy głupsza a to już jest sztuka.
0
@Kazragore On startował u mnie a go nie kojarzę.
Random kompletny no nie zmienia to fakty że konfa musi go wywalić jeśli w ogóle on jest w partii bo nie mogę takiej informacji znaleźć.
5
@norbi77 Kłamstwo.
Akurat konfa cały czas mówi żeby nie atakować funkcjonariuszy bo oni tylko wykonują rozkazy.
Co do tego debila to mam nadzieję że dostanie adekwatny wyrok.
2
@John_Doe Zakończenie mi się nie podobało bo tak naprawdę te dwa sezony nic nie wniosły przez to.
Mogli skończyć na pierwszym i zrobić jakiś spin off a nie kreować jakiś wątek który na końcu nie został rozwiązany.
0
@PatrychoO Ja tylko jakieś fejki widziałem.
Ale jak tak to dobrze
4
@Kgorecki2500 Fredi Kamionka>Jacek Jaworek
2
Przynajmniej podatnicy nie będą musieli utrzymywać go do końca życia
3
@Luciano99 kurde brakuje mi tylko 53k do spotkania z Luckiem seniorem.
Może się udać do końca roku
2
To jak to w końcu jest?
7
@Kgorecki2500 Team Makaron
Ryż się nie nadaje
5
@vangoor Andrzej
1
Ciekawa nitka podsumowująca akcje z Dudą i opisującą jak państwo zaniedbało polską policję.
No nie wygląda to dobrze.
1
Typowy mecz pomiędzy Argentyną i Brazylią.
0
@Starrk 32% uważa, że ludzie żyli z dinozaurami.
Jakoś mnie to nie dziwi.
Sama Ewa Kopacz twierdziła że ludzie rzucali kamieniami w dinozaury. XD
5
@Kozinho. On jest wyjątkowy.
Proces asymilacji gorzką Żołądkową niespodziewanie zadziałal,inne osobniki nie dawały rady.