0

@michal26 Z tymi 1,5 gola bym tak nie szarżował.
Ferranowi należy się krytyka ale Lewy też nie takie setki marnował.

0

Rozumiem jedną setkę ale druga to już jest przegięcie.

0

@LukaszFan Olmo jest znacznie bardziej regularny choć nie idealny.
Olmo ma problem z kontuzjami a nie z ustabilizowaniem formy

1

@PuszkinFan Od Yamala może i tak ale Lewy xD
Chłop jeszcze nie miał dobrego meczu w tym sezonie.

1

Ferminator dzisiaj świetny.
Szkoda że nie trzyma takiego poziomu cały czas.
Miewa genialne mecze ale większość to są występy po których nic nie możemy o nim powiedzieć,po prostu bywa bezbarwny.
Oby ustabilizował formę.

0

Roony sylwetką i sposobem poruszania się strasznie przypomina Desta.

0

@partymaker A Frenkie wnosi organizacje i drużyna funkcjonuje lepiej.
Całkiem inni piłkarze i dają co innego.

0

@Firestone No nie zgodzę się.
Ostatnie sezony to może porównywalny ale w prime Niemiec był znakomity pod tym względem jak nie najlepszy na świecie.

0

@Virusk3 Wyglądała na zamierzoną.
Ale czasami jest tak że zamierzona wygląda jak niezamierzona i odwrotnie.
Tylko Ferran wie co chciał zrobić

0

@adamek20151 Ferran z świetną asystą i co nadal będziesz płakał?

0

@RezerwowyWojtus Ale to będziemy mogli ocenić po meczu.
Taki Haaland,Lewy,Gyokeres czy Alvarez nie marnują setek?

0

@adamek20151 Odlejka wciąż trwa.

0

@SelloutCrowd Jego? xD hahahaha
A setki Olmo Yamala nie miały znaczenia?
A co powiesz o tragicznej obronie w tamtym meczu?

4

Ale tu jest płacz o Ferrana.
Zepsuł tylko jedną setkę,dopiero 20 minuta i jeszcze może dużo pokazać.

Narzekacie na niego tylko dlatego że Lewy siedzi na ławie.
Lewy ostatnio pokazał swoją grę i była ona tragiczna po wchodzeniu z ławki więc nie wiem czemu się go tak domagacie a sorka wiem dlaczego bO pOlAK.

2

Tragiczna śmierć.
Być szczęśliwym po obronie karnego a sekundy później zejść ze świata.


0

@adamek20151 Myśli że zaoszczędzi na fryzjerze.

0

@Kgorecki2500 Ale to są najlepsze desery a nienajgorsze ...

9

Z rodzynkami znalazł się na ostatnim miejscu.


0

@Kgorecki2500 A on nie miał być z serem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gumaz Nie zdarzyło mu się nie zapłacić na czas bo wcale im nie płaci

0

@maroon xD
Afd nie dobre ale bycie w koalicji z spd czy cdu to już okej haha.
Żukowska pokazała chamstwo a ty to popierasz,wniosek się sam nasuwa.

7

Żukowska ewidentnie w formie.
Czy jej prime nadchodzi?


https://x.com/ChlopWciazyx/status/1966580579337486422

5

@Szmulek A to tego nie widziałem.
Miałem wątpliwości ale to wyjście Belga wszystko zmienia.
100% czerwo.

2

Wyjaśnienie Sławka w sprawie jego głosowania o banderyzmie.
W skrócie:
PiS się ośmiesza że rządzili 8 lat i nic z tym nie zrobili a teraz krzyczą
Menzten twierdzi że zagłosował przeciwko bo godzi to w wolność słowa mimo że nie zgadza z takimi poglądami.
Twierdzi też że problem tkwi w Ukrainie i to oni powinni rozwiązać problem banderyzmu.


0

@norbi77 Tam Mbappe miał znacznie bliżej do bramki.
Jakby nam takie dali czerwo to ja był bym zły

3

Nie wiem czy bym dal czerwo.
Militao był daleko ale odległość do bramki też była spora i Brazylijczyk moim zdaniem by zdążył..

0

Też wam się popsuł flashcore i sofascore?

Pogoń miała wygrac bo był to pewniaczek od @Luciano99 więc nie wiem czemu oni tam wygraną korony pokazują.
Dziwne

0

@FcPortoFan1999 Mam wrażenie że w tym roku T1 zaczęło wcześniej niż zwykle grać dobrze a Gen.G wcześniej zaczęli grać słabiej xD

0

@Arden To była osobna poprawka czy wrzutka z innymi rzeczami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?