Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Z tymi 1,5 gola bym tak nie szarżował.
Ferranowi należy się krytyka ale Lewy też nie takie setki marnował.
0
Rozumiem jedną setkę ale druga to już jest przegięcie.
0
@LukaszFan Olmo jest znacznie bardziej regularny choć nie idealny.
Olmo ma problem z kontuzjami a nie z ustabilizowaniem formy
1
@PuszkinFan Od Yamala może i tak ale Lewy xD
Chłop jeszcze nie miał dobrego meczu w tym sezonie.
1
Ferminator dzisiaj świetny.
Szkoda że nie trzyma takiego poziomu cały czas.
Miewa genialne mecze ale większość to są występy po których nic nie możemy o nim powiedzieć,po prostu bywa bezbarwny.
Oby ustabilizował formę.
0
Roony sylwetką i sposobem poruszania się strasznie przypomina Desta.
0
@partymaker A Frenkie wnosi organizacje i drużyna funkcjonuje lepiej.
Całkiem inni piłkarze i dają co innego.
0
@Firestone No nie zgodzę się.
Ostatnie sezony to może porównywalny ale w prime Niemiec był znakomity pod tym względem jak nie najlepszy na świecie.
0
@Virusk3 Wyglądała na zamierzoną.
Ale czasami jest tak że zamierzona wygląda jak niezamierzona i odwrotnie.
Tylko Ferran wie co chciał zrobić
0
@adamek20151 Ferran z świetną asystą i co nadal będziesz płakał?
0
@RezerwowyWojtus Ale to będziemy mogli ocenić po meczu.
Taki Haaland,Lewy,Gyokeres czy Alvarez nie marnują setek?
0
@adamek20151 Odlejka wciąż trwa.
0
@SelloutCrowd Jego? xD hahahaha
A setki Olmo Yamala nie miały znaczenia?
A co powiesz o tragicznej obronie w tamtym meczu?
4
Ale tu jest płacz o Ferrana.
Zepsuł tylko jedną setkę,dopiero 20 minuta i jeszcze może dużo pokazać.
Narzekacie na niego tylko dlatego że Lewy siedzi na ławie.
Lewy ostatnio pokazał swoją grę i była ona tragiczna po wchodzeniu z ławki więc nie wiem czemu się go tak domagacie a sorka wiem dlaczego bO pOlAK.
2
Tragiczna śmierć.
Być szczęśliwym po obronie karnego a sekundy później zejść ze świata.
0
@adamek20151 Myśli że zaoszczędzi na fryzjerze.
0
@Kgorecki2500 Ale to są najlepsze desery a nienajgorsze ...
9
Z rodzynkami znalazł się na ostatnim miejscu.
0
@Kgorecki2500 A on nie miał być z serem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@gumaz Nie zdarzyło mu się nie zapłacić na czas bo wcale im nie płaci
0
@maroon xD
Afd nie dobre ale bycie w koalicji z spd czy cdu to już okej haha.
Żukowska pokazała chamstwo a ty to popierasz,wniosek się sam nasuwa.
7
Żukowska ewidentnie w formie.
Czy jej prime nadchodzi?
https://x.com/ChlopWciazyx/status/1966580579337486422
5
@Szmulek A to tego nie widziałem.
Miałem wątpliwości ale to wyjście Belga wszystko zmienia.
100% czerwo.
2
Wyjaśnienie Sławka w sprawie jego głosowania o banderyzmie.
W skrócie:
PiS się ośmiesza że rządzili 8 lat i nic z tym nie zrobili a teraz krzyczą
Menzten twierdzi że zagłosował przeciwko bo godzi to w wolność słowa mimo że nie zgadza z takimi poglądami.
Twierdzi też że problem tkwi w Ukrainie i to oni powinni rozwiązać problem banderyzmu.
0
@norbi77 Tam Mbappe miał znacznie bliżej do bramki.
Jakby nam takie dali czerwo to ja był bym zły
3
Nie wiem czy bym dal czerwo.
Militao był daleko ale odległość do bramki też była spora i Brazylijczyk moim zdaniem by zdążył..
0
Też wam się popsuł flashcore i sofascore?
Pogoń miała wygrac bo był to pewniaczek od @Luciano99 więc nie wiem czemu oni tam wygraną korony pokazują.
Dziwne
0
@FcPortoFan1999 Mam wrażenie że w tym roku T1 zaczęło wcześniej niż zwykle grać dobrze a Gen.G wcześniej zaczęli grać słabiej xD
0
@Arden To była osobna poprawka czy wrzutka z innymi rzeczami?