Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiiBarcaPepa Materac z górnej półki może i być ale nie oznacza że jest dobry dla ciebie. Wiem bo ostatnio przerabiam temat i mam problem z wyborem.
Najważniejsze czy jest ci na nim wygodnie, jeśli się wiercisz to chyba nie.
Ile ważysz i jaki masz wzrost i materac?
A co do innych rzeczy to polecam opaskę na oczy,teraz nie wyobrażam sobie spania bez tego, jeszcze czasami używam stoperów.
0
@Tasde Nie było żadnych ustaleń xD
Według Rzeczpospolitej która ujawniła ten ich farmazon oni już wiedzieli praktycznie nad ranem 10 września.
0
@directedbyfcb Szkoda Benfiki...
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Tasde Taka luźna informacja podana przez Bosackiego na arenie międzynarodowej xD
0
@Karol145 Przecież ja odnoszę się do fragmentu gdzie Tusk bredzi o tym że Polacy atakują za tą sytuację żołnierzy.
Człowieku trochę czytania ze zrozumieniem.
0
@Munio No pewnie tak ale nigdy nie wiadomo
0
@Kgorecki2500 Spokojnie na tą chwilę takie rzeczy tylko w Nigerii.
0
Piloci nawaleni a stewardessa pod wpływem zielonego.
Ładnie się bawią.
8
To co robią rządzący jest żałosne i obrzydliwe.
Dosłownie nikt nie obwinia wojska polskiego o tą sytuacje z rakietą a rząd który zatajał informacje i kłamał na arenie międzynarodowej.
A co oni robią? Wymyślili sobie narrację która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Tusk, Grabiec,Kosiniak chwilę temu i wielu innych.
2
Taka wygrana jaki klub.
Czyli obrzydliwa.
4
@J4no Przecież czerwo było ewidentne.
1
Karabach wychodzi na prowadzenie.
0
Piękna drukarnia.
Nie takie ręki są nie gwizdane notorycznie.
Jak można taką rękę odgwizdać.
Kryminał
6
Jaki karny xDDD
Bardziej przypadkowej ręki nie da się zrobić.
Oczywiście ręki z pierwszej połowy nie było...
1
No był zamach głową.
Czerwo bez dwóch zdań
1
Robercik to by się nie obrócił i by się z tą piłką nie zabrał xD
0
Hahaha ładny nur.
Oczywiście zahaczył o zawodnika Marsylii ale już kładł się wcześniej.
Żałosne
Oczywiście to karny bo wykorzystał głupotę zawodnika Marsylii.
1
Soczysty strzał, myślałem że wpadnie.
1
@Luciano99 Dej dej dej
1
@Konradowskyy No tak nie zmienia to faktu że to co Bosacki powiedział to jeden wielki farmazon na scenie międzynarodowej.
1
@MadafakinGuy Wcale nie mówił xDDD
6
Menzten w punkt.
0
@arasz1819 Wiem, już mnie @Comentateiro ostrzegał, mówił że mieliście razem wypadek z tym sprzętem.
Dzięki za pamięć.
25
Aubameyang
Do ciebie wnosimy błaganie
Byś sprawił
Realowi lanie.
0
@AmigoBlancos Nie.
Dziś Real na łeb 1:2
0
@Safrani I tu się mylisz bo składali interpelacje.
Wlasnie między innymi o system antydronowy kluczowych punktów, złożył go Szymański i jakiś drugi.
Albo odnośnie amunicji którą złożył Wipler.
Jeszcze było kilka innych .
Co do pomysłów na komisji to musiałbym bym poszperać bo dokładnie nie pamiętam ale też kilka było.
Po za tym trudno o realne działanie w sprawach wojska nie będąc u władzy.
5
@Safrani Gdzie była konfa że swoją racją miesiąc czy rok temu?
Przecież to politycy konfy cały czas trąbią o wojsku że trzeba konkretnych zmian.
Podczas ostatniej kampanii jednym z głównych rzeczy które Menzten gadał to właśnie było wojsko i też gadał o dronach.
Jak widać można chwilę wcześniej zauważyć pewne zagrożenia.
Akurat konfa to jedyna partia która na poważnie chce silnego wojska.
0
@Jakchcesz No będzie tak robił jeśli nie będziemy mieć systemu antydronowego.
Na jakiej planecie żyjesz?
2
Śliski Jaś xD