Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczęsny znowu kryminał.
Dobrze że wcześniej był faul na Kounde
0
25 minut 4 bramki
Jak na moje będzie 17:0
Chyba że doliczy 5 minut to 18:0
2
Real Madryt ma bezpieczną przewagę punktową więc sędziowie specjalnie gwiżdżą pod nas jak mamy pewne prowadzenie w meczu żeby nas skompromitować i odwrócić uwagę od ich wałów.
0
Tu będzie dwucyfrowka.
Róbcie screeny
1
Nie dajmy się zwieść. Niby 2:0 ale Wojtuś za chwilę może wjechać na białym koniu
12
Co on gada?
Jakie obawy ?
Lewy jest tragicznych od ponad 2 miesięcy z dwoma przebłyskami
3
Bardzo dobre wykończenie w nie łatwej sytuacji
3
Na 9
Frenkie> Lewy
3
@Comentateiro Przypominam że to nie PiS wymyślił "uśmiechnięta koalicja" tylko Internauci którzy przerobili hasło koalicji "uśmiechnięta Polska"
Więc to PiS posługuje się czyimś językiem.
Po za tym rozumiem że też jestem ukrytym Tuskofanem bo używałem takiego samego języka w stronę PiSu gdy rządzili 8 lat?
0
Komentarz usunięty
3
Wystarczyło by uśmiechnęta koalicja dotrzymała obietnice i obcięła finansowanie TVP i byłoby 10 razy tyle kasy na sprzęt co rok.
Ale jak widać lepiej lansować się z serduszkiem na koszuli i promować fundację która część kasy przeznacza na sprzęt który jest potrzebny ponieważ go brakuje przez nieudolność polityków.
1
@Szklaner I tak się rodzą patologie i złodziejstwo bo przecież nie można domagać się transparentności od osoby która obraca nie swoimi milionami.
To tak jakby nie interesować się np. Orlenem za Obajtka który przynosił ogromne zyski i był wizytówką w Europie.
Owsiak mógłby pozamykać wszystkim mordy i okazać wszystkie faktury jego spółek i jego szwagra.
Dlaczego tego nie zrobi?
Z 2 mld 300 mln zebranych przez WOŚP na sprzęt wydano 1 mld 600 mln ( dane z instytucji państwowych)
Ludzie mają prawo wiedzieć na co dokładnie poszła reszta kasy.
2
@Kgorecki2500 Oczywiście że nie powinny czuć się winne ale nie powinny zostawiać tej przeszłości i o niej zapominać.
2
Kowalski myśli że że znajdzie coś w fundacji WOSP która jest objęta kontrolą jak każda fundacja xD
Przecież to oczywiste że jeśli tam kasa wypływa to przez spółki Owsiaka i jego szwagra które nie są objęte taką kontrola
Jak ktoś nie wie to WOSP zleca np.realizacje Pol&Rock i przelewa grube miliony na spółkę Owsiaka która w sumie prawie nic nie realizuje (taka spółka słup) tylko dalej zleca spółce Boscata jego szwagra.
0
Mer Kijowa Witalij Kliczko prowadził w swoim domu burdel w którym do pracy było zmuszanych 30 kobiet.
O sprawie poinformował ukraiński portal focus.ua.
0
@MesQueUnClub96 To fakt.Hipokryzja pełną gębą.
0
Umie to ktoś wyjaśnić?
2
@GeneralXavi I to nie są dodatkowe ciążę bo przecież część z tych par by się tak czy siak na in vitro zdecydowało
4
@Rastafarnianin Ile wynosi rzeczywisty zysk?
Ile z tych par by zdecydowało się na in vitro gdyby nie ten program?
I jak mu wyszedł dodatkowy miesiąc?
9k w przybliżeniu to 20 k?
9
@Bobo25 Zrównywanie każdego w tym aspekcie jest śmieszne.
Tak politycy kłamią bez wyjątków ale np Tusk czy Trzaskowski to zupełnie inna liga.
Większość ich wypowiedzi to bezczelne kłamstwa które obracają się o 180 stopni w następnych słowach.
Każdemu człowiekowi się zdarza kłamać ale nie znam drugich takich jak oni.
4
Widać że ma magistra
0
@Ronin47 Oczywiście to kwota brutto?
1
@Comentateiro Ja się kompletnie z tym nie zgadzam.
Tak to można wybronić każde kłamstwo wyborcze.
Jeśli to była przenośnia która oznacza bardzo szybko to znaczy ile? 3 dni tydzień miesiąc dwa lata czy dzień przed końcem kadencji?
To było kłamstwo i tyle
3
@Comentateiro Tak Trump kłamał i ma za to ogromny minus.
Każde kłamstwo wyborcze należy piętnować.
0
@BorzyKrzys Tu nawet nie chodzi o procenty ale tylko jacy wyborcy się tam znajdują.
Mentzen miałby mu odebrać wyborców?
Strata czasu,lepiej pojechać do kolejnego miasteczka na spotkanie.
1
@vangoor Dla mnie nie jest najgorsza.
Mieliśmy o wiele gorsze np. z poziomymi pasami
15
Luis Suarez dzisiaj ma urodziny no to się pochwalę co u mnie wisi na łóżkiem od kilku miesięcy.
Efekt na żywo jest kozacki.
https://ibb.co/fCwDqzM
6
@Comentateiro Twoja teoria jest jak zwykle błędna.
Biden jest rekordzistą jeśli chodzi o ułaskawienia
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Biden-ustanowil-rekord-ulaskawien-Skrocil-wyroki-2-5-tys-osobom-skazanym-za-narkotyki-8877981.html
Jeśli chodzi o mnie jest to patologiczny przywilej i nie powinno czegoś takiego być.
1
@D10SLEO Ale oni wiedzą że to zgnije w kilka dni po deszczu i nic z tego nie zostanie? xD
Nie ma to jak skompromitować się naprawiając kompromitację.
0
@Rastafarnianin Podasz jakieś konkrety czy będziesz nic znaczącymi ogólnikami rzucał?