Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CLS63AMG drugi gol do wybronienia xD
Żaden bramkarz by tego nie wybronił Neuer czy inny Ederson w prime.
Strzał bardzo precyzyjny z pierwszej piłki po bardzo dobrej wrzutce
2
Błędy indywidualne to jedno ale tu większość zawodników nie ogarnia i jest to raczej wina taktyki i pomysłu.
Pedri
Gavi
Olmo
Lewy
Można powiedzieć że to trzon naszej ofensywy a są bezużyteczni.
Raphinhia i Yamal jedynie coś grają choć ten pierwszy dzisiaj bardzo przeciętnie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Pena żadnego meczu nie zawalił.
On nie popełnia grubych błędów.
W większości meczów nie jest wartością dodaną ani ujemną, po prostu jest bardzo przeciętny
0
@michal26 Frenkie popełnił błąd ale nieumyślnie, ewidentnie nie chciał wchodzić w niego a to delikatne nadepnięcie było przypadkowe.
3 cm mniejszy but i by go nie dotknął.
0
Póki co moje przewidywania co do Flicka się sprawdzają.
Amator taktyczny i gdyby nie przygotowanie fizyczne to byśmy byli w środku tabeli ale ostatnio powoli nasza intensywność i pressing zanika wiec może być jeszcze gorzej
0
@Slawek1999 To samo można mówić o Lewym
0
@norbi77 A Inigo?
Chłop był na grzybach jak zawodnik Betisu sobie spokojnie wykończył akcje
0
Nasza gra była tragiczna.
Pomijając błędy indywidualne Frenkiego i Inigo to po prostu graliśmy bardzo słabo jako drużyna.
3
Błąd Inigo w kryciu ale i tak to wina Peny.
Nie ośmieszajcie się
11
Idioci myślą że to wina Peny.
Co za odklejka xD
0
Pena bez szans.
100% winy Inigo
0
Pena MVP ? Czy jednak Yamal?
3
Tego pajaca nie powinno być już na boisku.
Trzecia żółta kartka
0
@szewjar Póki co żadne wrzutki nie idą.
I właśnie strzelamy gola po grze po ziemi
1
Gol Ferrana jak nic!
Brawo
0
Nie rozumiem czemu Torres gra na 9 a Viktor na skrzydle
2
Ferran xD
Yamalowi się Messi załączył
0
Zasłużone zmiany.
Pedri poza jednym przebłyskiem bezużyteczny.
Lewy też dołożenie nogi a tak to niewidoczny
0
@adamek20151 No tak bo przypadkowe nadepnięcie wszystko zmienia.
0
To był ogromny pech De Jonga.
Przypadkowe nadepnięcie.
Jakoś bardzo bym go nie winił.
0
Niefortunnie stanął mu na pięcie.
Moim zdaniem karny
1
Ferran powinnien to sam kończyć
0
Pena dziś drugą setkę broni
0
Lewy prawie świetna asysta
2
@Aragorn33 Jak Berkowicz jak wyraźnie jest napisane że to Kawicki lat 27.
1
Flick powinnien wstawić Frenkiego za Olmo i powiedzieć żeby wchodził za linię obrony jak za Koemana.
Betis zostawia sporo miejsca
0
Dzisiaj nasza pomoc nie ogarnia gry ofensywnej.
Pedri i Olmo do zmiany
0
@maciar I odczuwalna temperatura na poziomie 25 stopni
0
@yoli Tylko że to jest gówno prawda.
Lewy sporo setek zmarnował w tym sezonie
Taki Raphinhia ma nieporównywalnie lepszą skuteczność mimo że ma trudniejsze akcje do wykończenia niż Polak który zazwyczaj musi nogę dołożyć
4
Pedri genialnie to przyspieszył, w 70% to jego bramka
Reszta to była formalność.