2

@Gosciuu To się cofnij gdzie chcesz w historii.
Dzietność była większa bez aborcji czy mieszkań dla każdego.

3

@AlphaNumeric Jest to absurd ogromny.
Aborcja na życzenie była w powojennej Polsce?
Nie a dzietność była znakomita


1

@michaleu Czemu od razu wyznawców
Ja sam uznaje go za pajaca i hipokrytę ale jego działalność w tych wyborach to ogromny plus.

8

Stano gotuj ją dalej.

0

@AlphaNumeric Gdzie powiedział że to wina kobiet? xD

10

Schnepf jeszcze się jąka po tym KO
Hahahahabbaha

0

@BorzyKrzys Ja mieszkam w wieżowcu z wielkiej płyty z lat pięćdziesiątych i jest git.
Oczywiście jest kilka problemów technologicznych ale bez problemu idzie się przyzwyczaić jak np kiepska wentylacja w łazienkach.
Wstępnie zakładano że te wieżowce będą do rozbiórki po 30 latach a wyjdzie na to że przeżyją jeszcze te patodeweleporki.

1

@FcPortoFan1999 A co? Hernandez Hernandez na wylocie?

0

Prezydent Zabrza Rupniewska (bezpartyjna z poparciem od KO)najprawdopodobniej odwołana w referendum odwoławczym.


0

@Pedri16Future Takie że ludzie zazwyczaj pamiętają to co na końcu i kandydat ma więcej czasu na przygotowanie odpowiedzi.

0

Jutro debata w TVP!
Kolejność wypowiedzi.
Trzaskowski miał 0.39% szans na to że w 3 rundach będzie mówił ostatni.


2

7

Hernandez Hernandez dziś:


8

Pamiętacie u nas Vermaelena ?
Szklany ale jak grał to topka światowa.
Niestety Christensen to taki sam okaz.
Gra genialnie ale niestety te urazy...

1

@PatrychoO To żeś do pieca dojebal ładnie
Złoto

6

Dobra wiadomość!
Odpady ludzkie zatrzymane.


2

Jak dowieziemy ligę to powinniśmy dostać dwa puchary
Za wygranie ligi
Za wygranie z żołnierzami madryckimi w żółtych koszulkach.
Cały sezon okradali nas.

0

Campeones!!!!!!

0

Mamy to!!
To jest koniec!!!!!

2

I nie ma żółtej xD

1

Balde łamał linie.
Mbappe beznadziejny strzał

0

Gra tyłem do bramki Ferrana to była poezja dzisiaj

0

Was to dziwi?
Tak jakby pierwszy razy
przekręcili nas

0

Ta Ręka wcale tak idealnie przy ciele nie była.

0

@SelloutCrowd Hahahahahahahahahah

0

Te przepisy to żart.
W takich sytuacjach to powinien być karny

0

Źle Fermin.
Powinien grać do Torresa i od razu wyjść na pozycję

1

@Commando Kłamstwo.

Gra genialnie

0

Frenkie jest dzisiaj absolutnie genialny

0

Za dużo po Brazylijsku.
Za mało po Niemiecku.

Trzeba szybko zamknąć ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?