Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Chłop Sam na naszej połowie i oddaje strzał na oczach 7 naszych piłkarzy.
Wstyd
1
Oczywiście gol po błędach.
1
Maszyna ruszyła
0
@Tasde A co on zmienia w tym momencie?
Z Litwą było lepiej?
1
Bogusz świetny fake shot xD
1
I ten trener Malty z stoperem
Jakbym widział mojego wuefistę xD
1
Najgroźniejsza akcja w meczu xd
6
Probierz po meczu:
Malta nas zaskoczyła, wyszła na boisko
6
@tomek8756 Taka jest prawda.
Nawet było takie nagranie z Zielińskim który po przegranym meczu mial bekę i się uśmiechał przed wywiadem a jak się zorientował że już leci wywiad na żywo to zrobił poważną i smutną minę.
1
"Na miejscu Roberta Lewandowskiego większość piłkarzy już dawno by odpuściła."
Tak głupia teza że szkoda czasu ją obalać.
Lewy gra do teraz w kadrze by śrubować wyniki indywidualne a nie myśli o wygranej czegokolwiek.
4
Ktoś kto domaga się Lewego który tak naprawdę też gówno gra na jakiś cieniasów z Malty powinnien się rozpędzić i walnąć baranka w ścianę.
Powinniśmy wyjść rezerwami i walnąć że trzy bramki do przerwy a nie debatować jaki skład byłby najlepszy Maltę.
4
@MesQueUnClub_87 Działa
NFZ
Wybierz jedno
1
@mordini123 Byłem przekonany że wygrany gra w naszej grupie.
A faktycznie to Holandia zagra nami.
0
To ile Ferran bramek strzeli w Warszawie?
2
Ale tego Yamala to jak najszybciej trza się pozbyć.
Dzwonić do Jagi i może zgodzą się wymienić go na Pululu.
5
Holandia zesrala się w karnych?
Nowe,nie znałem.
2
Pedri musisz!!!!
0
Yamal :(
Słabo wykonany karny
1
Ferran ładnie to trzeba przyznać
1
Pirlo w meczu legend strzela genialnego wolnego.
To jak jazda na rowerze tego się nie zapomina.
1
Nie wiem co oni tam biorą ale też chce.
Janusz Kowalski proszę państwa.
1
@Kgorecki2500 Czysta woda:)
2
Tomaszewski xD
4
Bednarek:
"Najważniejsze aspekty nam wyszły, zagraliśmy na zero z czym mieliśmy ostatnio problem"
Co oni tam ćpią?
0
Jakub Kamiński:
"Litwini zaskoczyli nas dobrą organizacją gry"
Oni są poważni?
13
Probierz po meczu:
"Kontrolowaliśmy mecz"
"Stwarzaliśmy sobie okazję"
"Litwa dawno nie przegrała więcej niż jedną bramką"
Szkoda to nawet komentować.
2
Tak będzie xD
3
Żenada i kompromitacja.
2
Ogromna radość.
Bramka po rykoszecie w 80 minucie z reprezentacją czwartej kategorii.
3
Reprezentacje się rozwijają a my się cofamy.
Ostatnio graliśmy z Szkocją i oni potrafili grać ładnie i rozsądnie piłką.
Litwa to samo dzisiaj momentami.
A my gdzie jesteśmy w tej chwili?
Zdelegalizować tych piłkarzy, trenerów i polskie szkolenie bo tu nie ma pół pozytywnej rzeczy.