Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Kot był żywy, próbował się wydostać bo są ślady pazurów.
Co za sk....
To samo bym jemu zrobił.
4
Rafałek bardzo niekorzystnie z tym wąsem Wygląda
Mam wrażenie że od razu z 5-10 lat mu przybyło.
2
@FcPortoFan1999 Za dużo wymagasz od niego :D
5
Barcelona z Polkami w składzie wygrywa LM na polskiej ziemi.
Tak to musi być.
15
@macio_944 Tylko że Sławek nie zaczął o tym mówić wczoraj w krytycznym momencie.
On o tym cały czas mówił w kampanii wyborczej a wczoraj jedynie powtórzył.
Pięknie się ogląda te wasze fikołki.
9
Komentarz usunięty
0
@michal26 OGB nawet ostatnio pokazywało sondaż który pokazywał jakie wydarzenia miały wpływ na kampanie.
Na ostatnim miejscu była debata w Końskich czyli tak jak myślałem że ludzie przecenili ten event.
Uważam że ten sondaz gdzie Menzten miał 21% właśnie idealnie się wpisuje te głupoty o których napisałem.
Wynik Menztena to jedno ale tam Rafałek miał 35% a Zandberg chyba 1.5%. Myślę że to było niemożliwe nawet na tamtą chwilę.
Jeśli chcemy teraz patrzeć na sondaże i wyciągać jakieś wnioski to jedynie można wyciągnąć średnią wszystkich sondaży z co najmniej z miesiąca.
I to też nam nie powie nam dokładnych wyników ale może pokazać ogólny trend, komu rośnie a komu spada.
0
@mkord Oczywiście ale to było przed samymi wyborami.
Kilka miesięcy wcześniej też OGB pokazywało głupoty.
Dlatego twierdzę że teraz każdy sondaż jest próbą kreacji rzeczywistości i mało ma z nią wspólnego.
1
@draxidox Przecież to jest żałosne co robi Gozdyra.
10
@Arkon Szczują na Ukraińców bo Ukraińcy nie mają szacunku do nas i do naszej historii. Proste.
2
@Jersi1 Tak o KILKU.
Menzten tu nie mówi o dzisiejszym zdarzeniu że państwo nie dało rady.
Tylko wysuwa poważne pytanie co gdyby tych dronów było kilkaset albo i nawet kilka tysięcy.
I co wtedy? Bylibyśmy w stanie w stanie się przed tym obronić?
4
@marcin62 Czyli nie można publiczne mówić o problemie xD
Najlepiej cicho siedzieć i udawać że wszystko ok a Polacy nadal nie będą mieli skutecznej ochrony.
Brawo!!!!
8
@marcin62 Menzten stwierdził fakty a tu niektórzy ładnie się zesrali.
Prawda w oczy kole?
3
@Aragorn33 Zajączkowska nigdzie nie twierdzi żeby nie pomagać Ukrainie.
Skończ już z tymi farmazonami.
U ciebie jest albo pomoc, uległość i dawanie dupy za darmo albo jesteś ruską onucą. Jest to obrzydliwe z twojej strony.
Powinniśmy wysyłać sprzęt i domagać się konkretnych rzeczy za to , tak postępuje poważne państwo jeśli tego nie rozumiesz to przykro mi.
6
Winnicki w punkt.
Też uważam że mimo trolli które zawsze są i będą to reakcja społeczeństwa była dobra.
Najważniejszy jest spokój a nie sianie strachu i poddawanie się presji z różnych stron.
7
@Aragorn33 No nie dogadamy.
Ty uważasz że Polska nadal ma kontynuować frajerską politykę zagraniczną i godzić się na brak szacunku wobec nas.
Ja uważam że można zatrzymać Rosję na Ukrainie i przy okazji zadbać o swoje interesy.
0
@Aragorn33 No i prawidłowo.
Robienie czegoś takiego tworzy niebezpieczny precedens.
5
@Aragorn33 Ale nikt nie mówi żeby nie wysyłać sprzętu na Ukrainę.
Co nie zmienia że Polska powinna domagać się czegoś w zamian jak np. rozwiązanie kwestii Wołynia i ogólnego szacunku bo na wdzięczność nie ma co liczyć.
Więc twoje komentarze w stronę polityków konfy uważam za bzdurę.
0
@gumaz Już bardziej Tuskowi wierzę niż jemu więc nawet nie ma co się zastanawiać i analizować czy to prawda czy nie.
9
@Aragorn33 Ale Zajączkowska ma tu 100% racji.
Nie wiem co ma wspólnego z tym Rosja.
Naprawdę trzeba byc odklejonym żeby domagać się w tej chwili Ukrainy w NATO lub UE.
8
Dzień dobry.
Nie ma to jak sobie smacznie spać w trakcie poruszenia na Rambli.
Widzę że odklejencow nie brakuje.
Niektórzy twierdzą że to Ukraińska prowokacja xD
Drudzy krzyczą " i co nie nasza wojna?". xD
A kolejni już na granicy czekają żeby uciekać xD
Dajcie spokój naprawdę.
Cieszmy się że nasze państwo sprawnie zareagowało na te ruskie prowokacje i tyle w temacie.
4
@Aragorn33 Ogromny sukces, zaciągnąć pożyczkę xD
0
@Bobo25 I rządy w Polsce przejmie La Rambla.
To już lepiej się powiesić zawczasu.
0
@FcPortoFan1999 oglądałem tylko dwie pierwsze mapy.
No cóż chyba trzeba znowu włączyć bo powinno dziko na ostatniej mapie.
0
@FioletoweOczy Ta jego Portugalia też gówno grała,nie dało się ich oglądać.
Wygrane Euro to był jeden wielki przypadek.
6
@esem91 Uważam że PZPN powinnien interweniować i stanowczo wywrzeć presję na tych pajaców z Uefa
5
Santos wyleciał w końcu.
Najważniejsze że odszkodowanie dostanie.
2
Można patrzeć na to godzinami.
1
Szkoda bo bilans bramkowy może grać bardzo dużą rolę pod koniec eliminacji.
0
Niby jedną strzelił ale tak po za tym zmarnował setkę i miał tragiczną pierwszą połowę.
No tak średnio bym powiedział.