5

Chłop Sam na naszej połowie i oddaje strzał na oczach 7 naszych piłkarzy.
Wstyd

1

Oczywiście gol po błędach.

1

Maszyna ruszyła

0

@Tasde A co on zmienia w tym momencie?
Z Litwą było lepiej?

1

Bogusz świetny fake shot xD

1

I ten trener Malty z stoperem
Jakbym widział mojego wuefistę xD

1

Najgroźniejsza akcja w meczu xd

6

Probierz po meczu:
Malta nas zaskoczyła, wyszła na boisko

6

@tomek8756 Taka jest prawda.
Nawet było takie nagranie z Zielińskim który po przegranym meczu mial bekę i się uśmiechał przed wywiadem a jak się zorientował że już leci wywiad na żywo to zrobił poważną i smutną minę.

1

"Na miejscu Roberta Lewandowskiego większość piłkarzy już dawno by odpuściła."
Tak głupia teza że szkoda czasu ją obalać.
Lewy gra do teraz w kadrze by śrubować wyniki indywidualne a nie myśli o wygranej czegokolwiek.

4

Ktoś kto domaga się Lewego który tak naprawdę też gówno gra na jakiś cieniasów z Malty powinnien się rozpędzić i walnąć baranka w ścianę.
Powinniśmy wyjść rezerwami i walnąć że trzy bramki do przerwy a nie debatować jaki skład byłby najlepszy Maltę.

4

@MesQueUnClub_87 Działa
NFZ
Wybierz jedno

1

@mordini123 Byłem przekonany że wygrany gra w naszej grupie.
A faktycznie to Holandia zagra nami.

0

To ile Ferran bramek strzeli w Warszawie?

2

Ale tego Yamala to jak najszybciej trza się pozbyć.
Dzwonić do Jagi i może zgodzą się wymienić go na Pululu.

5

Holandia zesrala się w karnych?
Nowe,nie znałem.

2

Pedri musisz!!!!

0

Yamal :(
Słabo wykonany karny

1

Ferran ładnie to trzeba przyznać

1

Pirlo w meczu legend strzela genialnego wolnego.
To jak jazda na rowerze tego się nie zapomina.


1

Nie wiem co oni tam biorą ale też chce.
Janusz Kowalski proszę państwa.


1

@Kgorecki2500 Czysta woda:)

2

Tomaszewski xD


4

Bednarek:
"Najważniejsze aspekty nam wyszły, zagraliśmy na zero z czym mieliśmy ostatnio problem"
Co oni tam ćpią?

0

Jakub Kamiński:
"Litwini zaskoczyli nas dobrą organizacją gry"
Oni są poważni?

13

Probierz po meczu:
"Kontrolowaliśmy mecz"
"Stwarzaliśmy sobie okazję"
"Litwa dawno nie przegrała więcej niż jedną bramką"
Szkoda to nawet komentować.

2

Tak będzie xD


3

Żenada i kompromitacja.

2

Ogromna radość.
Bramka po rykoszecie w 80 minucie z reprezentacją czwartej kategorii.

3

Reprezentacje się rozwijają a my się cofamy.
Ostatnio graliśmy z Szkocją i oni potrafili grać ładnie i rozsądnie piłką.
Litwa to samo dzisiaj momentami.
A my gdzie jesteśmy w tej chwili?

Zdelegalizować tych piłkarzy, trenerów i polskie szkolenie bo tu nie ma pół pozytywnej rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?