0

@malypuzon Że co spadło?
Zobacz ile strzałów oddała z Lewym a ile z Ferranem.
Lewy w tym meczu kompletnie nic nie zrobił tak samo jak Ferran.

0

No i git.
Gra raczej słaba ale wynik najważniejszy.
Szkoda bramki bo uwalilo mi 1k PLN :(

0

No i tysiak poszedł się je....
A trzeba było 800 wypłacać.
Chyba że coś strzelimy

0

Tak to jest z Ferminem.
Potrafi zagrać fenomenalny mecz by potem wrócił do swojego przeciętnego poziomu.

0

Ole na trybunach xD
Coś cichutko kibice Newcastle siedzą

3

Po co Newcastle oddaje strzały?
Przecież Garcia u nas na bramce stoi.
Bezsens.

1

@Jakchcesz Wybacz ale to pójdzie na poważne inwestycje czyli kolejne pewniaczki.
Ale spokojnie najpierw City i Barca najpierw muszą dowieźć co najmniej dwubramkowe prowadzenie.

2

Rashford zasłużył na krytykę ale teraz w drugiej połowie należy pochwalić.
Szczególnie za tą drugą bramkę.
Golazo.

0

Hahahahaha
Grać taką kupę strzelić dwie bramki i w tym jedną kapitalną.
No niemożliwe :D

1

Dawać Barca jeszcze jedną
I tysiak wpadnie.

0

@adamek20151 Jakbyś zauważył to czepiałem się już Fermina czy Rashforda i uważam że ten pierwszy najbardziej psuje nam gre bo jest niewidoczny a to on powinnien brać ciężar gry wysoko.
Lewy jest bezużyteczny i nic nie robi więc mam zakłamywać rzeczywistość?

0

O Lewandowski pojawił się na ekranie.
To on gra?

0

xD
Bramka trochę z pupy tym bardziej że Rashford strzelił który był tragiczny

1

Zmiany panie Flick bo gra się nie klei

2

@NeyJr11 Tak mityczna fizyczna gra xD
Takim gadaniem Hiszpania nigdy by nic nie wygrała a liga hiszpańska byłaby słaba jak siki pająka.
Olmo musi wejść bo Fermina w naszej grze nie ma

1

@GOATjestJestJeden Tylko powiedz że takie analizy są płatne 200€/h.

0

@misterio Mam nadzieję że ci nie chodzi o drugą połowę sezonu...

4

Fermin kompletnie jest niewidoczny i psuje nam gre.
Frenkie i Pedri nie mają z kim grać i próbują klepać między sobą co jest bezsensowne bo nie mają opcji podania wyżej gdzie powinnien być Fermin między liniami.

Natychmiast do zmiany.

1

@kuz Ale co rozkminil?
Tu jest wina tylko i wyłącznie Fermina.
Nie pokazuje się między liniami,nie wychodzi do piłki.
Pedri nie mam z kim grać po prostu.

0

To nie jest mecz gdzie musimy grać skrzydłami bo miejsca jest sporo.
Ferran za Rashforda i Olmo za Fermina.


0

Fermin i Rashford do zmiany.
Pierwszy nie odnajduje się gdy trzeba utrzymać się przy piłce a drugi prezentuje cały czas ten sam tragiczny poziom.

1

Garcia jest niemożliwy.
Jeszcze kilka meczy takich jak ten LM i będziemy mogli spekulować czy nie jest najlepszy na świecie aktualnie.

0

Fermin miał zawsze problem by pokazać się do rozegrania między liniami.
On lubi wychodzić za plecy obrońców.
Póki co Pedri czy FDJ nie mają z kim grać.

0

@kemyt1995 Jak on się tam lepiej czuje niż na lewej.
Dziś słabo ale to jego ulubiona pozycja.
Tak grywał zawsze zanim pojawił się w Barcelonie,ostatnio zanotował genialne wejście grając na prawej stronie.

2

Fati by trafił...

0

Carrefour zawija w Polsce interes.


0

@Objectivo On też musi mieć kręcony licznik.
Mimo że i tak tych komentarzy chorą ilość to pisanie 100 komentarzy dziennie jest niemożliwe xD

1

@July_6_BcN @gumaz
Tak kręcony licznik, konto założone w 2014 roku.
Trudno by mi było napisać 17k komentarzy przez dwa lata xD

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie mogłem odpisać bo miałem bana xD
Jaki konkretnie model tego materaca?
Radzę ci żebyś najlepiej przeszedł do sklepu z materacami i po prostu je przetestował, bo tak naprawdę się wybiera materac.

2

Witam wszystkich po tygodniowym banie otrzymanym wczoraj.

Ponad 10 lat w serwisie i pierwszy ban który był totalnie z kosmosu.
Komentarz który był żartem i raczej rozluźniał atmosferę między zwaśnionymi użytkownikami był uznany za prowokacje.
Już nie chce komentować osoby która to zgłosiła ale człowieku więcej luzu.
Mimo że moderacja twardo stała przy swoim a ja przy swoim to dostałem unbana za co bardzo dziękuję.

Najważniejsze że dziś Barca gra, lecimy po 3pkt !


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?