1

@lambard Ja myślę że Pena już podjął decyzję o opuszczeniu Barcelony.
Gdy byl na wypożyczeniu w Galatasaray to radził sobie tam bardzo dobrze.
Myślę że niejeden klub będzie go chciał jako pierwszego bramkarza.

3

I to jest news


2

Alisson podobno tez dziś klasa światowa i praktycznie sam wybronił im wynik.

1

Piękny strzał.
Brawo Raphinhia!!!

1

Casado, Ferran na drugą połowę
Lewy i Raphinhia zjazd do bazy

1

Co on zrobił?
To powinien być strzał

4

Brawo Balde, niezły rajd

0

Coś strzeliło na stadionie czy mi się wydawało?

0

@MesQueUnClub96 Potrzebujemy przede wszystkim szybkich i wybieganych piłkarzy.
A nie kloca który piłki nie dotknie bo będzie mało akcji ofensywnych z racji czerwa.

1

Raphinhia się nie spodziewał tego podania niestety bo się zatrzymał w pewnym momencie l.
Szkoda

0

@Pitinho Jaki autobus?
Z Lewym który nie biega hahaha

1

Wiadomo pupilek musi grać.

1

@kryhaa Oczywiście że Lewego.
Tu trzeba grać szybko i przede wszystkim biegać przez 90minut z pełną intensywnością

0

Hahahaha Olmo xd
Co ten Flick wymyślił

3

To chyba oczywiste że Lewy zejdzie prawda?
Tu trzeba wybiegać ten mecz i grać indywidualnie na skrzydłach

1

Zamiast kur wygrywać 1:0
To gramy jednego mniej.
Klasyk

5

Akcja Benfiki po stracie Lewego.
Ależ gra koncert

2

"Napastnika rozlicza się z liczb"
Więc nie można się czepiać Lewego.
Tak niektórzy twierdzą.

1

Lewy co za dramat

0

Nie rozumiem tego narzekania że gra Frenkie.
Casado znacznie obniżył loty a Frenkie trzyma równy dobry( nie bardzo dobry) poziom. Holender nie popełnia ostatnio tych karygodnych błędów co mu się zdarzały na początku sezonu i dzięki niemu nasza gra jest uporządkowana w przeciwieństwie gdy gra Casado.
Jeśli czegoś bym się czepiał teraz Frenkiego to jego strach przed podjęciem ryzyka gdy ma okazję posłać piłkę za linię obrony,czego kompletnie nie rozumiem bo on potrafi to robić i ma świetny przegląd pola.

0

Czy ta oferta jest prawdziwa czy nie to myślę że Barcelona powinna też sprzedawać jak mamy okazję sporo zarobić
https://x.com/ManagingBarca/status/1897318173957087395

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Komentarz usunięty

12

@Borneo Ile ci płacą za te fanatyczne wpisy które nic nie mają wspólnego z rzeczywistością i godzą w polski interes narodowy?

14

@Borneo To nie myśl bo ci to ewidentnie nie wychodzi.

26

Tusk dalej realizuje polityke opartą na kłamstwie,mimo że sam apelował o jedność w sprawach bezpieczeństwa.


0

@vangoor To jaki teren byłby neutralny według cb?
Ukraina,Polska,USA?
Mińsk brzmi najrozsądniej dla obu stron.

1

@Katalonik97 Dla mnie to był typowy mecz LM w fazie play off.
Żadna drużyna nie chciała się otworzyć bo wiedzą że jest jeszcze rewanż

0

@tbas Jak te osoby płacą składki to jak najbardziej pomoc im się należy tak jak innym z zaburzeniami psychicznymi.

0

@daniel32778 Słaba gra przez 90 minut oprócz dwóch momentów na pewno zmieniają przebieg gry i bardzo prawdopodobne też że wynik też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?