9

@Aragorn33 Ale Zajączkowska ma tu 100% racji.
Nie wiem co ma wspólnego z tym Rosja.
Naprawdę trzeba byc odklejonym żeby domagać się w tej chwili Ukrainy w NATO lub UE.

8

Dzień dobry.
Nie ma to jak sobie smacznie spać w trakcie poruszenia na Rambli.

Widzę że odklejencow nie brakuje.
Niektórzy twierdzą że to Ukraińska prowokacja xD
Drudzy krzyczą " i co nie nasza wojna?". xD
A kolejni już na granicy czekają żeby uciekać xD
Dajcie spokój naprawdę.
Cieszmy się że nasze państwo sprawnie zareagowało na te ruskie prowokacje i tyle w temacie.


4

@Aragorn33 Ogromny sukces, zaciągnąć pożyczkę xD

0

@Bobo25 I rządy w Polsce przejmie La Rambla.
To już lepiej się powiesić zawczasu.

0

@FcPortoFan1999 oglądałem tylko dwie pierwsze mapy.
No cóż chyba trzeba znowu włączyć bo powinno dziko na ostatniej mapie.

0

@FioletoweOczy Ta jego Portugalia też gówno grała,nie dało się ich oglądać.
Wygrane Euro to był jeden wielki przypadek.

6

@esem91 Uważam że PZPN powinnien interweniować i stanowczo wywrzeć presję na tych pajaców z Uefa

5

Santos wyleciał w końcu.
Najważniejsze że odszkodowanie dostanie.


2

Można patrzeć na to godzinami.


1

Szkoda bo bilans bramkowy może grać bardzo dużą rolę pod koniec eliminacji.

0

Niby jedną strzelił ale tak po za tym zmarnował setkę i miał tragiczną pierwszą połowę.
No tak średnio bym powiedział.

1

@elitive Poprawiłem po sekundzie bo na szczęście zauważyłem

2

A Niemcy męczą się z Irlandią Północną.
Piękny dzień dzisiaj.

0

Finał MŚ
Hiszpania Argentyna
Tak to widzę

0

Pedri dwa gole
Ferran gol
Yamal dwie asysty.

A jak tam reprezentanci Hiszpanii z Realu?
Hehehe

1

@MirusAmisz Nie wiem co chciał ale zmarnował genialną sytuacje.

0

Lewy powinien to strzelić.
To była setka, na szczęście Kamiński dobił.

4

Hiszpania demoluje Turków

0

Dobrze że mam po wifi a nie po kablu hehe


4

Piękna asyta Ziela.

2

Pedri z asystą.


3

Hiszpania 3:0.
Drugi gol Merino

1

Lewy tragiczny.
Chyba najgorszy na boisku.

1

Irlandia Północna gol na 1:1 z Niemcami!!!

0

Finowie strasznie są nieruchawi dzisiaj.
Spóźnieni, słabo biegają,nie umieją się utrzymać przy piłce, brak jakiejkolwiek dynamiki.
U nas to dzisiaj jest i zasłużenie wygrywamy.

3

Pedri powinnien dostać ZP
Change my mind.

5

Złoto.


1

@Comentateiro W tym roku piłem nie więcej niż 5 razy.
Zazwyczaj to było 1 piwko i raz grubo na urodzinach znajomego.
Do sylwestra raczej nie zamierzam pić.
Siłownia i dieta,forma jest robiona.

1

@Comentateiro Nieeee.
Mam Finlandie na kuponie.

2

Duduś chyba się przygotowuje do roli aktora.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?