Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Przecież to nie o to chodzi.
Naprawdę to cię przerasta?
Chodzi o to żebyśmy byli przygotowani na to zagrożenie bo aktualnie nie jesteśmy.
Nie można strzelać rakietami za 8 mln do dronów bo putin będzie wysyłał takie drony co chwilę i nas zrujnuje nie musząc tu nawet pół żołnierza postawić.
Tu wojskowi MUSIELI to zrobić bo niemieli alternatywy przez nieudolne rządy ostatnich kilkunastu lat.
3
@draxidox Berkowicz to dzban ale też nie uważam że Sikorski jest wybitnym politykiem
On miał znacznie więcej wtop niż tylko wyzywanie innych prezydentów.
Kompletnie nie rozumiem tego ubóstwiania jego osoby.
Taki sam pajac jak inni tylko że troszkę lepiej się z tym kryje.
0
@Jakchcesz Co innego wyzysk a co innego oczekiwanie i kontrola czy twoi pracownicy pracują.
5
@Jakchcesz Bycie kapusiem jest śmieszne.
Natomiast ty jako przedsiębiorca też byś chciał by twoi pracownicy pracowali a nie się obijali
Na tym praca polega czyż nie?
0
@D10SLEO 2mln dolarów*
1
@mordini123 Bije po cm bo mu się opłaca,za każdy rekord jest dodatkowa kasa.
Jestem ciekaw Ile na treningach robi.
Też raczej bym obstawiał 6,45 ale kto wie, chłop to kosmita.
5
I tak to się kręci.
1
Duplantis to kot totalny.
To że ten rekord pobije jeszcze kilka razy jest pewne.
Pytanie gdzie on ma sufit.
Myślicie że 7m jest realne czy to już jest abstrakcja nawet dla niego?
0
@adamek20151 Tak ale on sam by pewnie musiał zrezygnować z ponad połowy pensji.
3
Tyle się mówi o dezinformacji...
0
@Safrani Tą bzdurę przecież nie on wymyślił.
Tak to haniebne podawać dalej takie farmazony.
Nie wiem czemu generalizujesz i przypisujesz sianie fejków tylko jednej stronie.
Mało to farmazonów i dezinformacji nam rząd przedstawia?
Przykład pierwszy z brzegu z dzisiaj.
Wiceminister Tomczyk chwali się że kiedyś Polska zestrzeliła ruski samolot.
Tylko że to Turcja zestrzeliła a my nie mieliśmy z tym nic wspólnego
1
@Comentateiro Dzbanek bo stwierdził fakty i wzywał do otrzeźwienia polityków by w końcu na poważnie zajęli się polską armią?
Już nie mówiąc że nastąpił atak na Menztena z tego powodu a dzień później połowa polityków stwierdziła to samo.
Są granice głupoty a ty już je przekraczasz.
2
@Herato Suarez zaczął odjeżdżać formą 5 lat natomiast zapomniałeś jak dodać kiedy panowie zaczęli dojeżdżać z formą.
Jak Suarez już był gwiazdą w lidze holenderskiej i troszkę później zaczynał już grę dla Live to Lewy był kopaczem ekstraklasy.
1
Ładnie zapakował.
1
@macio_944 Wygląda jakby to oni z kontrą wychodzili xD
1
@PuszkinFan
Chyba wynik źle wpisali bo z taką grą nie mieliśmy prawa wygrać.
Co myślisz?
0
@Kgorecki2500 Niech cie wynik nie zwiedzie.
Valencia była prawie lepsza :D
2
W ostatnich 3 meczach z Valencią Barcelona strzeliła
18 BRAMEK!!
Szaleństwo.
0
Koniec
Miło łatwo i przyjemnie.
Teraz dobrze wejść w LM
0
Fermin zagrał tą piętką tak jakby chciał oddać tą piłkę bo wiedział że jest na spalonym xD
0
Świetna podcinka.
1
Wychylony Lewy.
Trzeba linie narysować.
4
Bernal!!!
W końcu!
Oby nic się nie nawróciło.
0
Raphinhiaaaaa
Ale ta Valencia jest tragiczna
0
Valencia gra tak beznadziejnie że to szok.
Taki solidny klub był a tak się stoczyli.
1
Ferminator kto jak nie on dziś?
Piękna bramka
1
Ferminator kto jak nie
0
Centro strzał.
Ciekawe czy by wpadł jakby Rapha nie dotknął.
0
Odwrócił się świetnie ale strzał marny.
0
@LeszekFCB Gdzie napisałem że gra zajebiście?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.