Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gosciuu To się cofnij gdzie chcesz w historii.
Dzietność była większa bez aborcji czy mieszkań dla każdego.
3
@AlphaNumeric Jest to absurd ogromny.
Aborcja na życzenie była w powojennej Polsce?
Nie a dzietność była znakomita
1
@michaleu Czemu od razu wyznawców
Ja sam uznaje go za pajaca i hipokrytę ale jego działalność w tych wyborach to ogromny plus.
8
Stano gotuj ją dalej.
0
@AlphaNumeric Gdzie powiedział że to wina kobiet? xD
10
Schnepf jeszcze się jąka po tym KO
Hahahahabbaha
0
@BorzyKrzys Ja mieszkam w wieżowcu z wielkiej płyty z lat pięćdziesiątych i jest git.
Oczywiście jest kilka problemów technologicznych ale bez problemu idzie się przyzwyczaić jak np kiepska wentylacja w łazienkach.
Wstępnie zakładano że te wieżowce będą do rozbiórki po 30 latach a wyjdzie na to że przeżyją jeszcze te patodeweleporki.
1
@FcPortoFan1999 A co? Hernandez Hernandez na wylocie?
0
Prezydent Zabrza Rupniewska (bezpartyjna z poparciem od KO)najprawdopodobniej odwołana w referendum odwoławczym.
0
@Pedri16Future Takie że ludzie zazwyczaj pamiętają to co na końcu i kandydat ma więcej czasu na przygotowanie odpowiedzi.
0
Jutro debata w TVP!
Kolejność wypowiedzi.
Trzaskowski miał 0.39% szans na to że w 3 rundach będzie mówił ostatni.
2
Tak to właśnie wygląda.
https://m.jbzd.com.pl/obr/4109827/sedziowie
7
Hernandez Hernandez dziś:
8
Pamiętacie u nas Vermaelena ?
Szklany ale jak grał to topka światowa.
Niestety Christensen to taki sam okaz.
Gra genialnie ale niestety te urazy...
1
@PatrychoO To żeś do pieca dojebal ładnie
Złoto
6
Dobra wiadomość!
Odpady ludzkie zatrzymane.
2
Jak dowieziemy ligę to powinniśmy dostać dwa puchary
Za wygranie ligi
Za wygranie z żołnierzami madryckimi w żółtych koszulkach.
Cały sezon okradali nas.
0
Campeones!!!!!!
0
Mamy to!!
To jest koniec!!!!!
2
I nie ma żółtej xD
1
Balde łamał linie.
Mbappe beznadziejny strzał
0
Gra tyłem do bramki Ferrana to była poezja dzisiaj
0
Was to dziwi?
Tak jakby pierwszy razy
przekręcili nas
0
Ta Ręka wcale tak idealnie przy ciele nie była.
0
@SelloutCrowd Hahahahahahahahahah
0
Te przepisy to żart.
W takich sytuacjach to powinien być karny
0
Źle Fermin.
Powinien grać do Torresa i od razu wyjść na pozycję
1
@Commando Kłamstwo.
Gra genialnie
0
Frenkie jest dzisiaj absolutnie genialny
0
Za dużo po Brazylijsku.
Za mało po Niemiecku.
Trzeba szybko zamknąć ten mecz