Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tasde Ewidentnie czytanie rzeczywistości politycznej cię przerasta.
Po pierwsze sondaże są różne i na tą chwilę nie ma co się nimi sugerować.
Np wczorajszy OGB pokazał wzrost konfy prawie do 17%
Po drugie Konfederacja cały czas gra przeciwko PiSowi.
Jak rządzili to była jedna wielka jechanka po nich.
Po ostatnich zaczepkach PiSu z tą deklaracją konfa a w szczególności Menzten odpowiada bardzo mocno i widać że on nie chce ustąpić na milimetr i chwała mu za to.
Ostatnie tygodnie a nawet miesiące to jedna wielka jatka PiSu z konfą.
Kto z tego wyjdzie lepiej to zobaczymy w przyszłości.
4
@Sinirsey Nie.
@Kessie to alkoholik a @Luciano99 to alkoholik.
2
@lithotripter To jutro nawet gara nie będziesz miał xD
8
@Ku84fcb A jakie to ma znaczenie?
Ważne by miała 40% tak jak pierwsza.
2
@michal26 Nie ma dowodów na to że Hitler wiedział o swoim samobójstwie.
3
Więcej niż myślałem.
Oczywiście nie mieliśmy wyjścia bo wojsko od kilkunastu lat jest niedofinansowane i wydatki są często nieprzemyślane ale jest to trochę przerażające że musimy włożyć az taki wysiłek finansowy by pozbyć się zwykłych dronów.
1
@paweldunajecfcb Nie.
Wystarczy pępek czosnkiem nasmarować i nie ma obawy.
2
@BillyButcher Albo sam tego nie oglądałeś albo masz kompletny problem z rozumieniem prostych słów.
Dramat.
0
@marcin62 Uważam że Krzysia jest trochę łatwiej jest zbajerować.
Natomiast jeden i drugi może mieć rację.
Nie mieć głębokiego przekonania to nie oznacza od razu że się tego przekonania całkowicie nie ma.
Historia oceni.
0
@RoberDzik Iniesta
Xavi
KDB
Zidane
CR7
Kolejność przypadkowa
6
@Safrani Ech bez sensu...
Przecież mamy naturalnego satelite w postaci księżyca.
Po co przepłacać?
16
Kot był żywy, próbował się wydostać bo są ślady pazurów.
Co za sk....
To samo bym jemu zrobił.
4
Rafałek bardzo niekorzystnie z tym wąsem Wygląda
Mam wrażenie że od razu z 5-10 lat mu przybyło.
2
@FcPortoFan1999 Za dużo wymagasz od niego :D
5
Barcelona z Polkami w składzie wygrywa LM na polskiej ziemi.
Tak to musi być.
15
@macio_944 Tylko że Sławek nie zaczął o tym mówić wczoraj w krytycznym momencie.
On o tym cały czas mówił w kampanii wyborczej a wczoraj jedynie powtórzył.
Pięknie się ogląda te wasze fikołki.
9
Komentarz usunięty
0
@michal26 OGB nawet ostatnio pokazywało sondaż który pokazywał jakie wydarzenia miały wpływ na kampanie.
Na ostatnim miejscu była debata w Końskich czyli tak jak myślałem że ludzie przecenili ten event.
Uważam że ten sondaz gdzie Menzten miał 21% właśnie idealnie się wpisuje te głupoty o których napisałem.
Wynik Menztena to jedno ale tam Rafałek miał 35% a Zandberg chyba 1.5%. Myślę że to było niemożliwe nawet na tamtą chwilę.
Jeśli chcemy teraz patrzeć na sondaże i wyciągać jakieś wnioski to jedynie można wyciągnąć średnią wszystkich sondaży z co najmniej z miesiąca.
I to też nam nie powie nam dokładnych wyników ale może pokazać ogólny trend, komu rośnie a komu spada.
0
@mkord Oczywiście ale to było przed samymi wyborami.
Kilka miesięcy wcześniej też OGB pokazywało głupoty.
Dlatego twierdzę że teraz każdy sondaż jest próbą kreacji rzeczywistości i mało ma z nią wspólnego.
1
@draxidox Przecież to jest żałosne co robi Gozdyra.
10
@Arkon Szczują na Ukraińców bo Ukraińcy nie mają szacunku do nas i do naszej historii. Proste.
2
@Jersi1 Tak o KILKU.
Menzten tu nie mówi o dzisiejszym zdarzeniu że państwo nie dało rady.
Tylko wysuwa poważne pytanie co gdyby tych dronów było kilkaset albo i nawet kilka tysięcy.
I co wtedy? Bylibyśmy w stanie w stanie się przed tym obronić?
4
@marcin62 Czyli nie można publiczne mówić o problemie xD
Najlepiej cicho siedzieć i udawać że wszystko ok a Polacy nadal nie będą mieli skutecznej ochrony.
Brawo!!!!
8
@marcin62 Menzten stwierdził fakty a tu niektórzy ładnie się zesrali.
Prawda w oczy kole?
3
@Aragorn33 Zajączkowska nigdzie nie twierdzi żeby nie pomagać Ukrainie.
Skończ już z tymi farmazonami.
U ciebie jest albo pomoc, uległość i dawanie dupy za darmo albo jesteś ruską onucą. Jest to obrzydliwe z twojej strony.
Powinniśmy wysyłać sprzęt i domagać się konkretnych rzeczy za to , tak postępuje poważne państwo jeśli tego nie rozumiesz to przykro mi.
6
Winnicki w punkt.
Też uważam że mimo trolli które zawsze są i będą to reakcja społeczeństwa była dobra.
Najważniejszy jest spokój a nie sianie strachu i poddawanie się presji z różnych stron.
7
@Aragorn33 No nie dogadamy.
Ty uważasz że Polska nadal ma kontynuować frajerską politykę zagraniczną i godzić się na brak szacunku wobec nas.
Ja uważam że można zatrzymać Rosję na Ukrainie i przy okazji zadbać o swoje interesy.
0
@Aragorn33 No i prawidłowo.
Robienie czegoś takiego tworzy niebezpieczny precedens.
5
@Aragorn33 Ale nikt nie mówi żeby nie wysyłać sprzętu na Ukrainę.
Co nie zmienia że Polska powinna domagać się czegoś w zamian jak np. rozwiązanie kwestii Wołynia i ogólnego szacunku bo na wdzięczność nie ma co liczyć.
Więc twoje komentarze w stronę polityków konfy uważam za bzdurę.
0
@gumaz Już bardziej Tuskowi wierzę niż jemu więc nawet nie ma co się zastanawiać i analizować czy to prawda czy nie.