Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Tak jak pisałem,po wypowiedziach rodziców inaczej póki co nie można tego stwierdzić patrząc na wyniki matur bo te roczniki które nie mają prac domowych będą je zdawać dopiero za kilka lat.
Rodzice strasznie narzekają że ich dzieci nie odrabiają prac domowych bo są nieobowiązkowe.
Przy naszym systemie edukacji nie ma szans żeby dzieci bez odpowiedniej pracy w domu ogarnęły materiał.
Tym bardziej słabsze jednostki które stanowią większość mają problem np. z matematyką gdzie systematyczność i odpowiednia ilość przykładów jest niezbędna.
Później te dzieci trafią do szkół ponadpodstawowych i nie będą miały nawyku odrabiania tych prac i będą miały braki z poprzednich lat.
1
@Arkon Jak widzimy brak prac domowych to był glupi pomysł, rodzice strasznie narzekają, przedmiot o zdrowiu to tylko był z nazwy,program tego przedmiotu był bezużyteczny pokrywający się z innymi przedmiotami i co najgorsze z ideologicznymi lewicowymi wstawkami.
Ale to też nie o to chodzi, cały system jest wadliwy i poziom nauczania a nie o dodanie przedmiotu o zdrowiu czy usunięcie Religii.
4
@Arkon Mnie wkurza że dotychczasowe rządy zawsze jak obejmują władze w ministerstwie edukacji to najważniejszy temat to jakie mają być lektury xD
Mamy beznadziejną edukację i problemy leżą gdzie indziej a oni tylko o lekturach.
5
@Encore Rzecznik jest od przekazywania informacji od rządu.
Rząd kłamie na każdym kroku to i on to robi.
Świetnie się wywiązuje ze swoich zadań
0
@Konradowskyy Czyli nie ma nic pomiędzy między lizaniem dupska a wyzywaniem bez podstaw możliwego prezydenta mocarstwa od ruskich agentów?
1
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO Co wy wiecie o o żarze z nieba xD
Wczoraj w Czarnogórze było momentami 42 stopnie, jadąc autem jak otworzyłem szybę na chwilę to myslalem że rozgrzany piekarnik otwieram.
Dobrze że znacznie spadło i aktualnie jest 32 stopnie.
3
Dla mnie to bzdura.
Zawsze to on był wybielany.
Nie ma z kim grać,nie dostaje piłek i inne bzdury.
Krytyka też była ale prawda jest że zawsze obrywało się najbardziej innym zawodnikom.
2
Zrobiliśmy przystanek na jeden dzień w Serbii, podchodzimy pod apartament zmęczeni po 13h podróży.
Oczywiście nikogo nie ma na recepcji, zadzwonić się nie da.
Dopiero poprosiłem panią też tam wynajmowała żeby zadzwoniła pod numer z bookinga.
Przyjechał właściciel Niemiec po prawie 40 minutach. Nie idzie się z nim dogadać bo po angielsku typ ani słowa i jeszcze na końcu wydał mi resztę z Euro w dinarach o 30 zł za mało.
@Comentateiro wstydź się za swoich rodaków.
1
@michal26 Moim zdaniem powinnien wiedzieć kogo zaprasza bo gość był w publicznym rejestrze.
Powinnien polecieć z roli przewodniczącego i tyle.
6
@GeneralXavi W Chinach by w 2 dni zdążyli zrobić razem z obaleniem flaszki po robocie.
7
Kiepscy to po prostu przewodnik po życiu.
1
@Lanosss Otóż to.
Moim zdaniem chłop jest bezpieczniejszy dla otoczenia niż nie jedna kobieta w Polsce za kierownicą xD
2
Właśnie jestem w drodze do Czarnogóry.
Aktualnie jestem na Węgrzech, zatrzymaliśmy się pod jakimś zamkniętym barem bo stoliczki są na zewnątrz i można coś w spokoju zjeść.
Chwilę później podjeżdża auto, gościu dosłownie wypadł najebany z tego auta.
Poszedł gdzieś ledwo idąc, wrócił po 10 minutach z dwoma piwami w ręku wsiadł i odjechał xD
Powiem szczerze patrząc na to jak wyjechał z parkingu i wjechał na skrzyżowanie to ewidentnie mu lepiej idzie jazda autem niż chodzenie. Myślę że bezpiecznie dotrze gdziekolwiek jedzie.
6
Dochodzi kolejny aspekt do tej afery.
4
@kundee Za niewinność.
3
Yamal? To przeszłość.
0
@Konradowskyy Ale to są kontuzje powstałe po ciężkim okresie przygotowawczym.
Jakby piłkarze wypadli po KMŚ z kontuzjami ominął by ich presezon i byliby nieprzygotowani na początek sezonu.
0
@Azi No ale właśnie chodzi oto że państwo chciało by przedsiębiorcy dywersyfikowali swoją działalność
2
To jest kluczowe pytanie teraz.
Czy państwo ma prawo teraz domagać się zwrotu kasy.
1
@Stinger_ Zabiorą.
Pij póki możesz.
10
Nie ma dowodów na to że rząd Tuska wiedział o tym jak wydawane są pieniądze z KPO.
3
Jesteśmy w okresie gdzie kontuzje to coś normalnego niestety.
To że wśród tych zawodników jest Olmo to zero zdziwienia. Oby szybko wrócił
0
Lewy out a wiadomo już co z Ferranem?
Bo on też miał jakieś chyba dolegliwości?
1
@JohnKennedy Tak Unia ustala z państwami i tu już zaczyna się problem.
To od początku jest tak realizowane by ktoś mógł się nachapać.
I oczywiście nie mówię tu o 1.2mld tylko o całym KPO gdzie kwota wynosi 250mld.
Część powinna iść na budowe publicznych inwestycji CPK czy elektrownie atomowe a część na np obniżenie podatków.
0
A potem rząd wychodzi i mówi że nie ma kasy na np obniżenie podatków.
Wystarczyło za tą kasę obniżyć np obniżyc podatek dochodowy i każdy obywatel by na tym skorzystał a i zablokowało by to jakiekolwiek złodziejstwo.
4
@Tasde Byłoby by dobrze gdyby państwo przestało się brać w nadmierny sposób za najpierw pobieranie pieniędzy od obywateli a potem ich dystrybucje.
Tam gdzie socjal i dotacje zawsze jest złodziejstwo w mniejszej lub większej skali.
Lepiej po prostu zostawić kasę obywateli w ich własnych kieszeniach.
0
Są już wstępne szacunki ile już wyprowadzano pieniędzy na jachty lody ekspresy do kawy i inne złodziejstwo?
Jestem ciekaw skali tego skandalu.
5
Przerażające jest to że wygląda to na zorganizowaną akcje.
To nie są pojedyncze przypadki, tylko jest tego cała masa.
Tak jakby wszyscy doskonale wiedzieli że takie wnioski można składać i zostaną zaakceptowane.
Trudno mi uwierzyć że tyle ludzi pomyślało sobie a cóż szkodzi spróbować sobie wniosek o jacht złożyć.
Państwo z kartonu.
3
@michal26 Trochę jak z pisowską tarczą przy covidzie.
Ci co mają dużo najwięcej się nakradli.
Kolejny przykład PO-PISOWEGO państwa z kartonu.