11

@Eklerek Wygląda jak somalijski pirat.

0

@Dzejkob97 A ktoś tak twierdzi?
Odklejenie totalne

0

@Bobo25 Zmiótł z planszy xD
Chłop nie ma pojęcia o czym pisze.
Zapraszam najpierw do zapoznania się z wymaganiami podstawy programowej a potem pisać takie farmazony.
Chlopowi nie mam zamiaru odpisywać bo po raz kolejny pokazał że żyje w bańce silniczkowej.

22

@Aragorn33 Najlepsze uzasadnienie by tego przedmiotu nie wprowadzać.

Z przykładowego programu tego przedmiotu opublikowane przez ministerstwo:
"Wyjaśnienie pojęcia orientacji psychoseksualnej i jej możliwych kierunków rozwoju. Pojęcia związane tożsamością płciową, w tym różnice między płcią biologiczną, tożsamością płciową a ekspresją płciową.
Poszanowanie różnorodności."

Po co te wprowadzają te anty naukowe lewicowe wstawki??
Niech zrobią porządny program bez tego gówna to prawica nie będzie miała pretensji o ten przedmiot a wręcz przeciwnie.

5

Szczerba mógłby czasami przemyśleć swoją wypowiedź, dramat intelektualny, gorzej niż Żukowska.


1

@Safrani Zobaczyłem IBRIS i przestałem czytać, jeszcze dla Onetu xD
Zabójcze kombo.

0

Niepotrzebuje ktoś syna?
Już nawet nauczony do kuwety robić.


0

@Eklerek A coś więcej?

0

O co chodzi z Isakiem?
Coś odwalił przy tym transferze, wymusił go?

0

@Aragorn33 Co najwyżej może ogarnąć to Lewego na stopera.

1

Dramatyczna sytuacja Hutnika Kraków.

Aktualnie są liderem drugiej ligi.
Jednak sponsor się wycofał, budżet płacowy obcięty i zawodnicy dostali wolną rękę w sprawie odejścia.

0

@Walpiano Bestia xD

2

Ale że po co oni go ściągnęli?
Dla mnie to najbardziej przehajpowany bramkarz na świecie.
Dla mnie to Lenglet wśród bramkarzy,gra dobrze do momentu kuriozalnego błędu które mu się zdarzają za często jak na ten poziom.


1

@AlphaNumeric Tak historia jest prawdziwa, już toczy się postępowanie w tej sprawie.
Też mnie jakoś Musk nie obchodzi ale no złodziejstwo to złodziejstwo i należy to piętnować.

3

@Kessie Widać że krzyżaczki nie były używane,fachura.

4

Fajnie że wraca do La Liga.
Mam do niego duży sentyment, szczególnie za tą wazelinę w klasyku.


0

To jest po prostu złodziejstwo na zlecenie.


7

Ruch Bayeru jedno wielkie xD
Po sprzedawali najlepszych grajków i wywalają trenera po dwóch kolejkach.
Co oni myśleli że od razu to będzie jak w pierwszym sezonie Xabiego?
Chyba że poszło o coś innego aniżeli kwestie czysto sportowe.

1

@Misiusessi Nieważne jaki sport.
Jak idziesz na pierwszy trening to zawsze strój sportowy, woda do picia i odpowiednie obuwie w tym wypadku chyba ćwiczy się boso więc weź klapeczki.
Jak coś będzie więcej potrzebne to się tego dowiesz na miejscu.

0

@gumaz Naprawdę niektórzy mają zryty beret by tak nazywać dziecko.

14

Fajnie, lubiłem gościa.
W sumie szkoda że odszedł od nas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ciekawe kiedy zacznie się poważna dyskusja o podstawowy skład dla Joana Garcii w reprezentacji.
Z taką jego formą to de la Fuente nie powinien się zastanawiać.

0

@ViscaelBarca2007 Nie uważam że jest to niemożliwe żeby był pożyteczny dla nas ale będzie to bardzo trudne.
Musi u niego nastąpić potężny progres i skok jakości by coś dawał.

2

Póki co to moje przewidywania odnośnie Rashforda się niestety sprawdzają.
No chłop kompletnie nic nie daje.
To nie liga angielska gdzie ma się hektary miejsca,tu trzeba pokazać technikę i inteligecje boiskową.
To nawet Fati jak już wchodził to chociaż jakiś strzał oddał a Anglik nic.
Miejmy nadzieję że będzie lepiej chociaż nie sądzę żeby tak było.

0

@directedbyfcb Szczerze to zastanawiałem się długo czy to tam umieścić.
Uważam że na taki mecz gdzie było momentami dużo miejsca powinnien zrobić znacznie więcej, chociaż spróbować a był strasznie bierny.

0

@directedbyfcb Chyba nie zrozumiałeś.

0

@syngoku1 Co????
Ferran coś w tym meczu zrobił natomiast Lewy co zrobił jedynie to położył się jak Kłoda na skrzydle.
Tragiczne wejście i potwierdzenie że Ferran na tą chwilę podstawa.

0

Dzisiejsi bohaterowie:
Olmo
Eric
Raphinhia

Troszkę słabiej ale też dali radę
Rashford
Kounde
Fermin
Lewy
FDJ

0

Eric dzisiaj przechodzi samego siebie szkoda że negatywnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?