1

@Tasde Ewidentnie czytanie rzeczywistości politycznej cię przerasta.

Po pierwsze sondaże są różne i na tą chwilę nie ma co się nimi sugerować.
Np wczorajszy OGB pokazał wzrost konfy prawie do 17%
Po drugie Konfederacja cały czas gra przeciwko PiSowi.
Jak rządzili to była jedna wielka jechanka po nich.
Po ostatnich zaczepkach PiSu z tą deklaracją konfa a w szczególności Menzten odpowiada bardzo mocno i widać że on nie chce ustąpić na milimetr i chwała mu za to.
Ostatnie tygodnie a nawet miesiące to jedna wielka jatka PiSu z konfą.
Kto z tego wyjdzie lepiej to zobaczymy w przyszłości.

4

@Sinirsey Nie.
@Kessie to alkoholik a @Luciano99 to alkoholik.

2

@lithotripter To jutro nawet gara nie będziesz miał xD

8

@Ku84fcb A jakie to ma znaczenie?
Ważne by miała 40% tak jak pierwsza.

2

@michal26 Nie ma dowodów na to że Hitler wiedział o swoim samobójstwie.

3

Więcej niż myślałem.
Oczywiście nie mieliśmy wyjścia bo wojsko od kilkunastu lat jest niedofinansowane i wydatki są często nieprzemyślane ale jest to trochę przerażające że musimy włożyć az taki wysiłek finansowy by pozbyć się zwykłych dronów.


1

@paweldunajecfcb Nie.
Wystarczy pępek czosnkiem nasmarować i nie ma obawy.

2

@BillyButcher Albo sam tego nie oglądałeś albo masz kompletny problem z rozumieniem prostych słów.
Dramat.

0

@marcin62 Uważam że Krzysia jest trochę łatwiej jest zbajerować.
Natomiast jeden i drugi może mieć rację.
Nie mieć głębokiego przekonania to nie oznacza od razu że się tego przekonania całkowicie nie ma.
Historia oceni.

0

@RoberDzik Iniesta
Xavi
KDB
Zidane
CR7
Kolejność przypadkowa

6

@Safrani Ech bez sensu...
Przecież mamy naturalnego satelite w postaci księżyca.
Po co przepłacać?

16

Kot był żywy, próbował się wydostać bo są ślady pazurów.
Co za sk....
To samo bym jemu zrobił.


4

Rafałek bardzo niekorzystnie z tym wąsem Wygląda
Mam wrażenie że od razu z 5-10 lat mu przybyło.

2

@FcPortoFan1999 Za dużo wymagasz od niego :D

5

Barcelona z Polkami w składzie wygrywa LM na polskiej ziemi.
Tak to musi być.


15

@macio_944 Tylko że Sławek nie zaczął o tym mówić wczoraj w krytycznym momencie.
On o tym cały czas mówił w kampanii wyborczej a wczoraj jedynie powtórzył.

Pięknie się ogląda te wasze fikołki.

9

Komentarz usunięty

0

@michal26 OGB nawet ostatnio pokazywało sondaż który pokazywał jakie wydarzenia miały wpływ na kampanie.
Na ostatnim miejscu była debata w Końskich czyli tak jak myślałem że ludzie przecenili ten event.
Uważam że ten sondaz gdzie Menzten miał 21% właśnie idealnie się wpisuje te głupoty o których napisałem.
Wynik Menztena to jedno ale tam Rafałek miał 35% a Zandberg chyba 1.5%. Myślę że to było niemożliwe nawet na tamtą chwilę.

Jeśli chcemy teraz patrzeć na sondaże i wyciągać jakieś wnioski to jedynie można wyciągnąć średnią wszystkich sondaży z co najmniej z miesiąca.
I to też nam nie powie nam dokładnych wyników ale może pokazać ogólny trend, komu rośnie a komu spada.


0

@mkord Oczywiście ale to było przed samymi wyborami.
Kilka miesięcy wcześniej też OGB pokazywało głupoty.
Dlatego twierdzę że teraz każdy sondaż jest próbą kreacji rzeczywistości i mało ma z nią wspólnego.

1

@draxidox Przecież to jest żałosne co robi Gozdyra.

10

@Arkon Szczują na Ukraińców bo Ukraińcy nie mają szacunku do nas i do naszej historii. Proste.

2

@Jersi1 Tak o KILKU.
Menzten tu nie mówi o dzisiejszym zdarzeniu że państwo nie dało rady.
Tylko wysuwa poważne pytanie co gdyby tych dronów było kilkaset albo i nawet kilka tysięcy.
I co wtedy? Bylibyśmy w stanie w stanie się przed tym obronić?

4

@marcin62 Czyli nie można publiczne mówić o problemie xD
Najlepiej cicho siedzieć i udawać że wszystko ok a Polacy nadal nie będą mieli skutecznej ochrony.
Brawo!!!!

8

@marcin62 Menzten stwierdził fakty a tu niektórzy ładnie się zesrali.
Prawda w oczy kole?

3

@Aragorn33 Zajączkowska nigdzie nie twierdzi żeby nie pomagać Ukrainie.
Skończ już z tymi farmazonami.
U ciebie jest albo pomoc, uległość i dawanie dupy za darmo albo jesteś ruską onucą. Jest to obrzydliwe z twojej strony.
Powinniśmy wysyłać sprzęt i domagać się konkretnych rzeczy za to , tak postępuje poważne państwo jeśli tego nie rozumiesz to przykro mi.


6

Winnicki w punkt.
Też uważam że mimo trolli które zawsze są i będą to reakcja społeczeństwa była dobra.
Najważniejszy jest spokój a nie sianie strachu i poddawanie się presji z różnych stron.


7

@Aragorn33 No nie dogadamy.
Ty uważasz że Polska nadal ma kontynuować frajerską politykę zagraniczną i godzić się na brak szacunku wobec nas.
Ja uważam że można zatrzymać Rosję na Ukrainie i przy okazji zadbać o swoje interesy.

0

@Aragorn33 No i prawidłowo.
Robienie czegoś takiego tworzy niebezpieczny precedens.


5

@Aragorn33 Ale nikt nie mówi żeby nie wysyłać sprzętu na Ukrainę.
Co nie zmienia że Polska powinna domagać się czegoś w zamian jak np. rozwiązanie kwestii Wołynia i ogólnego szacunku bo na wdzięczność nie ma co liczyć.
Więc twoje komentarze w stronę polityków konfy uważam za bzdurę.

0

@gumaz Już bardziej Tuskowi wierzę niż jemu więc nawet nie ma co się zastanawiać i analizować czy to prawda czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?