Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Nawet powtórki nie pokazali xD
2
Kounde najlepszy prawy obrońca świata!
1
Yamal już się zaczyna bawić na boisku i ośmieszać rywali
1
Widziałem po tym jak przymierzał się do tego strzału.
To było widać gołym okiem
0
@RezerwowyWojtus Chociaż trafił w piłkę... I piłka leciała do bramki.
Po za tym Raphinhia oferuje dużo dużo innych rzeczy a Lewy ma tylko strzelać bo w innych elementach jest cienki jak siki pająka.
Oczywiście Raphinhia powinnien to strzelić
0
Ale to chodzi.
Szykuje się wysoki wynik
0
@brd42 Tylko że Olmo to pomocnik a Lewy to napastnik który ma jedno Zadanie -strzelac bramki bo w innych elementach jest słaby albo beznadziejny
0
@FcPortoFan1999 chciałbym wytypować jakiegoś czarnego konia LECu ale nie da się,nie ma żadnego punktu zaczepienia czy przesłanek by ktoś mógł chociaż spróbować rywalizować z G2.
Tak Hanwha będzie walczyć o TOP1 z T1 moim zdaniem
0
Mam nadzieję że Raphinhia będzie 9
On ma to wyjście za linię obrony i w tym sezonie pokazuje wyśmienitą skuteczność.
Nawet ostatnio o tym myślałem że go tam spróbować.
Ale pewnie będzie to Olmo jako fałszywa 9.
0
@FcPortoFan1999 Nie ma innej odpowiedzi jak G2.
Co do innych regionów to może być różnie jak zawsze.
Mam jednak wrażenie że w końcu Gen.G w regularnym splicie spadną na 2-3 miejsce
0
Ach ta pomysłowość Trzaskowskiego.
3
@MesQueUnClub96 No właśnie miał Neymara , Leo i bramki się rozkładały.
10
Lech" Bolek" Wałęsa:
Wspierajcie Tuska, Bodnara i Trzaskowskiego to dary Boże na dzisiejsze czasy
Hahahaha
0
Antypolski premier z kolejnymi antypolskimi działaniami.
1
@xvcWinterSoldier Złoto, srebro, Bitcoin jeśli cię nie stać w inwestowanie w nieruchomości.
0
@Krzysztof1987 Przecież to oczywista oczywistość że kasę przytulił ktoś nieprzypadkowy.
Jeszcze dochodzi kwestia renowacji bo to jest z drzewa o które trzeba dbać i też pewnie kupę kasy na to pójdzie
0
@Deviler To co dzieje się w tym mieście to dramat jeśli chodzi o ruch drogowy.
Co raz gorzej jest a niektóre rzeczy są tak absurdalne że nie mam pojęcia kto to wymyśla.
0
Strefa relaksu może nie spełnia funkcji ale za to bardzo droga
Nic mnie tak nie irytuje jak niegospodarność publicznych pieniędzy.
Ludzie pracują bardzo ciężko a potem ta praca idzie na marne bo pieniądze są przepalane w niedorzeczny sposób.
https://x.com/J_Dobromilski/status/1878717996849635492
1
@Comentateiro ?????????
9
Jaś Kapela otrzymał 5 tysięcy złotych od ministerstwa kultury w ramach stypendium.
To jest ku.. żart a nie państwo.
1
Autentyk z dziś
Mówię do brata przed meczem że Szczęsny coś odwali i wyleci z czerwoną kartką.
Dokładnie tak to sobie wyobrażałem że będziemy grać wysoką obroną, będą szły piłki na Mbappe i Polak w sytuacji sam na sam sfauluje.
Nawet miałem kurs sprawdzić na czerwoną i postawić coś ale w końcu tego nie zrobiłem nawet nie wiem czemu.
0
@KamQiX Przy tym wolnym to mam wrażenie że Raphinhia mu zasłonił w kluczowym momencie
8
Nie strzelajcie bo psy się boją!!!
0
Jednak złoto dla Realu
0
Ankieta fc Barca com
Kto powinien stanąć w bramce w finale.
Takie były wyniki
96 % Szczęsny
4% Pena.
No i co teraz?
1
Tak się broni Wojtku
0
Co on odwalił.
Olmo by miał czystą pozycję
2
Tak słabego Realu w klasyku nie widziałem od poprzedniego klasyka.
0
Powinnien być spalony a jest wolny dla nich xD
26
Szczęsny popsuł ten mecz całkowicie.
Nudy i zero ataków z naszej strony.
Oddawaj moje 40 minut finału!