Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Gdyby nie sędzia i nasza nieskuteczność dwa lata temu to Inzaghi by został wyrzucony.
Grał z nami o życie i miał sporo farta.
5
Oficjalnie Scholz przegrał głosowanie nad wotum nieufności.
Zatem przedterminowe wybory w Niemczech już w lutym.
2
@KamQiX Tylko że chwilę po zejściu Lewego Leganes całkowicie się zamurowało.
Lewy dochodził do tych sytuacji gdy było o wiele więcej miejsca na boisku.
4
@Encore Typ był tragiczny i był jednym z głównych winowajców wczorajszego meczu.
Zmiana jak najbardziej uzasadniona.
Ferran przynajmniej nic nie popsuł i wystawił setkę Kounde.
1
@arasz1819 Siedziałem cicho xD
Niejednokrotnie krytykowałem ich za ich destrukcyjny wpływ na państwo i byłem jak najbardziej za odsunięciem ich od władzy.
I tak samo nie mam zamiaru siedzieć cicho jak nowa ekipa robi to samo czyli burdel z państwa bez szanowania konstytucji i praworządności.
0
Kolejny cyrk który będzie się ciągnął w nieskończoność.
PKW nie uznała wyroku Sądu Najwyższego w sprawie subwencji PiSu i cała sprawę zawiesiła.
Warto tu dodać że kilka tygodni temu w sprawie Konfederacji PKW uznała wyrok SN i się do niego dostosowała.
Czyli dalej idziemy w stronę żeby uznawać coś tylko wtedy jak im się podoba.
1
@PW27 A co to ma do jego mega żałosnych wrzutek?
0
@barteq Mówię o drugiej połowie gdy Leganes postawiło autobus totalny.
Były tylko żałosne wrzutki
0
@Messi96_96 Gówno prawda.
Dochodził do sytuacji w pierwszej połowie bo Leganes tak nie murowało i było znacznie więcej miejsca.
0
Tak jak już kiedyś pisałem
Transfer Olmo to błąd.
Już pomijać umiejętności czy formę my nie mamy lewego skrzydłowego a daliśmy 60mln za kolejnego pomocnika.
0
Balde i jego wrzutki to kryminał .
Powinnien wejść Fort bo on ma całkiem niezłe te wrzutki.
Oczywiście wszedł Cubarsi nie wiadomo po co.
0
@michal26 Ściągnięcie Lewego to błąd? Co by zrobił w drugiej połowie?
Czekał by na wrzutki od Balde?
W pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo sytuacji ale Leganes nie broniło tak głęboko jak w drugiej i na to Flick nie miał pomysłu na grę przeciwko autobusowi.
0
@Rewolucja123 Ale za to bez pomysłu
0
Flick
Lewy
Olmo
Jeden wielki dramat.
Mieliśmy tyle sytuacji w pierwszej połowie że powinno być 5-1.
W drugiej Leganes się całkowicie cofnęło i nie było kompletnie miejsca.
Flick nie miał na to żadnego pomysłu.
2
Moje zdanie jest niezmienne od roku
Flick jechał na przygotowaniu fizycznym w Bayernie w sezonie który był do tego idealny.
W Barcelonie na początku też szło...
Zajechał już ich a taktyki i pomysłu już brak.
0
@Recha_0684 No i co by zmienił brak jego zmiany?
Przynajmniej Ferran wystawił setkę Kounde.
A tak to Lewy by czekał na wrzutkę od Balde czyli nigdy by żadnej piłki nie dostał
0
@macio_944 Skuteczność owszem w pierwszej połowie.
Natomiast gdy Leganes całkowicie się cofnęło nie widziałem żadnego pomysłu czy taktyki od Flicka na autobus.
Były tylko żałosne wrzutki Balde.
1
Xavi miał więcej pomysłów na grę przeciwko autobusom
5
Powinnien wejść Pau Viktor jako drugi napastnik a wchodzi Cubarsi xD
0
W sekunde stwierdzili na varze że nie było karnego xD
0
@tbas Nie musiał ale to zrobił skutecznie więc nadal nie rozumiem
0
@Damiain To niedokładnie przeglądasz.
Z kilkanaście takich komentarzy widziałem
0
@tbas Chyba mam pomysł na pozycję dla Olmo.
Będzie mógł w końcu zagrać koncert.
1
Ferran
Do ciebie wnosimy błaganie
Byś wszedł i sprawił rzeźnikom
Lanie
12
Znowub hejt bez powodu w stronę Peny
To już nie jest śmieszne a żałosne.
Przestanie was ten Wojtek boleć czy nie?
Oskarżanie go znowu o bramkę gdzie bramkarz musiał by mieć z 210cm by to wyjąć jest abstrakcją.
0
@tbas Pena gra ryzykownie ale mu to wychodzi więc nie wiem o co się czepiasz z tymi wyjściami.
Musi tak grać bo nasza obrona gra wysoko a Eric i Inigo nie są demonami szybkości by w razie czego wrócić
1
@MesQueUnClub96 A ja widziałem straty i dramatyczne podania w jego wykonaniu.
4
Eric klasyka w jego wykonaniu w obronie.
Lewy od dłuższego czasu z tygodnia na tydzień gra co raz gorzej a dzisiaj to przechodzi samego siebie.
Olmo dramat od kontuzji
0
@Culers Z tego samego powodu co Olmo.
0
@JaCules1211 Najgorszy?
Chyba w tym sezonie.
Lewy u nas miał znacznie gorsze mecze i to przez długi okres czasu