0

Laporta coś nie swój.
Nic dziwnego jak postawili koło niego wodę

1

@Lewangoooolsky Tak na pewno.
Pokaz mi kiedy Pena puścił takie strzały.

1

Strzały w środek bramki a tu podnieta jakby wybronił nie wiadomo co xD

1

@Coutinho007 Lewy jakby poszedł na tą piłkę to by spokojnie to domknął

2

Dlatego Pena gra a nie Wojtek.

0

Weźcie go w końcu to już kolejna sytuacja w ostatnich meczach gdzie musi dołożyć nogę i się kompromituje

0

@kanver_Bo strzelił dwie bramki zespołowi z czwartej ligi???
Proszę cię...


0

@Rifek Tylko że to już trwa półtorej miesiąca.

7

Lewandowski nadal kontynuuje swoją nieudolność.
Ostatni dobry mecz miał listopadzie a to już prawie 10 meczy temu

To samo co w pierwszym sezonie u nas.
3 miesiące dobre a potem zjazd.

2

Nadal naszym najlepszym zawodnikiem jest Pedri.
Cały atak dramat.


0

1

Pena takich błędów nie popełniał...

0

To powinnien być gol.
Raczej spalonego nie było

1

Łoniaki się nie popisał

0

No to gramy z Betisem

21

Spór zakończony. Jest alternetywa.
https://x.com/pppp_prawica/status/1876287454313116006

0

@Szklaner Gdzie napisałem że jest jakieś aktualne postępowanie?
Nie masz pojęcia o co chodziło w tamtym postępowaniu.
Bloger Wielgucki w swoich artykułach przedstawiał że istnieją nieprawidłowości w WOSP.
Owsiak go oskarżył o zniesławienie i wyzwiska.
Proces ruszył i w trakcie jego sąd NAKAZAŁ Owsiakowi przesłać pełną dokumentację WOSP. Nie zrobił tego i sąd uniewinnił Wielguckiego i przyznał mu że nie kłamał w swoich artykułach odnośnie nieprawidłowości w WOSP i jedynie skazał Wielguckiego za wyzwiska jak np hiena cmentarna na dorobku.
Owsiak chyba też został skazany za wyzwiska w stronę Wielguckiego ale już nie pamiętam dokładnie.

Podsumowując mam rację i nie masz pojęcia o czym piszesz.

0

@Szklaner To nie teoria tylko fakt.
Nie ma dochodzenia ale postanowienie sądu nie zostało wykonane przez Owsiaka i tak jak wyżej nic z tym nie zrobiono.

1

@Szklaner I tu się mylisz.
Ukrywali dokumenty i nawet sąd orzekł postanowienie że Owsiak ma je dostarczyć.
Oczywiście tego nie zrobił.
Pytanie dlaczego sąd nic dalej z tym nie zrobił.

13

@Irmscher10 To ty nie rozumiesz kompletnie tego cytatu

0

@Technik To błąd Szczęsnego.
To nie była sytuacja do blokowania przeciwnika.

0

Za dużo tych minut dla Szczęsnego.
Poczuł się już za pewnie i już myślał że z bramki Barcy nigdy nie zejdzie

0

Widać że nadal niektórych odkleja jeśli chodzi o naszego bramkarza.
Szczęsny dzisiaj gra dobrze ale też nie musiał się wspinać na wyżyny umiejętności.
Obronił jeden strzał prawie w środek bramki na idealnej dla bramkarza wysokości.
I nadal jest hejt stronę Peny a chłop dzisiaj nie gra nawet xD

0

@Katalończyk 99 Frenkie dzisiaj nieźle gra.
I to on wrzucał w pole karne przy pierwszej bramce.

9

Gol po spalonym i ręce przeciwnika.

2

Lewy zamiast stać właśnie na takie wrzutki to wychodzi na marną klepkę która nic nie daje

0

Świetna wrzutka Frenkiego

0

@Kuchar Daje dużo.
Przeciwnik podchodzi tracąc siły i stwarza szansę że przeciwnik popełni błąd przy powrocie co daje nam więcej miejsca.
Pojawia się też znacznie więcej miejsca między liniami co Pedri czy Olmo uwielbiają wykorzystywać.

0

@Kuchar Czekają by wciągnąć przeciwników na naszą połowę.

0

Lewy znowu strata w bardzo prostej sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?