Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laporta coś nie swój.
Nic dziwnego jak postawili koło niego wodę
1
@Lewangoooolsky Tak na pewno.
Pokaz mi kiedy Pena puścił takie strzały.
1
Strzały w środek bramki a tu podnieta jakby wybronił nie wiadomo co xD
1
@Coutinho007 Lewy jakby poszedł na tą piłkę to by spokojnie to domknął
2
Dlatego Pena gra a nie Wojtek.
0
Weźcie go w końcu to już kolejna sytuacja w ostatnich meczach gdzie musi dołożyć nogę i się kompromituje
0
@kanver_Bo strzelił dwie bramki zespołowi z czwartej ligi???
Proszę cię...
0
@Rifek Tylko że to już trwa półtorej miesiąca.
7
Lewandowski nadal kontynuuje swoją nieudolność.
Ostatni dobry mecz miał listopadzie a to już prawie 10 meczy temu
To samo co w pierwszym sezonie u nas.
3 miesiące dobre a potem zjazd.
2
Nadal naszym najlepszym zawodnikiem jest Pedri.
Cały atak dramat.
0
@turhiay xD
1
Pena takich błędów nie popełniał...
0
To powinnien być gol.
Raczej spalonego nie było
1
Łoniaki się nie popisał
0
No to gramy z Betisem
21
Spór zakończony. Jest alternetywa.
https://x.com/pppp_prawica/status/1876287454313116006
0
@Szklaner Gdzie napisałem że jest jakieś aktualne postępowanie?
Nie masz pojęcia o co chodziło w tamtym postępowaniu.
Bloger Wielgucki w swoich artykułach przedstawiał że istnieją nieprawidłowości w WOSP.
Owsiak go oskarżył o zniesławienie i wyzwiska.
Proces ruszył i w trakcie jego sąd NAKAZAŁ Owsiakowi przesłać pełną dokumentację WOSP. Nie zrobił tego i sąd uniewinnił Wielguckiego i przyznał mu że nie kłamał w swoich artykułach odnośnie nieprawidłowości w WOSP i jedynie skazał Wielguckiego za wyzwiska jak np hiena cmentarna na dorobku.
Owsiak chyba też został skazany za wyzwiska w stronę Wielguckiego ale już nie pamiętam dokładnie.
Podsumowując mam rację i nie masz pojęcia o czym piszesz.
0
@Szklaner To nie teoria tylko fakt.
Nie ma dochodzenia ale postanowienie sądu nie zostało wykonane przez Owsiaka i tak jak wyżej nic z tym nie zrobiono.
1
@Szklaner I tu się mylisz.
Ukrywali dokumenty i nawet sąd orzekł postanowienie że Owsiak ma je dostarczyć.
Oczywiście tego nie zrobił.
Pytanie dlaczego sąd nic dalej z tym nie zrobił.
13
@Irmscher10 To ty nie rozumiesz kompletnie tego cytatu
0
@Technik To błąd Szczęsnego.
To nie była sytuacja do blokowania przeciwnika.
0
Za dużo tych minut dla Szczęsnego.
Poczuł się już za pewnie i już myślał że z bramki Barcy nigdy nie zejdzie
0
Widać że nadal niektórych odkleja jeśli chodzi o naszego bramkarza.
Szczęsny dzisiaj gra dobrze ale też nie musiał się wspinać na wyżyny umiejętności.
Obronił jeden strzał prawie w środek bramki na idealnej dla bramkarza wysokości.
I nadal jest hejt stronę Peny a chłop dzisiaj nie gra nawet xD
0
@Katalończyk 99 Frenkie dzisiaj nieźle gra.
I to on wrzucał w pole karne przy pierwszej bramce.
9
Gol po spalonym i ręce przeciwnika.
2
Lewy zamiast stać właśnie na takie wrzutki to wychodzi na marną klepkę która nic nie daje
0
Świetna wrzutka Frenkiego
0
@Kuchar Daje dużo.
Przeciwnik podchodzi tracąc siły i stwarza szansę że przeciwnik popełni błąd przy powrocie co daje nam więcej miejsca.
Pojawia się też znacznie więcej miejsca między liniami co Pedri czy Olmo uwielbiają wykorzystywać.
0
@Kuchar Czekają by wciągnąć przeciwników na naszą połowę.
0
Lewy znowu strata w bardzo prostej sytuacji.