0

@macio_944 Większego idiotyzmu nie słyszałem.
Tak WOŚP pomógł wielu osobom ale WOŚP to nie Owsiak.
Kościół katolicki też ma piękne cele ale są osoby w nim które to wykorzystują i gardzę takimi osobami.
Nie dobrze mi jest jak ktoś pisze takie pierdoły o niszczeniu pomnika.
Jak Lewy gra słabo i beznadziejnie to mamy go nie krytykować tylko ślepo bronić?
Jakby się okazało że JP2 jednak wiedział o pedofilii to też byś go bronił?
Tak zachowują się głupcy.
Jedyną osobą która niszczy pomnik Owsiaka jest on sam.
Jakby był w 100% transparentny i pokazał wszystkie dokumenty i faktury to by pozamykał wszystkim japy.
Dlaczego tego nie zrobi?


0

Nie ma to jak fundacja która wydaje milion złotych na gale a nie na pomoc.


0

@Rastafarnianin Wszystko co powiedział było podparte dokumentami a nie że to jego domysły.
Jeśli oglądałes to jakie konkretne fakty przestawione przez Wielguckiego uznajesz za kłamstwo i dlaczego?

0

@Pressinho Jeśli czepiamy się słówek to przyznaję ci rację oczywiście.
Nie zmienia to faktu że to ogrom kasy która powinna być wydana na sprzęt

0

@Pressinho Trudno powiedzieć ile % bo oczywiście finały nie są rozliczane w całości w jednym okresie rozliczeniowym i mogą obejmować np następny rok.
Przykład podczas 25 finału zebrano 105 mln wydano w tamtym roku 43 miliony ale część została rozliczona w roku następnym i tak było prawie z każdym następnym finałem.
W pewnym momencie Owsiak miał na koncie 600 mln.

0

@MesQueUnClub96 Ale to nie trzeba już nic udowodniac,to są fakty poparte dokumentami.

0

@lithotripter Tak wszystko poparte dokumentami

0

@MesQueUnClub96 Został skazany za wyzwiska a nie pomówienia

2

Po wczorajszym występie Piotra Wielguckiego można się dowiedzieć że:

Kasa z finałów WOŚP nie jest w całości wydana i ogromna część z ostatnich 5 finałów leży na koncie i odsetki od tych pieniędzy nie idą na sprzęt.
Słowa Owsiaka: " Z odsetkami to możemy robić co chcemy"

Mimo zapewnień fundacji kasa z odpisu podatku 1.5% nie idzie na leczenie chorych dzieci a np na organizację Pol and rock.

Fundacja okłamuje ludzi na swojej stronie odnośnie ceny sprzętu bo podaje ją w cenie jakby kupowało jedną sztukę a nie kilkadziesiąt czy kilkaset ( cena może nawet spaść o kilkadziesiąt procent)

Owsiak sam siebie zatrudnia i podpisuje sam ze sobą umowy o dzieło .
Zarabia na fundacji 28 tysięcy brutto a jego żona 25 tysięcy(najwyższa jednorazowa wypłata to 56 tysięcy)

Spółki Owsiaka i jego żony które całą kasę mają z fundacji ,zajmują się organizacją finału czy też festiwali( obracają grubymi milionami) nie są objęte kontrolą finansową jak w przypadku fundacji.

Sztaby podczas finału muszą organizować sobie sami sponsorów i finansowanie oprócz jednego sztabu - Owsiaka

Najwięcej nie kupiono sprzętu specjalistycznego tylko łóżek

Nie wiadomo tak naprawdę jakie koszty ponoszą samorządy związku z organizacją finału i czy jest to opłacalne patrząc na to ile kasy WOŚP zbiera końcowo.

Fundacja WOŚP trzykrotnie została ukarana grzywną przez sąd administracyjny za ukrywanie spraw finansowych.


0

@norbi77 Można powiedzieć że sprzęty w całości nie trafiają.
Duża część kasy z ostatnich 5 finałów WOŚP nie została rozliczona i leży na koncie

0

@SelloutCrowd Nie do Wospu a do Owsiaka i maja podstawy by to robić

0

@Tasde A skąd wiesz że nie ma nic ciekawego do powiedzenia?
Z tego co mi wiadomo to wszystko co ma przedstawić będzie poparte dokumentami sądowymi.
Po trzecie Wielgucki przegrał z Owsiakiem sprawę tylko jeśli chodzi o wyzwiska.

17

Piękne


2

@ToWinaSedziego Akurat Yamal wczoraj zagrał słabo ale tak Pedri MVP

5

Dobrze że Balde nic się nie stało po wejściu Wojtka bo na początku bardzo źle to wyglądało.
Jeszcze by tego brakowało by reszte sezonu grał Gerard Martin.

1

@Worny Szczęsny już zaciera rączki i będzie młodego do sklepu wysyłał

30

To był wielbłąd Szczęsnego
Bramkarz nie ma prawa wjechać w taki sposób jak obrońca jest dobrze ustawiony i piłkę już praktycznie na ziemi po kontrolą.

2

@Lewangoooolsky Tylko że Balde już tą piłkę przyjął i wtedy Szczęsny w niego wjechał.

1

A teraz będą telefony Halinka
Teraz będzie Panie Pena
A może by Pan przyszedł prawda
Może by Pan kulturalnie stanął na bramce prawda

1

Szczęsny w wywiadzie powiedział że tak to był karny po jego interwencji.

2

Ferran też ostatnio imponuje mi swoją dojrzałościa i pewnością siebie.
Wielkich fajerwerków nie ma ale wie kiedy wejść w pole karne a kiedy zejść do rozegrania,kiedy podać,coś tam strzela,nie notuje głupich strat,podobało mi się dzisiaj to zgranie klatą tyłem do bramki.
Oby tak dalej to będziemy mieć solidnego zmiennika choć aktualnie zasługuje on bardziej na grę niż katastrofalny Lewy.

32

Trzeba odnotować że Frenkie De Jong kolejny mecz z rzędu daje dobrą zmianę

0

@Kasy Nie i nie chce wiedzieć

0

I ta interwencja w końcówce po strzale do Maria nie była jakaś spektakularna.
To był bardzo zły strzał prosto w Wojtka.

0

@WiernyKibicToJa Nie bo poprzednie "interwencje" zabrały nam dwie bramki

4

Wygraliśmy pomimo dwóch Polaków w składzie.
Było ciężko ale daliśmy radę.
Kolejny dramatyczny mecz Lewego a Szczęsny pokazał że to nie piłkarz na Barcelonę

0

Oprócz naszego meczu był jeszcze jeden zaskakujący, emocjonujący i szalony mecz.
Juventus-Brugge skończyło się 0-0 ale prawie padło 10 bramek

3

Chomiki nie dostają żarcia chyba

0

Spokojnie mogą to cofnąć

0

@July_6_BcN Karny dla Benfiki był mimo że kontaktu nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?