0

@Luciano99 Gdyby nie sędzia i nasza nieskuteczność dwa lata temu to Inzaghi by został wyrzucony.
Grał z nami o życie i miał sporo farta.

5

Oficjalnie Scholz przegrał głosowanie nad wotum nieufności.
Zatem przedterminowe wybory w Niemczech już w lutym.

2

@KamQiX Tylko że chwilę po zejściu Lewego Leganes całkowicie się zamurowało.
Lewy dochodził do tych sytuacji gdy było o wiele więcej miejsca na boisku.

4

@Encore Typ był tragiczny i był jednym z głównych winowajców wczorajszego meczu.
Zmiana jak najbardziej uzasadniona.
Ferran przynajmniej nic nie popsuł i wystawił setkę Kounde.

1

@arasz1819 Siedziałem cicho xD
Niejednokrotnie krytykowałem ich za ich destrukcyjny wpływ na państwo i byłem jak najbardziej za odsunięciem ich od władzy.
I tak samo nie mam zamiaru siedzieć cicho jak nowa ekipa robi to samo czyli burdel z państwa bez szanowania konstytucji i praworządności.

0

Kolejny cyrk który będzie się ciągnął w nieskończoność.
PKW nie uznała wyroku Sądu Najwyższego w sprawie subwencji PiSu i cała sprawę zawiesiła.
Warto tu dodać że kilka tygodni temu w sprawie Konfederacji PKW uznała wyrok SN i się do niego dostosowała.
Czyli dalej idziemy w stronę żeby uznawać coś tylko wtedy jak im się podoba.

1

@PW27 A co to ma do jego mega żałosnych wrzutek?

0

@barteq Mówię o drugiej połowie gdy Leganes postawiło autobus totalny.
Były tylko żałosne wrzutki

0

@Messi96_96 Gówno prawda.
Dochodził do sytuacji w pierwszej połowie bo Leganes tak nie murowało i było znacznie więcej miejsca.

0

Tak jak już kiedyś pisałem
Transfer Olmo to błąd.
Już pomijać umiejętności czy formę my nie mamy lewego skrzydłowego a daliśmy 60mln za kolejnego pomocnika.

0

Balde i jego wrzutki to kryminał .
Powinnien wejść Fort bo on ma całkiem niezłe te wrzutki.
Oczywiście wszedł Cubarsi nie wiadomo po co.

0

@michal26 Ściągnięcie Lewego to błąd? Co by zrobił w drugiej połowie?
Czekał by na wrzutki od Balde?
W pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo sytuacji ale Leganes nie broniło tak głęboko jak w drugiej i na to Flick nie miał pomysłu na grę przeciwko autobusowi.

0

@Rewolucja123 Ale za to bez pomysłu

0

Flick
Lewy
Olmo
Jeden wielki dramat.
Mieliśmy tyle sytuacji w pierwszej połowie że powinno być 5-1.
W drugiej Leganes się całkowicie cofnęło i nie było kompletnie miejsca.
Flick nie miał na to żadnego pomysłu.

2

Moje zdanie jest niezmienne od roku
Flick jechał na przygotowaniu fizycznym w Bayernie w sezonie który był do tego idealny.
W Barcelonie na początku też szło...
Zajechał już ich a taktyki i pomysłu już brak.

0

@Recha_0684 No i co by zmienił brak jego zmiany?
Przynajmniej Ferran wystawił setkę Kounde.
A tak to Lewy by czekał na wrzutkę od Balde czyli nigdy by żadnej piłki nie dostał

0

@macio_944 Skuteczność owszem w pierwszej połowie.
Natomiast gdy Leganes całkowicie się cofnęło nie widziałem żadnego pomysłu czy taktyki od Flicka na autobus.
Były tylko żałosne wrzutki Balde.

1

Xavi miał więcej pomysłów na grę przeciwko autobusom

5

Powinnien wejść Pau Viktor jako drugi napastnik a wchodzi Cubarsi xD

0

W sekunde stwierdzili na varze że nie było karnego xD

0

@tbas Nie musiał ale to zrobił skutecznie więc nadal nie rozumiem

0

@Damiain To niedokładnie przeglądasz.
Z kilkanaście takich komentarzy widziałem

0

@tbas Chyba mam pomysł na pozycję dla Olmo.
Będzie mógł w końcu zagrać koncert.

1

Ferran
Do ciebie wnosimy błaganie
Byś wszedł i sprawił rzeźnikom
Lanie

12

Znowub hejt bez powodu w stronę Peny
To już nie jest śmieszne a żałosne.
Przestanie was ten Wojtek boleć czy nie?
Oskarżanie go znowu o bramkę gdzie bramkarz musiał by mieć z 210cm by to wyjąć jest abstrakcją.

0

@tbas Pena gra ryzykownie ale mu to wychodzi więc nie wiem o co się czepiasz z tymi wyjściami.
Musi tak grać bo nasza obrona gra wysoko a Eric i Inigo nie są demonami szybkości by w razie czego wrócić

1

@MesQueUnClub96 A ja widziałem straty i dramatyczne podania w jego wykonaniu.

4

Eric klasyka w jego wykonaniu w obronie.
Lewy od dłuższego czasu z tygodnia na tydzień gra co raz gorzej a dzisiaj to przechodzi samego siebie.
Olmo dramat od kontuzji

0

@Culers Z tego samego powodu co Olmo.

0

@JaCules1211 Najgorszy?
Chyba w tym sezonie.
Lewy u nas miał znacznie gorsze mecze i to przez długi okres czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?