Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On jest niemożliwy.
Pedri cudowny jesteś
1
Ruch nogę był ale Yamal dodał od siebie
0
@szonik94 Jakby tam był Lewy to bez problemy by go obrońca dobiegł
3
@szonik94 Lewy by do tych sytuacji nie doszedł.
Brak dryblingu i szybkości.
2
Napisałbym że Ferran do zmiany ale za kogo xD
Ogólnie po za tragicznymi strzałami można trochę dobrego o nim napisać.
Gra na ścianę,drybling czy gra z kolegami jest na dobrym poziomie.
Wolę jego niż Lewego w którego grze nie ma nic dobrego.
Tak czy siak nowy napastnik jest potrzebny tej drużynie.
Dodam jeszcze jedno że gość zagrał tragicznie dopiero 45 minut w ostatnich tygodniach a jest zjechany z góry na dół.
10
Galan odbył w pierwszej połowie płukanie.
W drugiej już będzie wirowanie jak go nie ściągnie.
1
Ładna gra Ferrana na ścianę.
0
Cubarsi piękna zasłona
0
@Szopeninho Lewy by nawet nie doszedł do tych piłek bo jest rusza się jakby miał gówno w majtkach.
Usprawiedliwienie jest - Lewy gra ostatnio tragicznie.
Ferran dziś się nie popisał natomiast zasłużył na kilka meczy szans
0
Minął i zareagował świetnie ale ten strzał był tragiczny.
0
@MesQueUnClub96 Bo Lewy gra tragicznie od 3 miesięcy a Ferran ma dobre tygodnie a jedna akcja tego nie zmieni.
1
Brawo!!
Cubarsi i Kounde odkupili winy to jeszcze Wojtek coś musi dodać od siebie.
0
Tak jest Lecimy!!!
Kounde troszkę odkupił winy
0
Słabo Ferran teraz.
To musi być gol
1
@prokofiew Cooo?
Przecież to Kounde tragicznie zagrywał i to bramka na jego konto.
0
@Rewolucja123 No nie.
Głupotą byłoby w tej minucie faulować w ten sposób tym bardziej że w tej akcji było tylko dwóch z Atletico Madryt
0
Wojtek forma ręcznik.
Obrona dramat.
Źle to wróży
0
@tbas I co z tego że z metra?
Jakby zachował się tak jak nakazuje sztuka bramkarska to by to nie wpadło.
Wystarczyło pokryć krótki słupek.
0
Gol na konto Wojtka.
Obrona też się nie popisała natomiast to była dramatyczna próba interwencji bramkarza.
Krótki słupek to obowiązek bramkarza i nie ma dyskusji
0
@Rastafarnianin A dziękuję.
8
Szukałem srebra znalazłem złoto.
57
@okiemtypera_lucaxx95 Co zrobił? xD
Ostatnio Atletico zostało zmiażdżone przez nas.
Brak naszej skuteczności zadecydował że oni zdobyli 3 pkt po dwóch akcjach a tak to grali kupę.
0
@jacobFCB A czemu mia nie zabierać minut jeśli jest poziom wyżej od nich?
Oczywiście nie mówie o Yamalu który jest nietykalny.
Olmo i tak wiecznie połamany a Gavi póki co oprócz waleczności to tak średnio z jakością.
1
@pt9 Tak jest. Innej możliwości nie ma.
Najlepiej w korytku puścić kabel jeśli ci wizualnie nie będzie przeszkadzało.
0
@jacobFCB No właśnie nie został zwieńczony i pożegnany.
Drużyna dobrze funkcjonuje więc należycie by dostał na pożegnanie zapewne jakieś trofeum później pożegnanie na nowym Camp a on sam by się należycie przygotował do MS.
2
@jacobFCB Czemu ma rozstroić?
Mit że Messi blokował innych już wyrzuciliśmy do śmietnika bo widzieliśmy jak to wyglądało.
Oczywiście jako zmiennika bym go widział.
2
Jezu ile bym dał za to.
Nawet jako zmiennik to byłoby coś pięknego.
0
@Aragorn33 Nie wiadomo czego się po nim spodziewać bo nawet dzień nie minął a już się wycofał ze swoich niektórych obietnic.
0
@norbi77 Znalazłem a ten twój filmik to piękna manipulacja.
Berkowicz dosłownie po tej wypowiedzi mówi że na konwencji nie mówią szczegółów( to chyba logiczne z przyczyn czasowych) a jak ktoś zapyta konkretnie to odpowiadają.
0
@norbi77 Czemu nagranie jest ucięte jak Berkowicz chciał coś wyjaśnić dokładniej?
Czyżby manipulacja?