Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PoPisowskie praktyki mają się świetnie.
0
@Comentateiro I co z tego że są najmniej doświadczeni.
To oznacza że podejmują złe wybory?
Co do drugiego zdania ty to źle rozumiesz.
Postrzegasz spór jako coś negatywnego.
To powinno być normalne że ludzie bronią swojego poglądu i walczą o swoją wizję i pomysł na to państwo między sobą, oczywiście w cywilizowany sposób.
3
@Bobo25 No nie. To całkowicie temu przeczy.
Konfederacja była liderem w przedziale 18-29 a teraz i w 30-39 więc zachowuje swoich wyborców z wcześniejszych lat.
42
@draxidox KO i hipokryzja?
To przecież synonimy
2
A tu analiza poszczególnych grup wiekowych.
Gdyby prezydenta wybierali tylko osoby z przedziału 18-39 lat to Mentzen byłby prezydentem w pierwsze turze.
1
@ProMILs Zaczął się chyba już proces który zawsze się powtarza.
W wyborach zawsze dzieje się tak że plankton zbliża się do granicy błędu statystycznego.
2
Najnowszy sondaż prezydencki od OGB
Mentzen przekracza grubo 20% a Hołownia upada co raz niżej.
Dwa miesiące do wyborów robi się co raz ciekawiej.
4
@Kondziubarca Dramatyczny wynik 3D.
Nawet jakby nastąpiło rozstanie to PSL ani Polska2050 nie ma szans dostać się do sejmu.
0
@turhiay Wilk tak ale nie w takim stopniu jak wyżej wymienieni.
Po za tym bardzo coś mało go w mediach ostatnimi czasy.
0
@turhiay Aktualnie nie ma kto.
Braun czy Korwin są nie do podrobienia w tym aspekcie.
1
@Kondziubarca Warto dodać że to jedna z najlepszych sondażowni w Polsce.
9
@Comentateiro Kwestia dyskusyjna xD
Nawet jeśli byłaby prawdopodobna w 10% procentach wymagam by władze rozważyły taki scenariusz.
Po za tym uważam że Europa o tym wiedziała bardzo dobrze tylko ważniejszy był biznes i patrzenie na siebie, nie oszukujmy się takie np Niemcy w dupie mają Ukrainę i najchętniej to by nadal robili interesy Ruskimi. I tak będzie po zakończeniu wojny.
0
@barcelonaLM Ja nie mówię że to będzie prędko.
To może być rok,dwa ale to będzie nieuniknione.
W tym czasie Rosja będzie zdobywać co raz więcej terenu.
Dla Ukrainy jest bardzo na rękę zakończyć to tu i teraz jeśli USA by się wycofała z pomocy.
0
@barcelonaLM Jeśli Europa nie wymyśli nic sensownego a na to wszystko wskazuje to USA zmusi Ukrainę bo inaczej ona padnie w końcu.
32
@Comentateiro Po aneksji Krymu było bardzo prawdopodobne że Rosja pójdzie dalej a co robiła Europa przez następne lata?
0
@FCB_dimiC Nie da się jednoznacznie tego stwierdzić bo zmiennych jest od groma.
Natomiast najlepszy Browar w Polsce to dla mnie Pinta.
28
Szybciej niż myślałem.
Tak jak pisałem wczoraj, Europa nic nie ma do zaoferowania i to Stany mają karty na ręce i Trump o tym wie.
Europa najpierw pompowała Putina kasą przez wiele lat a później sama zamiast rosnąć w siłę to niszczyła się od środka swoimi własnymi durnymi pomysłami.
Tak to jest jest lewica dorwie się do władzy.
28
Nie dla Neymara w Barcelonie.
Nawet jakby on płacił Barcelonie za trzymanie go.
2
Ludzie co się z wami dzieje?
0
@FcPortoFan1999 Ja rozumiem że chcieli coś zmienić ale nie w taki sposób.
Jak chce się zmienić kogoś takiego jak Yike to po prostu trzeba wziąć topowego gracza a SkewMond dla mnie jest przeciętny.
0
@takisobiektos coś czuję zmiany w składzie G2.
Niech dzwonią po Jankosa xD
0
@kamyk_23 Nie uważam go za zbawcę nawet nie za najlepszego kandydata którego konfa mogła wystąpić ale tak lepszy niż lewicowy Rafałek i jego niebezpieczne poglądy.
4
@Aragorn33 Wystarczy że część wyborców KO zagłosuje na Mentzena.
Wszystko w waszych rękach!!!
:D
0
Sociedad to wyszło z połowy w drugiej połowie? XD
1
@turhiay Akcja za którą można bardziej pochwalić niż zganić.
2
Nie była to łatwa sytuacja Ferrana
Bardzo sobie ułatwił to przyjęciem piłki ale strzał by gorszy
4
Przyjęcie genialne Ferrana
2
To była setka.
Nie odbiło się przypadkiem to i nie ma bramki.
0
Yamal OMG
Ferran dobrze wychodził
2
Piękne przyjęcie Lewego.
Do tego nas przyzwyczaił.