Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Aragorn33 Ale Zajączkowska ma tu 100% racji.
Nie wiem co ma wspólnego z tym Rosja.
Naprawdę trzeba byc odklejonym żeby domagać się w tej chwili Ukrainy w NATO lub UE.
8
Dzień dobry.
Nie ma to jak sobie smacznie spać w trakcie poruszenia na Rambli.
Widzę że odklejencow nie brakuje.
Niektórzy twierdzą że to Ukraińska prowokacja xD
Drudzy krzyczą " i co nie nasza wojna?". xD
A kolejni już na granicy czekają żeby uciekać xD
Dajcie spokój naprawdę.
Cieszmy się że nasze państwo sprawnie zareagowało na te ruskie prowokacje i tyle w temacie.
4
@Aragorn33 Ogromny sukces, zaciągnąć pożyczkę xD
0
@Bobo25 I rządy w Polsce przejmie La Rambla.
To już lepiej się powiesić zawczasu.
0
@FcPortoFan1999 oglądałem tylko dwie pierwsze mapy.
No cóż chyba trzeba znowu włączyć bo powinno dziko na ostatniej mapie.
0
@FioletoweOczy Ta jego Portugalia też gówno grała,nie dało się ich oglądać.
Wygrane Euro to był jeden wielki przypadek.
6
@esem91 Uważam że PZPN powinnien interweniować i stanowczo wywrzeć presję na tych pajaców z Uefa
5
Santos wyleciał w końcu.
Najważniejsze że odszkodowanie dostanie.
2
Można patrzeć na to godzinami.
1
Szkoda bo bilans bramkowy może grać bardzo dużą rolę pod koniec eliminacji.
0
Niby jedną strzelił ale tak po za tym zmarnował setkę i miał tragiczną pierwszą połowę.
No tak średnio bym powiedział.
1
@elitive Poprawiłem po sekundzie bo na szczęście zauważyłem
2
A Niemcy męczą się z Irlandią Północną.
Piękny dzień dzisiaj.
0
Finał MŚ
Hiszpania Argentyna
Tak to widzę
0
Pedri dwa gole
Ferran gol
Yamal dwie asysty.
A jak tam reprezentanci Hiszpanii z Realu?
Hehehe
1
@MirusAmisz Nie wiem co chciał ale zmarnował genialną sytuacje.
0
Lewy powinien to strzelić.
To była setka, na szczęście Kamiński dobił.
4
Hiszpania demoluje Turków
0
Dobrze że mam po wifi a nie po kablu hehe
4
Piękna asyta Ziela.
2
Pedri z asystą.
3
Hiszpania 3:0.
Drugi gol Merino
1
Lewy tragiczny.
Chyba najgorszy na boisku.
1
Irlandia Północna gol na 1:1 z Niemcami!!!
0
Finowie strasznie są nieruchawi dzisiaj.
Spóźnieni, słabo biegają,nie umieją się utrzymać przy piłce, brak jakiejkolwiek dynamiki.
U nas to dzisiaj jest i zasłużenie wygrywamy.
3
Pedri powinnien dostać ZP
Change my mind.
5
Złoto.
1
@Comentateiro W tym roku piłem nie więcej niż 5 razy.
Zazwyczaj to było 1 piwko i raz grubo na urodzinach znajomego.
Do sylwestra raczej nie zamierzam pić.
Siłownia i dieta,forma jest robiona.
1
@Comentateiro Nieeee.
Mam Finlandie na kuponie.
2
Duduś chyba się przygotowuje do roli aktora.