0

@Pnog37 Ja bym spróbował Raphinhie jako fałszywa 9 i Ferranem na lewej oczywiście z dużą wymiennoscią pozycji

0

Dzisiaj na Benfike kogo widzicie na środku ataku?
Z takimi rywalami którzy są bardziej nastawieni na atak, po prostu jest więcej miejsca i trzeba intensywniej oraz więcej biegać nie powinno wątpliwości że na pewno nie może być to Lewy.

0

@Mankind zły wybór ale niestety nie ma lepszego.

1

@Kazragore Oczywiście że mógł to załatwić ale teraz mamy okazję niepowtarzalną to wprost wymusić na Ukrainie ze względu na wojnę którą by już dawno przegrała gdyby nie Polska.

6

Miał być przełom a wyszło jak zwykle ale za to odbudujemy pomniki UPA.


1

@Comentateiro Tak prawdopodobnie zagłosuje na Mentzena

0

@Comentateiro Moi idole xD
PiSem gardzę co już niejednokrotnie powtarzałem ale nigdy bym zbiorowo i publicznie nie śpiewał jeb... PiS, Tuska czy cokolwiek innego bo bym chyba spalił się ze wstydu odwalając coś tak żenującego.

1

@norbi77 Jaka różnica?
Po za tym też często śpiewali je... Kaczyńskiego czy innych polityków.
Każda tego typu przyśpiewka to buractwo

0

@tomek8756 To przecież nie Nawrockiego profil

22

Myślę że Trzaskowski jest bardzo blisko poziomu Tuska.
Co drugie zdanie to bezczelne kłamstwo.


7

Taka jest prawda że trzeba się go jak najszybciej pozbyć.
Z nim gramy w 10 i się męczymy na boisku.
Pewnie będzie miał jeszcze dobre przebłyski ale to żart na jak na gracza który zarabia 32mln.

2

Trzaskowski osobiście mówi by na niego nie głosować.


0

@BillyButcher Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

0

@Aragorn33 Jak zaczną i będzie to wyglądać tak jak trzeba to pierwszy pochwalę

12

No mówię ci mordo że tak jest.


0

Ciekawe dlaczego xD


0

@michal26 Dzisiaj jeszcze swój start ogłosiła Joanna Senyszyn.
Też ciekawe komu urwie promil głosów

55

Jak pięknie tęczowy Rafałek mówi o CPK,
On zawsze był za :D

5

@MesQueUnClub_87 Tylko że od ponad dwóch miesięcy gra co raz gorzej i przez ten okres strzelił dwie bramki w lidze...

25

@AmigoBlancos Lewy od dwóch miesięcy gra wielką kupę.
Póki co wygląda na to samo co w pierwszym sezonie czyli 3 dobre miesiące a potem ogromny zjazd który będzie trwał i trwał.
Barcelona musi szukać nowego napastnika.

0

Trzaskowski mówi że CPK PiSu to była fuszerka i pilnowanie pola.

Ciekawe skąd to wie bo audyt który był hucznie zapowiadany przez Tuska i miał stwierdzić wszelkie nieprawidłowości oraz powiedzieć w którym miejscu jest projekt został przez nich spektakularnie uwalony

0

@tomek8756 Poglądy podobne

1

Jak pisałem przed transferem i na początku jego przygody z Barcą gdy grał świetnie że to transfer niepotrzebny że względu na to że w jego miejsce ma kto grać i jest szklanką to zostałem wyśmiany tutaj xD

4

@Lewangoooolsky Przeczytałeś artykuł?
Tu nie chodzi tylko o mecz z Getafe.
Lewy jest tragiczny od ponad dwóch miesięcy.

1

@Gibbon_FCBTo i to, drinka se robie.

0

@QQL5 To był kolejny dobry mecz Peny.
Niezła odklejka z twojej strony

2

Olmo to wszedł sobie pobiegać tylko?
Dramatyczna zmiana

0

Pedri co gra w ostatnich meczach to totalny sztos

0

Jezus Maria Raphinhia

1

Spokojnie Lewy za chwilę strzeli z karnego albo z metra na pustaka i będzie robota zrobiona i 32 mln zainkasowane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?