0

@LeoMessiiBarcaPepa Materac z górnej półki może i być ale nie oznacza że jest dobry dla ciebie. Wiem bo ostatnio przerabiam temat i mam problem z wyborem.
Najważniejsze czy jest ci na nim wygodnie, jeśli się wiercisz to chyba nie.
Ile ważysz i jaki masz wzrost i materac?
A co do innych rzeczy to polecam opaskę na oczy,teraz nie wyobrażam sobie spania bez tego, jeszcze czasami używam stoperów.

0

@Tasde Nie było żadnych ustaleń xD
Według Rzeczpospolitej która ujawniła ten ich farmazon oni już wiedzieli praktycznie nad ranem 10 września.

0

@directedbyfcb Szkoda Benfiki...

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@Tasde Taka luźna informacja podana przez Bosackiego na arenie międzynarodowej xD


0

@Karol145 Przecież ja odnoszę się do fragmentu gdzie Tusk bredzi o tym że Polacy atakują za tą sytuację żołnierzy.
Człowieku trochę czytania ze zrozumieniem.

0

@Munio No pewnie tak ale nigdy nie wiadomo

0

@Kgorecki2500 Spokojnie na tą chwilę takie rzeczy tylko w Nigerii.

0

Piloci nawaleni a stewardessa pod wpływem zielonego.
Ładnie się bawią.


8

To co robią rządzący jest żałosne i obrzydliwe.

Dosłownie nikt nie obwinia wojska polskiego o tą sytuacje z rakietą a rząd który zatajał informacje i kłamał na arenie międzynarodowej.
A co oni robią? Wymyślili sobie narrację która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Tusk, Grabiec,Kosiniak chwilę temu i wielu innych.



2

Taka wygrana jaki klub.
Czyli obrzydliwa.

4

@J4no Przecież czerwo było ewidentne.

1

Karabach wychodzi na prowadzenie.

0

Piękna drukarnia.
Nie takie ręki są nie gwizdane notorycznie.
Jak można taką rękę odgwizdać.
Kryminał

6

Jaki karny xDDD
Bardziej przypadkowej ręki nie da się zrobić.
Oczywiście ręki z pierwszej połowy nie było...

1

No był zamach głową.
Czerwo bez dwóch zdań

1

Robercik to by się nie obrócił i by się z tą piłką nie zabrał xD

0

Hahaha ładny nur.
Oczywiście zahaczył o zawodnika Marsylii ale już kładł się wcześniej.
Żałosne
Oczywiście to karny bo wykorzystał głupotę zawodnika Marsylii.

1

Soczysty strzał, myślałem że wpadnie.

1

@Luciano99 Dej dej dej

1

@Konradowskyy No tak nie zmienia to faktu że to co Bosacki powiedział to jeden wielki farmazon na scenie międzynarodowej.

1

@MadafakinGuy Wcale nie mówił xDDD

6

Menzten w punkt.


0

@arasz1819 Wiem, już mnie @Comentateiro ostrzegał, mówił że mieliście razem wypadek z tym sprzętem.
Dzięki za pamięć.

25

Aubameyang
Do ciebie wnosimy błaganie
Byś sprawił
Realowi lanie.

0

@AmigoBlancos Nie.
Dziś Real na łeb 1:2

0

@Safrani I tu się mylisz bo składali interpelacje.
Wlasnie między innymi o system antydronowy kluczowych punktów, złożył go Szymański i jakiś drugi.
Albo odnośnie amunicji którą złożył Wipler.
Jeszcze było kilka innych .
Co do pomysłów na komisji to musiałbym bym poszperać bo dokładnie nie pamiętam ale też kilka było.
Po za tym trudno o realne działanie w sprawach wojska nie będąc u władzy.

5

@Safrani Gdzie była konfa że swoją racją miesiąc czy rok temu?
Przecież to politycy konfy cały czas trąbią o wojsku że trzeba konkretnych zmian.
Podczas ostatniej kampanii jednym z głównych rzeczy które Menzten gadał to właśnie było wojsko i też gadał o dronach.
Jak widać można chwilę wcześniej zauważyć pewne zagrożenia.
Akurat konfa to jedyna partia która na poważnie chce silnego wojska.

0

@Jakchcesz No będzie tak robił jeśli nie będziemy mieć systemu antydronowego.
Na jakiej planecie żyjesz?

2

Śliski Jaś xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?