Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy nawet w bramkę nie trafił....
1
Jakim trzeba być odklejony być obwiniać znowu Pene.
Aż tak was ten Wojtek boli?
3
Oczywiście hejt na Pene xD
Świetna interwencja Peny, zrobił co mógł a że obrońcy nie kryją no to tracimy gola
1
@Coutinho007 A jak miał inaczej to zrobić? xD
Świetny refleks Peny a obrońcy dali dupy
0
Co za przyjęcie na 5 metrów xD
0
Dostał w szyje a się łapie za twarz xD
2
@macio_944 Owsiak też jest pełen nienawiści i niejednokrotnie to pokazywał.
Nie bez powodu wielu artystów którzy wspierali publicznie wosp przestało to robić że względu na Owsiaka.
Dla mnie jest osobą lekko mówiąc z wątpliwym kręgosłupem moralnym.
Bardzo dużo kręci i ukrywa w sprawach finansów WOSP i jego spółek takich jak np. Złoty Melon
O jego wybrykach politycznych nie będę wspominał bo to jest dno,osoba tak rozpoznawalna nie powinna mówić ludzią na kogo głosować a tym bardziej robić im kampanię.
To tak jak niektóre persony kościelne w obrzydliwy sposób agitują na rzecz pisowców.
Inicjatywa bardzo fajna,brawa dla wszystkich wolontariuszy i ludzi którzy pomagają.
0
@macio_944 WOSP TOP
Owsiak Flop
1
Tak było.
0
@Lucerfi Trzaskowski myśli że startuje na Ukrainie?
15
Złoto
8
@Arden Przecież to oczywista oczywistość że jutro zagra Pena
2
Trzaskowski w końcu coś z sensem powiedział
0
@Encore Dopiero co jego aktualny trener powiedział że go nie zarejestrują w lidze bo fizycznie się nie nadaje do gry więc nie wiem czemu miałby grać w kadrze.
5
Sędzia ewidentnie źle ustawiony nie miał prawa tego widzieć a na Varze akurat była przerwa na pączki z kawusią.
1
No mam swoją opinię odnośnie kontrowersji w tym meczu ale muszę oglądnąć RealMadrid TV by się upewnić czy dobrze myślę.
0
A powtórki spalonego przy ręce Rudigera nadal nie pokazali
0
Jak nie było spalonego to karny
0
Vini oczywiście kontynuuje wyrażanie swojego debilizmu
0
Bez faulu i bez kartki xD
1
Hahahaha
Jazda z nimi
0
Karny!!!!!!!!
Hahaha
0
@MesQueUnClub96 Faktycznie
0
Źle to wyglądało.
Mogło Franowi coś się naciągnąć w kolanie.
Kontuzja na długo
4
Celta gol.
Czyli tak naprawdę Celta wygrywa 2:1
0
@Comentateiro Ciemnogród to są osoby które wierzą że są więcej niż dwie płcie bo nie ma to nic wspólnego z nauką.
Po za tym te "wycinki" o płciach to mały problem tego przedmiotu.
Głupot i rzeczy które mają ustawić dzieci na konkretne tory lewicowe jest znacznie więcej w tym programie.
0
@Comentateiro
Jakbyś przeczytał dokładnie program edukacji "zdrowotnej" którą tak dzisiaj broniłeś to byś wiedział ile jest płci.
Jednak podpowiem ci że według ministerstwa i tego programu jest więcej niż dwie.
Trochę to sprzeczne z nauką ale cóż co kto lubi.
1
@Kgorecki2500 A w trzeciej?
0
@tomek8756 Trzaskowski albo Tusk już nie pamiętam który, mówił że dobrze jest jak są z różnych opcji xD
1
@arasz1819 Jakbyś się troszkę wysilił to bez problemu znajdziesz wyroki i postanowienia sądu w tych sprawach.
Oczywiście tego nie zrobiłeś i jak zwykle ośmieszyłes się.