Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pnog37 Ja bym spróbował Raphinhie jako fałszywa 9 i Ferranem na lewej oczywiście z dużą wymiennoscią pozycji
0
Dzisiaj na Benfike kogo widzicie na środku ataku?
Z takimi rywalami którzy są bardziej nastawieni na atak, po prostu jest więcej miejsca i trzeba intensywniej oraz więcej biegać nie powinno wątpliwości że na pewno nie może być to Lewy.
0
@Mankind zły wybór ale niestety nie ma lepszego.
1
@Kazragore Oczywiście że mógł to załatwić ale teraz mamy okazję niepowtarzalną to wprost wymusić na Ukrainie ze względu na wojnę którą by już dawno przegrała gdyby nie Polska.
6
Miał być przełom a wyszło jak zwykle ale za to odbudujemy pomniki UPA.
1
@Comentateiro Tak prawdopodobnie zagłosuje na Mentzena
0
@Comentateiro Moi idole xD
PiSem gardzę co już niejednokrotnie powtarzałem ale nigdy bym zbiorowo i publicznie nie śpiewał jeb... PiS, Tuska czy cokolwiek innego bo bym chyba spalił się ze wstydu odwalając coś tak żenującego.
1
@norbi77 Jaka różnica?
Po za tym też często śpiewali je... Kaczyńskiego czy innych polityków.
Każda tego typu przyśpiewka to buractwo
0
@tomek8756 To przecież nie Nawrockiego profil
22
Myślę że Trzaskowski jest bardzo blisko poziomu Tuska.
Co drugie zdanie to bezczelne kłamstwo.
7
Taka jest prawda że trzeba się go jak najszybciej pozbyć.
Z nim gramy w 10 i się męczymy na boisku.
Pewnie będzie miał jeszcze dobre przebłyski ale to żart na jak na gracza który zarabia 32mln.
2
Trzaskowski osobiście mówi by na niego nie głosować.
0
@BillyButcher Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
0
@Aragorn33 Jak zaczną i będzie to wyglądać tak jak trzeba to pierwszy pochwalę
12
No mówię ci mordo że tak jest.
0
Ciekawe dlaczego xD
0
@michal26 Dzisiaj jeszcze swój start ogłosiła Joanna Senyszyn.
Też ciekawe komu urwie promil głosów
55
Jak pięknie tęczowy Rafałek mówi o CPK,
On zawsze był za :D
5
@MesQueUnClub_87 Tylko że od ponad dwóch miesięcy gra co raz gorzej i przez ten okres strzelił dwie bramki w lidze...
25
@AmigoBlancos Lewy od dwóch miesięcy gra wielką kupę.
Póki co wygląda na to samo co w pierwszym sezonie czyli 3 dobre miesiące a potem ogromny zjazd który będzie trwał i trwał.
Barcelona musi szukać nowego napastnika.
0
Trzaskowski mówi że CPK PiSu to była fuszerka i pilnowanie pola.
Ciekawe skąd to wie bo audyt który był hucznie zapowiadany przez Tuska i miał stwierdzić wszelkie nieprawidłowości oraz powiedzieć w którym miejscu jest projekt został przez nich spektakularnie uwalony
0
@tomek8756 Poglądy podobne
1
Jak pisałem przed transferem i na początku jego przygody z Barcą gdy grał świetnie że to transfer niepotrzebny że względu na to że w jego miejsce ma kto grać i jest szklanką to zostałem wyśmiany tutaj xD
4
@Lewangoooolsky Przeczytałeś artykuł?
Tu nie chodzi tylko o mecz z Getafe.
Lewy jest tragiczny od ponad dwóch miesięcy.
1
@Gibbon_FCBTo i to, drinka se robie.
0
@QQL5 To był kolejny dobry mecz Peny.
Niezła odklejka z twojej strony
2
Olmo to wszedł sobie pobiegać tylko?
Dramatyczna zmiana
0
Pedri co gra w ostatnich meczach to totalny sztos
0
Jezus Maria Raphinhia
1
Spokojnie Lewy za chwilę strzeli z karnego albo z metra na pustaka i będzie robota zrobiona i 32 mln zainkasowane