0

Lewy nawet w bramkę nie trafił....

1

Jakim trzeba być odklejony być obwiniać znowu Pene.
Aż tak was ten Wojtek boli?

3

Oczywiście hejt na Pene xD
Świetna interwencja Peny, zrobił co mógł a że obrońcy nie kryją no to tracimy gola

1

@Coutinho007 A jak miał inaczej to zrobić? xD
Świetny refleks Peny a obrońcy dali dupy

0

Co za przyjęcie na 5 metrów xD

0

Dostał w szyje a się łapie za twarz xD

2

@macio_944 Owsiak też jest pełen nienawiści i niejednokrotnie to pokazywał.
Nie bez powodu wielu artystów którzy wspierali publicznie wosp przestało to robić że względu na Owsiaka.
Dla mnie jest osobą lekko mówiąc z wątpliwym kręgosłupem moralnym.
Bardzo dużo kręci i ukrywa w sprawach finansów WOSP i jego spółek takich jak np. Złoty Melon
O jego wybrykach politycznych nie będę wspominał bo to jest dno,osoba tak rozpoznawalna nie powinna mówić ludzią na kogo głosować a tym bardziej robić im kampanię.
To tak jak niektóre persony kościelne w obrzydliwy sposób agitują na rzecz pisowców.
Inicjatywa bardzo fajna,brawa dla wszystkich wolontariuszy i ludzi którzy pomagają.

0

@macio_944 WOSP TOP
Owsiak Flop

1

Tak było.


0

@Lucerfi Trzaskowski myśli że startuje na Ukrainie?

15

Złoto


8

@Arden Przecież to oczywista oczywistość że jutro zagra Pena

2

Trzaskowski w końcu coś z sensem powiedział


0

@Encore Dopiero co jego aktualny trener powiedział że go nie zarejestrują w lidze bo fizycznie się nie nadaje do gry więc nie wiem czemu miałby grać w kadrze.

5

Sędzia ewidentnie źle ustawiony nie miał prawa tego widzieć a na Varze akurat była przerwa na pączki z kawusią.


1

No mam swoją opinię odnośnie kontrowersji w tym meczu ale muszę oglądnąć RealMadrid TV by się upewnić czy dobrze myślę.

0

A powtórki spalonego przy ręce Rudigera nadal nie pokazali

0

Jak nie było spalonego to karny

0

Vini oczywiście kontynuuje wyrażanie swojego debilizmu

0

Bez faulu i bez kartki xD

1

Hahahaha
Jazda z nimi

0

Karny!!!!!!!!
Hahaha

0

@MesQueUnClub96 Faktycznie

0

Źle to wyglądało.
Mogło Franowi coś się naciągnąć w kolanie.
Kontuzja na długo

4

Celta gol.
Czyli tak naprawdę Celta wygrywa 2:1

0

@Comentateiro Ciemnogród to są osoby które wierzą że są więcej niż dwie płcie bo nie ma to nic wspólnego z nauką.
Po za tym te "wycinki" o płciach to mały problem tego przedmiotu.
Głupot i rzeczy które mają ustawić dzieci na konkretne tory lewicowe jest znacznie więcej w tym programie.

0

@Comentateiro
Jakbyś przeczytał dokładnie program edukacji "zdrowotnej" którą tak dzisiaj broniłeś to byś wiedział ile jest płci.
Jednak podpowiem ci że według ministerstwa i tego programu jest więcej niż dwie.
Trochę to sprzeczne z nauką ale cóż co kto lubi.

1

@Kgorecki2500 A w trzeciej?

0

@tomek8756 Trzaskowski albo Tusk już nie pamiętam który, mówił że dobrze jest jak są z różnych opcji xD

1

@arasz1819 Jakbyś się troszkę wysilił to bez problemu znajdziesz wyroki i postanowienia sądu w tych sprawach.
Oczywiście tego nie zrobiłeś i jak zwykle ośmieszyłes się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?