Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@norbi77 Starcie ostateczne
Schnepf vs Danusia
Edit: Debate by musiała prowadzić "neutralna" Gozdyra
1
@Ghostface Za darmo i bardzo niską pensją tak.
11
Szkoda tej LM.
Naprawdę było to do ugrania.
Trzeba jednak się cieszyć bo piękny był to sezon
6
Ach koniec sezonu.
Spokojnie.
Za tydzień wybory
Potem unieważnienie ich
Wojna domowa
Saga transferowa
Pre sezon i będziemy z powrotem !
Szybko zleci
0
@KrwawiaceoczyVEB i gdzie ta wcinka?
0
Lewy coś taki smutny się zrobił xD
1
Jak nie było spalonego to faul i karny
4
Lazio kompromitacja totalna.
Grając z ogórkiem grając pół meczu jednego więcej przewalili puchary xd
Szkoda Pedro
0
@FcPortoFan1999 Ktoś musiał zdjęcie zrobić
3
Pena top interwencja
4
Yamal bez sensu.
Pedri miał hektary miejsca po prawej stronie
10
@barcelonaLM xD
2
Popsuł to.
To musi być gol.
1
AKTUALIZACJA pichichi
Jednak pogrzebałem trochę i tak naprawdę nie ma nigdzie warunków kto zdobywa króla strzelców przy równej liczbie goli.
Różne źródła różnie podają.
Niestety tak jest bo nagrodę przyznaje Marca a nie liga.
1
@kuz Lewy ma mniej
0
@tbas Ale czemu do Valencii?
Ta drużyna jest strasznie niepewna sportowo i instytucjonalnie.
1
Dużo osób pyta.
Przy równej liczbie bramek pichichi zdobywa piłkarz z mniejszą ilością minut.
Czyli Lewandowski bo ma około 300 minut mniej
2
@kuz @norbi77
Tu się liczba minut liczy
0
@Herato Ale tu nie chodzi tylko o bramki.
Mecz trwa 90 minut i na boisku trzeba pracować a nie tylko wykończyć akcje.
Po za tym zapominasz że on ma kosmiczną pensje
0
@Bartula Liczba minut.
0
Nie oszukujmy się to się nie wydarzy
Czyli się wydarzy xD
3
Mbappe pełne gacie
0
Gavi daje rady Yamalowi jak wjechać w gościa za chwilę by uniknąć żółtka
3
Ładne wykończenie
0
Ależ błąd Bilbao
0
Ale gramy kupę mamy po mistrzostwie...
0
@BorzyKrzys @Murazor xD
Do pisiora mi bardzo bardzo daleko.
Jestem wyborcą konfy to po pierwsze.
Po drugie czy jestem fanem Lazio?
Nie, lubię po prosto ich i Atalante z Serie A i wolę ich niż Rome nie mówiąc o Juve.
Też warto dodać że życzę jak najlepiej Pedro
0
Oby Lazio w LM.
0
Po piękne zwycięstwo w ostatnim meczu!
0
@Vurt To Yamal gra na dwóch skrzydłach na raz?