1

@CLS63AMG drugi gol do wybronienia xD
Żaden bramkarz by tego nie wybronił Neuer czy inny Ederson w prime.
Strzał bardzo precyzyjny z pierwszej piłki po bardzo dobrej wrzutce

2

Błędy indywidualne to jedno ale tu większość zawodników nie ogarnia i jest to raczej wina taktyki i pomysłu.
Pedri
Gavi
Olmo
Lewy
Można powiedzieć że to trzon naszej ofensywy a są bezużyteczni.
Raphinhia i Yamal jedynie coś grają choć ten pierwszy dzisiaj bardzo przeciętnie.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Pena żadnego meczu nie zawalił.
On nie popełnia grubych błędów.
W większości meczów nie jest wartością dodaną ani ujemną, po prostu jest bardzo przeciętny

0

@michal26 Frenkie popełnił błąd ale nieumyślnie, ewidentnie nie chciał wchodzić w niego a to delikatne nadepnięcie było przypadkowe.
3 cm mniejszy but i by go nie dotknął.

0

Póki co moje przewidywania co do Flicka się sprawdzają.
Amator taktyczny i gdyby nie przygotowanie fizyczne to byśmy byli w środku tabeli ale ostatnio powoli nasza intensywność i pressing zanika wiec może być jeszcze gorzej

0

@Slawek1999 To samo można mówić o Lewym

0

@norbi77 A Inigo?
Chłop był na grzybach jak zawodnik Betisu sobie spokojnie wykończył akcje

0

Nasza gra była tragiczna.
Pomijając błędy indywidualne Frenkiego i Inigo to po prostu graliśmy bardzo słabo jako drużyna.

3

Błąd Inigo w kryciu ale i tak to wina Peny.
Nie ośmieszajcie się

11

Idioci myślą że to wina Peny.
Co za odklejka xD

0

Pena bez szans.
100% winy Inigo

0

Pena MVP ? Czy jednak Yamal?

3

Tego pajaca nie powinno być już na boisku.
Trzecia żółta kartka

0

@szewjar Póki co żadne wrzutki nie idą.
I właśnie strzelamy gola po grze po ziemi

1

Gol Ferrana jak nic!
Brawo

0

Nie rozumiem czemu Torres gra na 9 a Viktor na skrzydle

2

Ferran xD
Yamalowi się Messi załączył

0

Zasłużone zmiany.
Pedri poza jednym przebłyskiem bezużyteczny.
Lewy też dołożenie nogi a tak to niewidoczny

0

@adamek20151 No tak bo przypadkowe nadepnięcie wszystko zmienia.

0

To był ogromny pech De Jonga.
Przypadkowe nadepnięcie.
Jakoś bardzo bym go nie winił.

0

Niefortunnie stanął mu na pięcie.
Moim zdaniem karny

1

Ferran powinnien to sam kończyć

0

Pena dziś drugą setkę broni

0

Lewy prawie świetna asysta

2

@Aragorn33 Jak Berkowicz jak wyraźnie jest napisane że to Kawicki lat 27.

1

Flick powinnien wstawić Frenkiego za Olmo i powiedzieć żeby wchodził za linię obrony jak za Koemana.
Betis zostawia sporo miejsca

0

Dzisiaj nasza pomoc nie ogarnia gry ofensywnej.
Pedri i Olmo do zmiany

0

@maciar I odczuwalna temperatura na poziomie 25 stopni

0

@yoli Tylko że to jest gówno prawda.
Lewy sporo setek zmarnował w tym sezonie
Taki Raphinhia ma nieporównywalnie lepszą skuteczność mimo że ma trudniejsze akcje do wykończenia niż Polak który zazwyczaj musi nogę dołożyć

4

Pedri genialnie to przyspieszył, w 70% to jego bramka
Reszta to była formalność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?