Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Hahaha złoto.
0
@Damiain Ja bym dom postawił na to xd
To będzie koło 2%
0
@michal26 Nawrocki ma ogromne szanse w drugiej turze.
Historia pokazała że w każdych wyborach sumowanie wyników poszczególnych kandydatów mówi który obóz je na końcu wygrywa.
Na tą chwilę historycznie według aktualnych sondaży pierwszej tury w drugiej turze wygrywa Mentzen albo Nawrocki
9
@michal26 Ktoś ładnie odleciał.
Już nie mówiąc o 19% Nawrockiego to 8% Hołowni wygląda jeszcze zabawniej
2
@Bocheno1 na pączka to chyba że nadzienie ląduje w środku.
4
Faworki od babci? TOP
A wy co pewnie pączki z biedry?
Nawet mi was nie żal.
0
@Jakchcesz Dla was każdy z prawicy jest ruską onucą
Służby rumuńskie już pokazały przy wyborach co potrafią.
6
Jakby zagrał 3-5 z rzędu w podstawowym składzie to można by tą tezę potwierdzić.
A tak wyciąganie wniosków po 60 minutach z bardzo silnym rywalem to skrajna głupota.
0
@HypeR Ciepło im się zrobiło bo zobaczyli że gracze odchodzą po ich absurdalnych decyzjach i bardziej jest opłacalne dawać skiny za darmo.
To było do przewidzenia że przyniesie im to odwrotny skutek niż zakładali.
Dobrze że się szybko opamiętali bo lol by na tym mocno ucierpiał.
Osobiście wywalone w skiny mam, choć fajnie czasami jakąś skrzyneczkę otworzyć.
5
Nawet Miller ma więcej rozsądku niż co niektórzy.
16
@michal26 Polski rząd nie zareaguje pewnie.
Jakby to był Owsiak to co innego xD
8
@Aragorn33 Unika debat xD
Ma debatować z Zandbergiem?
W jakim celu?
Mentzen proponował debaty Hołowni czy Nawrockiemu bo tam może zdobyć wyborców.
Lepiej pojechać na małą wiochę niż marnować czas na 2% kandydata których wyborców i tak się nie da przekonać.
0
@Derean Pierwsza bramka na jego konto.
Nie wiem gdzie były te kluczowe interwencje.
Po ostatnich dobrych występach dzisiaj zagrał słabo.
0
@robsesh Frenkie faktycznie powinnien zagrać ze 2-3 piłki do przodu a tego nie zrobił ale po za tym grał dobrze.
0
@DonAndresFCB To nie dziwny traf.
Nie było po prostu sytuacji by zagrać takie piłki bo Yamala i Rapha nie dryblowali tak jak w drugiej połowie i na boisku było znacznie mniej miejsca w polu karnym.
Po za tym Ferran jeśli chodzi o ustawianie się zagrał bardzo dobrze.
Skuteczność tylko była tragiczna ale reszta elementów była na dobrym poziomie.
0
@Cule2013 wybaczcie rozpędziłem się xd
0
@BarcaKings965212 ????? Xd
0
@szyper i umiejętności...
Pierwsza bramka na jego konto
0
Pierwsza bramka na konto Wojtka
Druga na konto Kounde
2 setki Ferrana niewykorzystane
Setka Lewego niewykorzystana
Błędy w obronie i kilka osób zamieszanych w stratę dwóch następnych.
Remis na własne życzenie.
0
@AdrianFCB10 Nie na pustą ale setkę miał po podaniu Raphinhii.
1
@Encore Tak bo Ferran tylko nie wykorzystał setek a później sam stracił 4 bramki.xd
0
Nasza gra w obronie to dramat
0
@draxidox i setka Lewego.
0
@ramon59 XD
To Inigo najpierw podszedł i to on powinnien zablokować podanie od tej strony
0
Inigo najbardziej machał łapami a jego podejście do przeciwnika było żałosne.
To podanie powinno zostać przez niego zablokowane.
3
Jakiś debil laserem świeci.
0
@DonAndresFCB To pokaz mi kiedy Rapha czy Yamal posłał takie podanie do Ferrana.
1
@El Plutoninho Postrzeganie futbolu na poziomie dziecka w podstawówce.
Jakby stał tam Ferran to bramka by nie padła?
Yamal zrobił tą bramkę i z Ferranem też by wpadło.
2
To też musi być gol
To była setka
0
@Bilon87 Ferran miał na pustaka z metra? Xd