- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
4
Jako, że często bronie "blondasa z 21", to trzeba powiedzieć jasno. Dzisiaj bardzo słaby mecz. O ile wprowadził jakiś tam spokój w środku pola (bo było JESZCZE gorzej bez niego), to "jakiś tam" nie oznacza, że było spokojnie. To przypominało skrobanie przypalonego tosta. Niby mniej czarnego, ale dalej capi spalenizną tost.
Jego gra może 3-4 przyczyniła się do poprawy sytuacji w ataku (pchnęła grę do przodu). W większej mierze było to głupie bieganie "w dziadka" do zawodników Betisu.
No i karny. Chryste. To już lepiej, jakby puścił zawodnika. Nikt nie miałby aż takich pretensji.
Karygodny błąd.
Po takim meczu musi mieć męską rozmowę z Flickiem. Niemiec potrafi w to, więc wierzę, że będzie takowa rozmowa i coś wniesie. Póki jest, to trzeba wykorzystać jego walory, które ma, ale dziwnym trafem - delikatnie mówiąc - nie zawsze potrafi okazać.
Może mieć problem z rytmem meczowym, jak Gavi. Podobne zagubienie widać u obu piłkarzy.
Kolejna rzecz - no widać już zmęczenie piłkarzy niestety. Brak rotacji robi swoje. Flick i tak rotuje kiedy może, ale niestety taki Araujo byłby wybawieniem. Najgorzej, że środek pomocy już wrócił po kontuzjach, ale za bardzo nie widać perspektyw, bo ani Gavi, ani De Jong - nie prezentują REFULARNEJ formy, NA POZIOMIE. Olmo tak samo.
O ataku nie wspominam, bo tercet gra super, ale dalej to jest słabo..
No ciężko będzie.
@mekston @barcelonaLM @macio_944 @Kgorecki2500 @tomek8756 @Arkon @FcPortoFan1999
0
@michal26 Frenkie popełnił błąd ale nieumyślnie, ewidentnie nie chciał wchodzić w niego a to delikatne nadepnięcie było przypadkowe.
3 cm mniejszy but i by go nie dotknął.
0
@Roobo nie zmienia faktu, że popełnił. Z reguły błędy robi się nieumyślnie :)
0
@michal26 Tak oczywiście ale nie był to zamiar ryzykownej interwencji.
Chciał po prostu wywrzeć presję na nim by utrudnić mu strzał.
To nie była głupota w jego wykonaniu.